Vynechání utrogestanu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

diiss
Ukecaná baba ;) 1341 příspěvků 20.03.18 16:57
vynechani utrogestanu

Ahoj. Potrebuji poradit jsem ted v 16tt.dnes jsem dojedla rano posledni utrogestan.stim ze odpo mam jit na kontrolu ke svemu dr. bohuzel marodi.Ale otazka zni na vecer uz utrg. Nemam. :nevim:Dr. Tam bude az ve ct.muze se neco stat kdyz ho nebudu ted jist dva dny. jedla jsem rano a vecer. Vsude ctu ze se stejne uz pak vysazuje.tak nevim co delat aby se neco nepokazilo.diky za odpovedi :)

Přečtěte si článek: Utrogestan pro poruchy cyklu i podporu těhotenství

Reklama

Reakce:

Kikulele
Zasloužilá kecalka 705 příspěvků 20.03.18 17:00

@diiss ja ho mela jen do 12tt od a dr. rikala ze uz placenta produkuje tolik progesteronu ze utrogestan uz je jen kapka v mori, nebala bych se toho.Ale taky asi zalezi proc ho beres? Beres ho od zacatku tehu? Ja ho brala na udrzeni tehotenstvi po IVF jeste v kombinaci s Duphastonem.

potvurka89
Ukecaná baba ;) 2400 příspěvků 20.03.18 17:02

@diiss ahoj nepíšeš z jakého důvodu bereš utrogestan, já jsem ho brala po Ket do 12tt dokud si placenta nepřebrala celkově fungování plodu, kdybych ho nebrala dva dny tak by se plod mohl ohrozit, jen já jsem ho vkládala. :)

markyj
Závislačka 3956 příspěvků 20.03.18 17:06

@diiss a nemá za sebe záskok?

diiss
Ukecaná baba ;) 1341 příspěvků 20.03.18 17:08

Beru ho od zacatku.dal me ho protoze jsem mela predtim mimodelozni tehotenstvi.asi pro muj klid v dusi :) takze budu vklidu. 8)

markyj
Závislačka 3956 příspěvků 20.03.18 17:10

@diiss tak to bych byla opravdu v klidu. Já jsem ho měla po KETu a brala jsem ho taky do 16tt :palec:

diiss
Ukecaná baba ;) 1341 příspěvků 20.03.18 17:11

Uf…tak dekuju :)

ugluk
Hvězda diskuse 41776 příspěvků 20.03.18 17:18

No, pokud ho máš jen kvůli předchozímu mimoděložnímu těhotenství, tak bych byla naprosto v klidu, to byl popravdě zbytečný i v těch prvních týdnech, protože s tím, kde se těhotenství usídlí, nemá progesteron nic společného ;)

markyj
Závislačka 3956 příspěvků 20.03.18 17:19

@ugluk já si taky myslím, že ho doktor napsal jen pro lepší pocit pacientky :D

Fokulinka
Kecalka 116 příspěvků 20.03.18 17:22
@diiss píše:
Ahoj. Potrebuji poradit jsem ted v 16tt.dnes jsem dojedla rano posledni utrogestan.stim ze odpo mam jit na kontrolu ke svemu dr. bohuzel marodi.Ale otazka zni na vecer uz utrg. Nemam. :nevim:Dr. Tam bude az ve ct.muze se neco stat kdyz ho nebudu ted jist dva dny. jedla jsem rano a vecer. Vsude ctu ze se stejne uz pak vysazuje.tak nevim co delat aby se neco nepokazilo.diky za odpovedi :)

měl by se vysazovat postupne a ne naraz na to me i v nemocnici upozornovali mela jsem rizikove a do 18 tt jsem ho brala a postupne vysazovala takze dle me by sho brat mela a nevynechat a byt tebou tak bych si zajela na pohotovost do nemocnice nebo na ambulanci a tam by ti to meli napsat resp me tam vzdy vse ochotne napsali kdyz dr nebyla ;)

Karleon
Kelišová 5242 příspěvků 20.03.18 17:27

Bylo to pro tebe jen placebo, lupni si céčko a budeš v cajku.

diiss
Ukecaná baba ;) 1341 příspěvků 20.03.18 17:45

Ok diky moc…rizikove nemam????..vsechno je ok…jj bylo to jen pro klid duse… :)

markyj
Závislačka 3956 příspěvků 20.03.18 18:12

@diiss určitě buď v klidu, doktor ti ho napsal spíš preventivně po minulém nezdaru, takže žádný stres :kytka:

Jinak není pravda, že se vždycky musí vysazovat Utrogestan postupně. Já večer vzala poslední prášek a ráno už nic. A měla jsem to takto schválené v CARu i u svého gynekologa.

Markéta80
Hvězda diskuse 38685 příspěvků 20.03.18 18:15

@diiss už by se nic stát nemělo, já postupně vysazovala od 14tt ;)

diiss
Ukecaná baba ;) 1341 příspěvků 20.03.18 19:15

Dekuju moc za rady :)

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Vzpomínáme: Kdo nechal sestru jíst mouchy a kdo chutnal žížaly?

Když jsem u nás v kanceláři řekla, že chystám článek o příhodách z dětství,... číst dále >

Do první třídy jedině s kvalitní aktovkou. Víte, na co si dát při výběru pozor?

Prázdniny pomalu končí a blíží se začátek školního roku, pro mnohé děti... číst dále >

Články z Expres.cz

Komplic ústeckého vraha před soudem: Na jeho verzi něco nesedí!

Soud začal projednávat případ dvojnásobné vraždy a znásilnění v chatové... číst dále >

Osudová žena Kaira: Bolest z rozchodu ukrývá mezi řádky na Instagramu

Kaira Hrachovcová (43) se letos na jaře rozpadlo manželství a ačkoliv rány... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kiki a Viki se vrací k rodině. Děti do dětských domovů nepatří

Sestry Kiki a Viki se po několika letech stěhování po ubytovnách a... číst dále >

K životu nepotřebujete spoustu oblečení, říká Kamila Boudová

Vždycky ji zajímala móda. Kamila Boudová vystudovala oděvní design, pak... číst dále >

Reklama