Reklama

Maminky s psychickou poruchou. Prosím sem

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.03.18 10:30
Maminky s psychickou poruchou. Prosím sem

Dobrý den, hledám maminky co trpí nějakou psychickou poruchou přesto zvládly těhotenství a porod a následnou výchovu. Mám emočně nestabilní poruchu. Beru nízké dávky léku. Jak jste to zvládly? Prosím o nějaké zkušenosti. Dekuji :oops:

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Reakce:

mayunka
Zasloužilá kecalka 569 příspěvků 17.03.18 11:01
@Anonymní píše:
Dobrý den, hledám maminky co trpí nějakou psychickou poruchou přesto zvládly těhotenství a porod a následnou výchovu. Mám emočně nestabilní poruchu. Beru nízké dávky léku. Jak jste to zvládly? Prosím o nějaké zkušenosti. Dekuji :oops:

Ahoj jak se to projevuje? Ja trpela agorafobii, pak klid, po prvnim porodu deprese a uzkosti, to jsem leky nebrala v tehot. Ted jsem je nevysadila, sestinedeli super. Ale ted posledni dny mi neni nejak hej. Mozna je to i tim pocasim, zima, tma, jeste bydlime na samote tak si ani nepokecam..

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.03.18 11:11
@Anonymní píše:
Dobrý den, hledám maminky co trpí nějakou psychickou poruchou přesto zvládly těhotenství a porod a následnou výchovu. Mám emočně nestabilní poruchu. Beru nízké dávky léku. Jak jste to zvládly? Prosím o nějaké zkušenosti. Dekuji :oops:

Mam stejnou diagnozu, jako ty. Leky neberu. Tehotenstvi bylo ke konci trochu horsi, sestinedeli prino katastrofalni, ale zvladla jsem to. Dcerce jsou 3r, nekdy to je horsi. Prusvih u me je, ze vsechno spatny obracim proti sobe- sebeposkozovani. Ikdyz tedka mam dlouho obdobi klidu. :-) anonym prosim

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.03.18 11:35
@Anonymní píše:
Mam stejnou diagnozu, jako ty. Leky neberu. Tehotenstvi bylo ke konci trochu horsi, sestinedeli prino katastrofalni, ale zvladla jsem to. Dcerce jsou 3r, nekdy to je horsi. Prusvih u me je, ze vsechno spatny obracim proti sobe- sebeposkozovani. Ikdyz tedka mam dlouho obdobi klidu. :-) anonym prosim

Už se taky dlouho držím bez sebepoškozování. ale lehké to není.

xacxa
Zasloužilá kecalka 815 příspěvků 17.03.18 11:38

Ahoj. Trpím bipolární poruchou, jsem 34tt a oslední 3 týdny se mi dost rapidně střídají nnálady. Bohužel u mě byl spouštěčem tchyně, se kterou bydlíme s manželem. Před otěhotněním jsem byla už víc jak půl roku bez medikace stran psychiatrické léčby, ale chodím k psycholožce. Do porodu mám ještě měsíc a dost se děsím, jak se to vyvrbí. :pocitac:

Borůvka1990
Kelišová 5431 příspěvků 17.03.18 12:48

Já trpím hypersexualitou, pochopitelně bývám psychicky na dně, ale dá se to zvládnout. Někdy mám stavy že mám pocit že to nejde vydržet a říkám si že bych měla zajít k odborníkovy, ale zatím to vždy nějak přetrpím. Manžel mě podporuje jak jen to jde a před dětma nedávám nic znát, i když se občas musím hodně držet, aby nic nepoznali a měli normální, nelabilní matku :lol: :?

lajovka
Ukecaná baba ;) 1304 příspěvků 17.03.18 13:09

Jako ze kdyz nemas orgasmus x krat za den, tak se stavas labilni??…muzes to prosim vysvetlit?

Borůvka1990
Kelišová 5431 příspěvků 17.03.18 13:46
@lajovka píše:
Jako ze kdyz nemas orgasmus x krat za den, tak se stavas labilni??…muzes to prosim vysvetlit?

Přímo labilní ne, ale podrážděná a depresivní ano ;)

Borůvka1990
Kelišová 5431 příspěvků 17.03.18 13:49
@lajovka píše:

Nevím jak bych popsala pocity… :think:
Pořád na to myslím, mám šílenou chuť, mozek si se mnou hraje. Je to k nevydržení. Mám pocit že zešílím. Do toho musím ale normálně komunikovat, i když jsem myšlenkama jinde, fungovat.

lajovka
Ukecaná baba ;) 1304 příspěvků 18.03.18 09:12

No tak to musi byt velmi obtezujici..vim, a mam zkusenost z prace ze existuji leky na potlaceni libida u muzu, davali jsme to dvema nasim klientum, kteri meli extremni potrebu navzdory vysokemu veku a chronickemu onemocneni temer znemoznujici pohyb…existuje neco take pro zeny?
doufam i za tebe i v tveho muze…vic a konkretne to rozepisovat nebudu…
kazdopadne si jdu neco na toto tema precist…
dik za osvetleni, snad to bude v ramci moznosti dobre, snesitelne… :kytka:

lajovka
Ukecaná baba ;) 1304 příspěvků 18.03.18 09:16

Ta veta-doufam za tebe i v tveho muze…to vyzniva uplne spatne a jinak, nez co mam na mysli, navic uplne blbe cesky napsana…tu vetu vynech, ta je matouci
hezkou nedeli

Borůvka1990
Kelišová 5431 příspěvků 18.03.18 12:29
@lajovka píše:
No tak to musi byt velmi obtezujici..vim, a mam zkusenost z prace ze existuji leky na potlaceni libida u muzu, davali jsme to dvema nasim klientum, kteri meli extremni potrebu navzdory vysokemu veku a chronickemu onemocneni temer znemoznujici pohyb…existuje neco take pro zeny?
doufam i za tebe i v tveho muze…vic a konkretne to rozepisovat nebudu…
kazdopadne si jdu neco na toto tema precist…
dik za osvetleni, snad to bude v ramci moznosti dobre, snesitelne… :kytka:

Ona se právě medikace témeř vůbec nedává. Hypersexualita je (údajně) psychické onemocnění, takže se to řeší terapií. Jednou jsem byla objednaná, bylo mi asi 19, nešla jsem tam, protože byl terapeut neuvěřitelně sexy :P :P Terapie by byla k ničemu. Bavit se o sexuálních pocitech s někým, koho bych v myšlenkách… Mno. Pak jsem byla u psycholožky zabývající se sexualitou v Praze, ta byla hrozná, řekla že v mých 23letech je to normální, mít furt chuť na sex. Prý ať si,,vypomáhám" sama, že prý libido stoupá do 30-35let a pak se začne pozvolna snižovat. Už jsem k ní nešla. Teď mi je 27, teoreticky bych teda měla přetrpět deset let a bude to v pohodě. Jenže to se líp řekne a hůř udělá. Zkouším snížit libido tím, že makám fyzicky. Prostě se odrovnám, jenže už hodinu po námaze je to zpět. Sex mě uspokojí na dobu v řádu minut. Je to hrozný, ale zatím se to nějak vydržet dá. V létě to bude horší, budu chodit,,odhalená", chlapi slintaj a to se člověku honěj hříšný myšlenky :zed: :lol: S mužem jsem 11 let, přes tenhle útrpnej handicap jsem ho nikdy nepodvedla, udělám vše pro to, aby se to nestalo. Uvědomuju si, že by to v mém případě stejně nikam nevedlo. Nejsem případ ženský, který muž z pohodlnosti odmítá sex ;)

lajovka
Ukecaná baba ;) 1304 příspěvků 18.03.18 13:02

Takze zjistit spoustec chtice v hlave :think:…myslim, ze kdyby ti to az tak moc narusovalo psychicky komfort, pidila by ses po vsech moznostech, jak se toho zbavit, na coz asi nemas cas a broky…kazdopadne drz se, na uzde :D…nee, jen posledni dotaz-jde o nutnost orgasmu jako takoveho nebo je to podminene telesnym kontaktem, potazmo nastrojem z lidske kuze??..jako ze proste masturbace neuspokoji dostatecne :think:

Borůvka1990
Kelišová 5431 příspěvků 18.03.18 15:13
@lajovka píše:
Takze zjistit spoustec chtice v hlave :think:…myslim, ze kdyby ti to az tak moc narusovalo psychicky komfort, pidila by ses po vsech moznostech, jak se toho zbavit, na coz asi nemas cas a broky…kazdopadne drz se, na uzde :D…nee, jen posledni dotaz-jde o nutnost orgasmu jako takoveho nebo je to podminene telesnym kontaktem, potazmo nastrojem z lidske kuze??..jako ze proste masturbace neuspokoji dostatecne :think:

Spíš už nedůvěřuju doktorům a hlavně mám pocit, že jak to znovu přiznám realně, tj terapeutovi, tak se to zhorší. Nevim no. Nutnost orgasmu jako takového asi není úplně nutná, ale orgasmů mívám několik i bez pohlavního styku, po orgasmu přijde úleva od nadrženosti, ale ne na dlouho. Pak se mi naježí husina, tam dole volá ona pomóc a já shora zalez, už bylo :lol: Né, teď si dělám legraci :lol: Manžela miluju, on mě, ve všech aspektech je úžasnej chlap, líbá mě, objímá, denně se tulíme, podporuje mě, rozhodně žádné odmítání. Takže o pocitu mazlení to není. Spíš o živočišném sexu, ale taky jak kdy. Jenže jemu už taky není dvacet, je schopný sexu jednou denně, vyjímečně dvakrát. Já bych potřebovala pětkrát, asi. To je ale nereálný. Takže to doháním sama. Když jsem doma, dá se to. Jenže co když nejsem doma? Potkám hezkýho kamaráda a nejradši bych se na něj vrhla? Hrůůůza. Připadám si jak úchyl :oops: :lol: Manžel mi říká že můžem najít pomoc, abych netrpěla. ;)

pe-terka
Neúnavná pisatelka 15590 příspěvků 18.03.18 15:21

@Borůvka1990 nechci to zlehčovat, i když tahle porucha vypadá na první pohled jako „výhoda“ :oops: Ale chápu, když si to člověk představí do důsledků, musí to být vysilující a limitující :think:
Máš aspon náruživého chlapa? :kytka:

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Možný scénář rozchodu Plekance a Vondráčkové. Odhalená nevěra, nebo těhotná milenka?

Když šlo o jejich soukromí, byli Tomáš Plekanec a Lucie Vondráčková během... číst dále >

Náhrada za manželku, kterou zbil? Zelenka se schází s mladičkou fotbalistkou!

Působí jako pohodový sympaťák, ve skutečnosti je však bývalý fotbalista... číst dále >

Články z Ona Dnes

Devadesátkový trend znovu na scéně. Čtyři tipy, jak nosit džíny do pasu

Džíny patří k základním kouskům šatníku. Stačí jen najít střih, který si bude... číst dále >

Děti rozeznám, i když brečí, říká maminka čtyřčat

Svému synovi chtěli pořídit sourozence, ale příroda tomu chtěla jinak. Místo... číst dále >

Reklama