Snažím se ale asi blbě

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.03.18 00:22
Snažím se ale asi blbě

Ahoj snažilky mam dotaz MS mám pravidelně cyklus 28 poslední MS od 4 do 8.3 od 12 se milujeme obden 14 jsem měla kremovy hlen a od 16 mám opravdu silny tlaky v podbřišku teplotu nemerim a ovu testy delam tenhle mesic poprvé od konce MS porad slabá čárka 13 byla trosku výraznější a pak zase slaboucka a dnes je ovu test o něco silnejsi ale jen trošku hlavne jsem se na ten test podivala asi až po 8 hodinách predtim byl slabý duch jako vždy ale nedalo mi to a šla jsem se schvalne podívat jeste jednou ted vecer.. jinak ovulaci vzdy poznám řeže me v podbrisku kolikrát si musim vzít algifen hlen taky jak ma byt a teď příznaky žádný jen ted me uz asi ten třetí den bolí podnrisel ono se nedá ani říct že by to byla bolest spíš opravdu silny tlak jinak beru měsíc uz vitamíny vip mama co mi doporučil doktor. Tak ja nevim delam neco blbe nebo proč ty tlaky a dnes jakoby ten hlen slabnul spíš jakoby mizel predem dekuju za kazdou odpoved ja uz oravdu nevim na koho se obratit :zed: :zed: :zed:

Reklama

Reakce:

Fjodorka
Extra třída :D 11115 příspěvků 18.03.18 00:29

Pokud děláte ovulační testy správně dle návodu a žádný pozitivní nebyl, je možné, že jde o anovulační cyklus. Testujte dále, je i možné, že se ovulace opozdila.

sirikit
Generální žvanilka 23833 příspěvků 18.03.18 00:32

Myslím, že se zbytečné moc pozorujes. :hug:
Máš fajn cyklus, spite spolu, takže si uzivej výrobu a nepatlej se v dusicich a hlenicich, protože tím si akorát rozhodis psychiku. :kytka:
Ať se brzy povede. ;)

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.03.18 00:42
@sirikit píše:
Myslím, že se zbytečné moc pozorujes. :hug:
Máš fajn cyklus, spite spolu, takže si uzivej výrobu a nepatlej se v dusicich a hlenicich, protože tím si akorát rozhodis psychiku. :kytka:
Ať se brzy povede. ;)

Máš pravdu moc se v tom vrtam a pak jsem celá nervni a hledám všude vsechno jen ten silny tlak me trosku zaráží kazdopadne deku moc za uklidneni :srdce: :hug: :kytka:

Janli
Kelišová 5026 příspěvků 18.03.18 01:34

Hele holka, já si taky myslela, že mám ovulku zmáknutou podle příznaků a prd… Vlítla jsem do toho ze sexu čtvrtý den cyklu. Nepozoruj se, sexujte, když máte zrovna chuť, ne podle kalendáře, a ono to přijde samo. :kytka:

Alkata
Kecalka 469 příspěvků 1 inzerát 18.03.18 01:50

Jak uz bylo řečeno. Vrat se k přirozenému a přestaň se vyšetřovat a pozorovat. Některé dámy jsou otehotnenim přímo posedlé, nepřijde mi to normální a uz vubec ne kuprospechu.

Uživatel je onlineVerun83
Echt Kelišová 8444 příspěvků 33 inzerátů 18.03.18 06:25

Zacni merit teplotu, je to spolehlivejsi nez testy. A nebo se rid podle toho bilkoveho hlenu. U me to je tak, ze 3.den plodneho hlenu mam ovu i me v ten den boli bricho.

Ketris
Echt Kelišová 9252 příspěvků 18.03.18 08:43

@Janli Krasne napsano :palec:

Fjodorka
Extra třída :D 11115 příspěvků 19.03.18 00:21
@Verun83 píše:
Zacni merit teplotu, je to spolehlivejsi nez testy. A nebo se rid podle toho bilkoveho hlenu. U me to je tak, ze 3.den plodneho hlenu mam ovu i me v ten den boli bricho.

Teplota je spolehlivá pouze ve chvíli, kdy je pravidelný cyklus beze změn, jelikož ovulace se teplotou dá zjistit pouze zpětně. Kdybych se měla řídit jen teplotou, tak neotěhotním snad nikdy, jelikož se mi ovulace běžně posouvala mezi 13. a 15. dnem a navíc někdy se mi teplota zvýšila den po ovulaci, jindy i tři dny po ovulaci. Za mě tedy zlaté testy ;-) s těmi jsem otěhotněla 3× ve chvíli, kdy jsem chtěla.

Uživatel je onlineVerun83
Echt Kelišová 8444 příspěvků 33 inzerátů 19.03.18 06:46
@Fjodorka píše:
Teplota je spolehlivá pouze ve chvíli, kdy je pravidelný cyklus beze změn, jelikož ovulace se teplotou dá zjistit pouze zpětně. Kdybych se měla řídit jen teplotou, tak neotěhotním snad nikdy, jelikož se mi ovulace běžně posouvala mezi 13. a 15. dnem a navíc někdy se mi teplota zvýšila den po ovulaci, jindy i tři dny po ovulaci. Za mě tedy zlaté testy ;-) s těmi jsem otěhotněla 3× ve chvíli, kdy jsem chtěla.

Vsak pise, ze ma pravidelny cyklus 28 dni.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.03.18 07:20
Poptávka

Ahoj dámy s přítelem se snažime o miminko ale nějak se nam to nedaří jsou nejake polohy nebo pravidla jak otehotnět?? Predem děkuji ;) :(

Fjodorka
Extra třída :D 11115 příspěvků 20.03.18 03:10
@Verun83 píše:
Vsak pise, ze ma pravidelny cyklus 28 dni.

To já taky. Ale luteální fázi ne.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aby bylo mateřství jen samá radost!

Objevila jste dvě čárky na těhotenském testu poprvé nebo kolem vás už běhá... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Tipy na zdravé recepty přímo od výherkyň

Jaká zdravá jídla vedou v domácnostech výherkyň naší soutěže o hubnutí pod... číst dále >

Články z Expres.cz

Mistr prázdných gest Jiří Pomeje: Jaká je vlastně realita jeho života?

Když před mnoha lety Jiřího Pomejeho vyhodila Iveta Bartošová ze své... číst dále >

„Černoši a buzny,“ zuří veřejnost: Rakouské dráhy si novou reklamou dost naběhly

Chtěly jít naproti různorodosti a pestrosti, ve finále to za novou reklamní... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vendula se těšila na nový účes. Proměna byla tak radikální, že se nepoznala

Od střední školy Vendula nezměnila účes. Ve svých šestadvaceti letech se... číst dále >

Mámina péče už se nedala vydržet, říká Petr. Dětí jako on jsou tisíce

Některé děti prožijí víc, než mohou unést. Ozvat se není snadné. Je potřeba,... číst dále >

Reklama