Spermiogram- Muži činu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní  21.03.18 16:42
Spermiogram- Muži činu

Ahoj, snažíme se už nějakou dobu s manželem o druhé dítko. Byl nám doporučen spermiogram u manžela ( než se začnou vrtat ve mně). Nejblíže to máme na genetiku do Plzně. Koukala jsem na jejich stránky a vyskočila tam na mě upoutávka,, Muži činu,,.Kde se může člověk online objednat na spermiogram v různých centrech ( i v té Plzni). Co mě zarazilo, že to stojí 800,– a když jsem se dívala rovnou na ty stránky genetiky, tak tam to bylo za 1000,– :think:.
Objednávali jsem se někdo ( nebo svého muže) přes tyhle stránky?

Reklama

Reakce:

Zara.Ray
Zasloužilá kecalka 532 příspěvků 21.03.18 16:48
@Anonymní píše:
Ahoj, snažíme se už nějakou dobu s manželem o druhé dítko. Byl nám doporučen spermiogram u manžela ( než se začnou vrtat ve mně). Nejblíže to máme na genetiku do Plzně. Koukala jsem na jejich stránky a vyskočila tam na mě upoutávka,, Muži činu,,.Kde se může člověk online objednat na spermiogram v různých centrech ( i v té Plzni). Co mě zarazilo, že to stojí 800,– a když jsem se dívala rovnou na ty stránky genetiky, tak tam to bylo za 1000,– :think:.

No pokud máš doporučení na vyšetření od doktora, tak neplatíš nic. Tuhle částku bys platila pokud bys žádné doporučení k vyšetření neměla.

Anonymní  21.03.18 16:52

@Zara.Ray t jsem ani nevěděla, doporučení máme. A platí to i přes ty stránky Muži činu?

Zara.Ray
Zasloužilá kecalka 532 příspěvků 21.03.18 16:59
@Anonymní píše:
@Zara.Ray t jsem ani nevěděla, doporučení máme. A platí to i přes ty stránky Muži činu?

Tak nevím proč by to nemělo platit. Ale třeba se tu někdo ozve kdo s tam byl na vyšetření. Jinak si tam zkus zavolat. Řekni že máš doporučenku a jestli budeš něco platit..

ugluk
Hvězda diskuse 41062 příspěvků 21.03.18 17:19

Nebo se taky můžeš objednat přímo v tom centru, na to nepotřebuješ žádnej spešl web, stačí jeden telefonát. A pak to jde na pojišťovnu stopro.

martina.se
Hvězda diskuse 56764 příspěvků 2 inzeráty 22.03.18 08:02
@Anonymní píše:

muži činu jsme nevyužili, ale chlap spermiogram neplatil - měl ho ale 2× v rámci vasektomie.. přes car bys ho taky hradit neměla.. Ale na stránkách máš kotnakt, zavolej tam

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Jak si sbalit tašku do porodnice a nezbláznit se

Jmenuju se Laura a čekám druhé dítě. A možná to znáte taky – to si takhle... číst dále >

Manuál na cesty: Co zabalit do lékárničky a kam s dětmi nejezdit

Blíží se léto a s ním čas dovolených. Většina z nás přemýšlí nad cestou k... číst dále >

Články z Expres.cz

Rytíř Jaromír Jágr: Myšlenky na sex ovládám, peníze si nezasloužíme

Je miláčkem českého národa a na ledě platí za hokejového boha. Jaký je ale... číst dále >

Petr Vondráček opustil manželku s dítětem! Mám novou ženu, přiznal moderátor

Petr Vondráček si pokazil svou image prvorepublikového džentlmena. Oblíbený... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Marty: Manžel kolegyně není tak skvělý, jak si ona myslí

Mám v práci kolegyni, která neustále mluví o svém naprosto úžasném manželovi.... číst dále >

Profesor Špičák: Čechy ničí vražedná kombinace obezity, alkoholu a kouření

Češi patří v chorobách trávícího ústrojí ke světové špičce. „Podílí se na tom... číst dále >

Reklama