Sex dva dny před MS

Anonymní
17.3.18 16:58

Sex dva dny pred MS

Nechraneny sex ve stredu vecer. MS mam pravidelnou a MSmela prijit v patek (vcera) zatim nic. Na tehu testu nic. Mihu byt tehu?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
16796
17.3.18 17:00
@Anonymní píše:
Nechraneny sex ve stredu vecer. MS mam pravidelnou a MSmela prijit v patek (vcera) zatim nic. Na tehu testu nic. Mihu byt tehu?

No teoreticky muzes, ale na tehu test a vynechani MS je trosku dost brzo :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3154
17.3.18 17:04

Je sobota… Pokud bys v tu středu měla opožděnou ovulaci, tak by se embryo touhle dobou teprve vykulilo do dělohy, HCG začne produkovat až po zahnízdění a nějakou dobu trvá, než hladina stoupne na nějakou detekovatelnou úroveň.
Někdy se vyplatí si přečíst trochu teorie než jen kukat a pak se naivně ptát…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6451
17.3.18 19:31

Mám běžně nechráněný sex v průběhu dvou týdnů před (pravidelnou) menstruací a nikdy jsem z toho neotěhotněla. Dva dny je cajk.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7.10.20 10:01

Sex před MS

Ahojte holky chci se zeptat 5.9 a 6.9 jsme měli s přítelem nechráněný sex. Udělal se do mě. 7.9 jsem dostala MS, která trvala do 10.9. Nyní čekám na další MS ale ta nikde, dva dny zpoždění. Včera jsem si dělala TT a negativní. Jsem unavená, a boli mě buď jeden nebo druhy vaječník a chytam křeče do břicha i do zad. Měla jste někdo něco podobného? Nebo kdy ještě udělat TT? :srdce: :srdce: Dekuju za odpověď

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13954
7.10.20 10:04

Podle mě to dostaneš každým dnem. Kdybys byla těhotná ze sexu 5 nebo 6.9., tak máš na testu dálnici jak blázen.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7.10.20 10:11

@unuděná Je to možný, díky za tvou odpověď :smiling_face_with3_hearts:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie