Co myslíte, že to bude…

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Janina96
Stálice 53 příspěvků 16.03.18 12:41
Co myslíte, že to bude…

Ahoj holky, chci se zepatat na názory a zkušenosti ať jsou dobré či špatné. Snažíme se s přítelem o mimi a tento měsíc jsem chytla ovulku pomocí testů. Určitě jsme se trefily.. teď jen jestli to vyšlo. Mám spoždění 7 den, tt je stále nagtaivní poslední jsem dělala 3 den spoždění. K tomu mě doprovází hustý výtok, občas pocit na zvracení, pálení žáhy, citlivé bradavky na dotek bolestivé, a bt mezi cykly mám vždy okolo 36,4 az 36,7teď mě doporovází teploty 37,2-37,4. A občasná bolest v podbříšku a píchání v pravém vaječníku… tak ráda si přečtu vaše názory jestli jen vsugerované nebo je naděje. Děkuji všem za reakce ;)

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

vertunka
Závislačka 3800 příspěvků 16.03.18 12:43

Tyden zpozdeni a testy negativni?? Divne :nevim:. Sla bych k doktorovi.

Anonymní  16.03.18 12:48

Včera jsem dělala tt. Vím kdy byla ovulace. Tušila jsem to i podle bt. Včera test u odpolední moči a viditelný duch. Ms má dojít v pondělní, vím že se může cokoli stát.. Proto anonym, díky za pochopení. Proto myslím že týden po zmeskani by mělo být neco vidět.

saphire
Kelišová 5990 příspěvků 16.03.18 12:48

@Janina96 nechci dávat planou naději ;) každopádně si zajdi na hcg test z krve jako samoplátce do nějaké krevní laboratoře ;)

saphire
Kelišová 5990 příspěvků 16.03.18 12:49

@Janina96 jinak máš graf teplot? Je možné žes i špatně vyhodnotila ovulaci nebo proběhla druhá později a proto je test ještě neprůkazný.

Janina96
Stálice 53 příspěvků 16.03.18 13:04

Bohužel nemám, zapisuju si to do diáře. Jinak jsem zapomněla podotknout, ze jsem zkoušela dělat ovulacni testy po dobu co mám takhle zvýšenou teplotu. Dělám je vlastně ob den a všechny mám pořad pozitivní. Stejně silná čárka jako kontrolní. Tak co to kurňa je? Po dobu 10 dnů pořad pozitivní ovulacni testy? A ještě jsem zapomněla ze jeden TT mi ukázal ducha na den kdy měla prave přijít MS, ale ten další už byl zase negativní.

mamina2017
Zasloužilá kecalka 521 příspěvků 16.03.18 13:06

V dnešní době testů z krve, tak bych to tady ani neřešila. Zajdi na gynekologii a ještě ten den budeš vědět, co a jak..

P4ja
Závislačka 3722 příspěvků 16.03.18 13:08

@Janina96 A dneska ráno sis test nedělala?? Ono klidně to můžou být těhu příznaky, jen třeba bylo HCG menší a nebo nemáš míň citlivý TT? A ovu mohla proběhnout o něco později. Neházela bych flintu do žita. Zítra ráno zkusila 10 TT a uvidíš :) Držím palce :kytka:

mamina2017
Zasloužilá kecalka 521 příspěvků 16.03.18 13:08

Bych řekla, že žádná z nás tady nemáme křišťálovou kouli, abychom se ti do ní podívaly :lol: :lol: :lol:

Janina96
Stálice 53 příspěvků 16.03.18 13:13

@P4ja
Ano na zítřek plánují další test a na gyndu jsem objednana v úterý aspoň na vyvolávačku, když už nic jiného. Měla jsem test pepino ten byl negativní a test comfort měl jasného ducha ještě jsem se chodila několikrát dívat jestli se něco nezměnilo nebo blbě nevidím.

P4ja
Závislačka 3722 příspěvků 16.03.18 13:15

@Janina96 Tak to nevím, jak je citlivej, takže těžko říct. Ale uvidíš, já to měla podobné. Ale ovu testy ani Bt jsem neměřila.

Myssicka
Zasloužilá kecalka 900 příspěvků 16.03.18 13:21

Myslím že Pepino je 20 ka, takže málo citlivy
Edit: kecám. Tak nic.

Janina96
Stálice 53 příspěvků 16.03.18 13:26

Aha no mám tady zase ten comfort, tak zkusím zítra pak už asi naděje není. Dnešní testy už jsou myslím hodně spolehlivé.

Janina96
Stálice 53 příspěvků 16.03.18 13:28

Spis mi vrtá hlavou co by to bylo jiného… PMS mi přijde jako nesmysl, tak to snad není žádná cysta

P4ja
Závislačka 3722 příspěvků 16.03.18 13:29

@Janina96 Může to bt cokoli. Hormonální změny, stres niky nevíš.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Počítání peněz, samota i blýskání na lepší časy. Jak se žije maminkám samoživitelkám z eMimina?

Byla to láska jako trám, ale po svatbě se z něj stal jiný člověk. Nezměnil se... číst dále >

Jak si sbalit tašku do porodnice a nezbláznit se

Jmenuju se Laura a čekám druhé dítě. A možná to znáte taky – to si takhle... číst dále >

Články z Expres.cz

Pošťák Ondra se změnil k lepšímu, nechal si narůst vousy a zmužněl

S krátkou pauzou již třináct let pomáhá Ester Janečková prostřednictvím svého... číst dále >

Meghan už má svůj královský erb! Co znamená a jak vypadají ostatní?

Z Meghan Markle (36) se stala vévodkyně Sussexu a nyní už má i svůj... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pacientka z Aktipu: Děti jsem měla fiktivně balit do zlaté karimatky

Za třináct návštěv v pražském psychosomatickém institutu Aktip zaplatila... číst dále >

Pohádkovým šatům Meghan Markle vévodily jednoduché linie a dlouhý závoj

Konec spekulacím. Nejočekávanější módní kousek letošního roku pochází od... číst dále >

Reklama