Reklama

Spermiogram- Muži činu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.03.18 16:42
Spermiogram- Muži činu

Ahoj, snažíme se už nějakou dobu s manželem o druhé dítko. Byl nám doporučen spermiogram u manžela ( než se začnou vrtat ve mně). Nejblíže to máme na genetiku do Plzně. Koukala jsem na jejich stránky a vyskočila tam na mě upoutávka,, Muži činu,,.Kde se může člověk online objednat na spermiogram v různých centrech ( i v té Plzni). Co mě zarazilo, že to stojí 800,– a když jsem se dívala rovnou na ty stránky genetiky, tak tam to bylo za 1000,– :think:.
Objednávali jsem se někdo ( nebo svého muže) přes tyhle stránky?

Reklama

Reakce:

Zara.Ray
Zasloužilá kecalka 570 příspěvků 21.03.18 16:48
@Anonymní píše:
Ahoj, snažíme se už nějakou dobu s manželem o druhé dítko. Byl nám doporučen spermiogram u manžela ( než se začnou vrtat ve mně). Nejblíže to máme na genetiku do Plzně. Koukala jsem na jejich stránky a vyskočila tam na mě upoutávka,, Muži činu,,.Kde se může člověk online objednat na spermiogram v různých centrech ( i v té Plzni). Co mě zarazilo, že to stojí 800,– a když jsem se dívala rovnou na ty stránky genetiky, tak tam to bylo za 1000,– :think:.

No pokud máš doporučení na vyšetření od doktora, tak neplatíš nic. Tuhle částku bys platila pokud bys žádné doporučení k vyšetření neměla.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.03.18 16:52

@Zara.Ray t jsem ani nevěděla, doporučení máme. A platí to i přes ty stránky Muži činu?

Zara.Ray
Zasloužilá kecalka 570 příspěvků 21.03.18 16:59
@Anonymní píše:
@Zara.Ray t jsem ani nevěděla, doporučení máme. A platí to i přes ty stránky Muži činu?

Tak nevím proč by to nemělo platit. Ale třeba se tu někdo ozve kdo s tam byl na vyšetření. Jinak si tam zkus zavolat. Řekni že máš doporučenku a jestli budeš něco platit..

ugluk
Hvězda diskuse 42258 příspěvků 21.03.18 17:19

Nebo se taky můžeš objednat přímo v tom centru, na to nepotřebuješ žádnej spešl web, stačí jeden telefonát. A pak to jde na pojišťovnu stopro.

martina.se
Hvězda diskuse 56919 příspěvků 22.03.18 08:02
@Anonymní píše:

muži činu jsme nevyužili, ale chlap spermiogram neplatil - měl ho ale 2× v rámci vasektomie.. přes car bys ho taky hradit neměla.. Ale na stránkách máš kotnakt, zavolej tam

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Nespinká? Vyzkoušejte rady ostatních maminek

Někdo má doma malého spáče, jiní rodiče bojují o každou minutu spánku. Pro... číst dále >

Rekonstrukce bytu: Na co si dát pozor?

Kupujete byt a potřebuje opravit? Anebo už nejste tolik spokojení s vlastním... číst dále >

Články z Expres.cz

Šmejdství a půjčky zavánějící lichvou: Syn „té od sirotků“ je pěkné kvítko!

Europoslankyně Michaela Šojdrová (KDU-ČSL), která přišla s návrhem přijmout... číst dále >

Proč Leoš Mareš patří na Instagram a ne do televize? Už je někde jinde

Sentiment, vděk a nostalgie, touha být vidět, nebo dětská fascinace... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pětkrát o očekávání: Submisivní muž ženě neimponuje, říká psycholožka

„Bez ohledu na proměnu společnosti a generační rozdíly očekává stále žena... číst dále >

Dvojčata z Atlanty se narodila jako holčičky, dnes jsou z nich bratři

Angel a Fabian Griffinovi už od deseti let vědí, že jim příroda nadělila... číst dále >

Reklama