Pocit otevření

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní  16.03.18 16:12
Pocit otevření

Ahoj holky, hledala jsem nějakou diskuzi na tohle téma, ale nic jsem nenašla.
Snažíme se s přítelem o Mimi. 5 dnů do ms 9dpo. Ale k problému. Dneska mám celý den pocit, že mám otevřenou vagínu. Prostě nevím jak to popsat ale mám pocit že ji nemůžu zavřít. Měli jsme dnes s přítelem sex. Říkal že byl jiný, že bylo vevnitř strašný teplo a tak víc příjemný. Ale já nevím co s tím mám dělat je to strašné nepříjemné. :D mám pocit že ze mě vytece hromada výtoku. Měl někdo něco podobného. Omlouvám se, ale nevěděla jsem jak to napsat a nikdy se mi to nestalo. Anonym protože se stydím.

Reklama

Reakce:

kve-tinka
Závislačka 4254 příspěvků 15 inzerátů 16.03.18 17:23

Tohle mam v dobe ovulace a kratke dobe pred MS a behem. Je zkraceny a otevreny cipek. Tod vse.

Anonymní  16.03.18 17:26

Děkuju. Mě se to nikdy nestalo :lol: to by sedělo když za 5 dní mam mít ms.

radkka
Neúnavná pisatelka 19346 příspěvků 16.03.18 17:36

A ty jí normálně zavíráš? :oops:

Tenhle pocit jsem nikdy neměla, ale asi to nic nebude :D

Anonymní  16.03.18 17:40

Nevěděla jsem jak to mám popsat :D vím že to z ní divne :D mám prostě pocit jak kdyby mi měl téct výtok proudem a já to nemohla zastavit. I se mi chce pořád čůrat jak se snažím to zastavovat a pořád se to jak kdyby otvírá. Fakt nemám tucha jak to vysvětlit :D

radkka
Neúnavná pisatelka 19346 příspěvků 16.03.18 17:43
@Anonymní píše:
Nevěděla jsem jak to mám popsat :D vím že to z ní divne :D mám prostě pocit jak kdyby mi měl téct výtok proudem a já to nemohla zastavit. I se mi chce pořád čůrat jak se snažím to zastavovat a pořád se to jak kdyby otvírá. Fakt nemám tucha jak to vysvětlit :D

Třeba jsi trochu přistydla… Podle mě to nic není ;)

Anonymní  16.03.18 22:13

Vem si jehlu a nit a udelej si tam par stehu aby se ti vagiiiina uzavrela. Ale pozor! Jakmile ji jednou zasijes, tak uz se do teve manzovi spermiky nedostanou a mimisek z toho uz nebude

Anonymní  17.03.18 01:20

A že takový moudra píšeš anonymně :D už jsem jasně napsala, že jsem nevěděla jak to mám vysvětlit. Podle toho jak to píšeš, nejspíš sis tím prošla, tak ti moc gratuluji k tvému IQ.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Jak si sbalit tašku do porodnice a nezbláznit se

Jmenuju se Laura a čekám druhé dítě. A možná to znáte taky – to si takhle... číst dále >

Manuál na cesty: Co zabalit do lékárničky a kam s dětmi nejezdit

Blíží se léto a s ním čas dovolených. Většina z nás přemýšlí nad cestou k... číst dále >

Články z Expres.cz

Co se jedlo v roce vašeho narození? Kapitán Iglo a další gastro hity mládí

Pamatujete, když v ulici zazněla píseň Family Frost nebo když se v Česku... číst dále >

Svatební mejdan: Pippa měla stopku na večírek, zakázali i vtipy na Harryho bývalky!

Svou svatební noc po sobotním obřadu, který dnešní britský tisk nadšeně... číst dále >

Články z Ona Dnes

Profesor Špičák: Čechy ničí vražedná kombinace obezity, alkoholu a kouření

Češi patří v chorobách trávícího ústrojí ke světové špičce. „Podílí se na tom... číst dále >

Co už byste nikdy neměli dělat, pokud chcete opravdu zhubnout

Plavková sezona se blíží a vaše předsevzetí zhubnout alespoň nějaké to kilo... číst dále >

Reklama