Cvičení jógy a otěhotnění

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Lucka328
Kecalka 111 příspěvků 21.03.18 10:06
Cvičení jógy a otěhotnění

Ahoj holky, chci se zeptat, četla jsem, že k otěhotnění pomáhá i jóga. Máte zkušenosti? Máte nějaké osvědčené video podle kterého cvičíte, například na YouTube? Díky

Reakce:

radkka
Generální žvanilka 20592 příspěvků 21.03.18 10:16

Cvičit jogu doma podle videa je blbost, pozice musí být 100 % dobře, což bez zkušenosti s jogou pravděpodobně nezvládneš. Pokud se chceš ale jen protáhnout tak jo, to stačí podle videa, ale jinak bych obětovala tisícovku a aspon chvíli chodila k profesionálovi, aby ses to naučila.
Dobré to je, zvlášť třeba hormonální joga, pokud jde o snahu o otěhotnění.

Sailah
Ukecaná baba ;) 1037 příspěvků 21.03.18 18:47

Cvicim specialni hormonalni jogu zatim jsem v zacatku, ale muzu pak dat vedet za jak dlouho se povedlo. Urcite at uz budes cvicit jakoukoli jogu doporucuju bud kurzy nebo si zaplat clenstvi v nejakem fit klubu kde jsou lekce v ramci clenstvi;) ja takhle mam jak klasickou hatha jogu tak tu hjt;)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Aby dětem nepopraskaly rty: Vyberte správný balzám

Každého z nás někdy před odchodem na hřiště odchytla máma, aby nám namazala... číst dále >

Rebečina křídla: Příběh Rebeky, která trpí nemocí motýlích křídel

O nemoci motýlích křídel v poslední době slýcháme stále častěji. V čem... číst dále >

Články z Expres.cz

Češky se potí na Fed Cupu... A Slovenky? Takhle se vystavuje jejich hvězda Cibulková!

Ve světě tenisu je nyní tématem číslo jedna Fed Cup. Češky na něm zdolaly... číst dále >

Prototyp dnešní ženy v dobrém i zlém: Tajnůstkářka Daniela Písařovicová

Sice se to po úvodní čače z prvního soutěžního večera nezdálo, ale nakonec... číst dále >

Články z Ona Dnes

Deset let jsem tajila lupénku, protože jsem se styděla, říká moderátorka

Britská moderátorka a fashion blogerka Louise Roe (36) veřejně přiznala, že... číst dále >

KVÍZ: Kdo byl svatý Martin a co se v jeho svátek jí, pije a dělá?

Po roce 1989 se opět začaly dostávat ke slovu tradice, kterým bývalý režim... číst dále >