Holky přidejte se

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní  15.03.18 15:06
Holky přidejte se.

Ahoj holky!
Dneska mi měla přijít MS a pořád nikde (dojde vždy k ránu). Týden před očekáváním jsem měla 3 dny hnědý hlen. Četla jsem v poradnách, že to může být uhnizďování - Jupííí.
A hned jsem chtěla jet do lékárny a koupit si testík. Jsem hold nedočkavec. Jenže opoždění jsem mi už parkrát stalo a pak jsem byla jen zklamaná, že teta vyšel negativně. Takže si teď říkám, že musím aspoň týden počkat, jenže mi to moc nejde :D
Taky to tak máte?

Reklama

Reakce:

Piiimiii
Kecalka 301 příspěvků 15.03.18 15:13

Kdybych mohla aspoň čekat (dorazí/nedorazí?)- normálně ti závidím ;)…mě bylo tento měsíc doktorkou sděleno, že vajíčka nic moc, sliznice ještě větší bída a prý jedině CAR- takže teď čekáme, ale vlastně ani nevíme na co :(…no, snad se něčeho někdy přeci jen dočkáme ;)

Soňa Zacharová
Závislačka 3296 příspěvků 15.03.18 15:21
@Anonymní píše:
Ahoj holky!
Dneska mi měla přijít MS a pořád nikde (dojde vždy k ránu). Týden před očekáváním jsem měla 3 dny hnědý hlen. Četla jsem v poradnách, že to může být uhnizďování - Jupííí.
A hned jsem chtěla jet do lékárny a koupit si testík. Jsem hold nedočkavec. Jenže opoždění jsem mi už parkrát stalo a pak jsem byla jen zklamaná, že teta vyšel negativně. Takže si teď říkám, že musím aspoň týden počkat, jenže mi to moc nejde :D
Taky to tak máte?

Ahoj já teda vždy testovala v den vynechané ms

Kobilka_21
Povídálka 28 příspěvků 15.03.18 15:24

@Piiimiii drží palce, ať to dopadne vše dobře :kytka:

Kobilka_21
Povídálka 28 příspěvků 15.03.18 15:27

@Soňa Zacharová tak to jsem ráda, že je v tom někdo se mnou :D když to říkám kamarádkám, tak jen kroutil hlavou, že jsem asi opravdu blázen :zed:

Soňa Zacharová
Závislačka 3296 příspěvků 15.03.18 15:33

@Kobilka21 Je to normálí když vynechá ms tak se hned testuje pak je to na dr kdy tě vezme na kontrolu. Můj chce vidět hned po pozitivním testu. U syna jsem byla v 7tt u dcery 8tt a teď 5tt. Tak pokud máš test doma hned si ho udělej ať nemusíš čekat.

DarevilKa
Kecalka 472 příspěvků 15.03.18 16:08

Čekání je opravdu strašné. po mylné domněnce, že jsem v tom po vynechané pilulce jsme je nadobro vysadili.asi jsem blázen, ale zjistila jsem, že toužím po mimi, i když už mám doma 2 velké holky. takže teď čekáme, jestli se ms dostaví nebo ne. :nevim:

Anonymní  15.03.18 16:36

Tak já si dnes dělala tt a pozitivní. Jsem 11dpo. Měřila jsem bt. Anonym je to čerstvé tak proto. Do ms 4 dny. Vím že je to brzy a může se stát cokoli, zažila jsem to ale mám hroznou radost.

DarevilKa
Kecalka 472 příspěvků 16.03.18 07:24
@Anonymní píše:
Tak já si dnes dělala tt a pozitivní. Jsem 11dpo. Měřila jsem bt. Anonym je to čerstvé tak proto. Do ms 4 dny. Vím že je to brzy a může se stát cokoli, zažila jsem to ale mám hroznou radost.

Gratuluji… :potlesk:…snad bude vše v pořádku.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Tatínci youtubeři: Divočiny, co mámy raději nevidí

Čas se svými dětmi tráví před kamerou, královsky se u toho baví... a přitom... číst dále >

OSVĚDČENO: Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na... číst dále >

Články z Expres.cz

Genderové psycho z Británie: Vláda vyhodila lékaře, pacienty dělil na muže a ženy

Má dlouholetou praxi a řadu zkušeností, přesto dostal lékař David Mackereth... číst dále >

Spolek Šalamoun: Slámová lhala! Je to lidský odpad adorující vraha, otáčí právnička

Spolek Šalamoun se už delší dobu snaží obnovit proces Petra Kramného, který... číst dále >

Články z Ona Dnes

Chození naostro patří k létu. Jaká jsou pro a proti?

Jsou ženy, které nenosí pod letním oblečením zhola nic. Je to příjemné, ale... číst dále >

Pět nenápadných signálů vašeho těla, které byste neměli přehlížet

Možná i vy patříte k lidem, kteří nikdy nemají čas zajít k lékaři na... číst dále >

Reklama