Cyklus po Duphastonu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Pastelkaaa
Povídálka 18 příspěvků 19.03.18 11:45
Cyklus po Duphastonu

Ahoj holky. Chci se zeptat na vaši zkušenost. Plánujeme miminko a vzhledem k nepravidelnému cyklu (32 - 46 dní) mi gynekoložka nasadila Duphaston od 17. do 25. dne cyklu. Slibovala, že by se menstruace měla dostavit 3. den. Nyní je to už 9 dní po vysazení a stále nic. Jen mám pořád nafouklé břicho a citlivá prsa. TT je negativní. Máte někdo podobnou zkušenost? Řešily byste to hned nebo počkaly na průběh dalšího cyklu? Děkuju

Reklama

Reakce:

Staworowski
Kecalka 497 příspěvků 1 inzerát 19.03.18 12:04

@Pastelkaaa
Já kdysi měla taky duphaston a mě po něm bylo hrozně zle, křeče a bolesti… Asi to je spíše ojedinělý i dr se divila, ale musela jsem ho vysadit… Jinak za sebe hormony neeeee
Já měla taky kvůli nepravidelné menstruaci od 15dne proveru asi 8let, pak jsem se dostala na čínskou medicínu, hormony úplně přestala užívat a ikdyz cyklus nebyl úplně ideální (35-42dni), po 3/4 roce jsem otěhotněla :palec:

Maja Z
Zasloužilá kecalka 631 příspěvků 19.03.18 12:12

@Pastelkaaa brala jsem Duphaston nedávno také, a cyklus dorazil až asi měsíc po dobráni Duphastonu… tak asi tak.

Tyna228
Nováček 3 příspěvky 19.03.18 12:20

Já měla taky dlouhé cykly cca 35-42dní, ovu tak 24-30DC a chtěla jsem je zpravidelnit a můj MUDr mi řekl ze duphaston nemá vůbec smysl, jelikož by mi ovu zarazil, stejně tak to bude u tebe predpokladam, protože ho bereš od 17DC, mrk by se brát pravé až po ovu. Takže celkové cyklus možná zkrátí, ale nebude ovu, tudíž když chceš tehotnet tak je to nesmysl.
Já nakonec otěhotněla i s delším cyklem, ale užívala jsem inofolic, druhy cyklus a nějaký změny jsem viděla. První cyklus dorazil po 28 dnech a ovu byla už 19DC u mě úspěch, a druhy cyklus byla ovu teda až 29DC a v tom cyklu jsem otěhotněla.

Tyna228
Nováček 3 příspěvky 19.03.18 12:21

Jinak predtim snažení téměř dva roky jsem zapomněla dodat :kytka:

Fokulinka
Kecalka 116 příspěvků 19.03.18 12:39
@Pastelkaaa píše:
Ahoj holky. Chci se zeptat na vaši zkušenost. Plánujeme miminko a vzhledem k nepravidelnému cyklu (32 - 46 dní) mi gynekoložka nasadila Duphaston od 17. do 25. dne cyklu. Slibovala, že by se menstruace měla dostavit 3. den. Nyní je to už 9 dní po vysazení a stále nic. Jen mám pořád nafouklé břicho a citlivá prsa. TT je negativní. Máte někdo podobnou zkušenost? Řešily byste to hned nebo počkaly na průběh dalšího cyklu? Děkuju

lepsi je ultrogestan ten jsem snasela lepe a ms se dostavila opravdu do 3 dnu nez jako u duphastonu ;) tam to trvalo podstatne dele ale taky zalezi na davkovani jake mas ;)

kolanis
Povídálka 47 příspěvků 20.03.18 15:13

Ahoj, prosim o radu. Brala jsem HA posledni 3/4 roku v kuse. Na konci unora jsem vysadila, ale MS nedorazila. Byla jsem u doktora a rekl mi, ze se vajecniky teprve probouzeji. Nasadil mi duphaston 1-0-1 hned od nasledujiciho dne. Duphaston jsem dobrala a treti den dorazila MS. Nemela jsem zadny cyklus kdyz MS po vysazeni HA nebyla zadna, je tedy moznost abych mela po skonceni MS ovulaci? Moc dekuji za rady

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Jak si sbalit tašku do porodnice a nezbláznit se

Jmenuju se Laura a čekám druhé dítě. A možná to znáte taky – to si takhle... číst dále >

Manuál na cesty: Co zabalit do lékárničky a kam s dětmi nejezdit

Blíží se léto a s ním čas dovolených. Většina z nás přemýšlí nad cestou k... číst dále >

Články z Expres.cz

Jak to jen dělal? Vědci popsali Jacksonův trik s popíráním gravitace

Vzpomínáte si na tanec Michaela Jacksona v klipu Smooth Criminal? Král popu v... číst dále >

Vedle něj sedět doma nebude! Kopřivová opět odjela bez Jágra, prý na týdny

Modelka Veronika Kopřivová (27) opět utíká od svého přítele Jaromíra Jágra za... číst dále >

Články z Ona Dnes

OBRAZEM: Vyvinutá Japonka nosí místo podprsenky popruhy od batohu

Hvězdou sociálních sítí se stala vnadná japonská cosplayerka Yui Okada, která... číst dále >

Obchod se zdravím. Dokument odhalil nebezpečí alternativní léčby v Česku

Alternativní léčitelství se stále častěji stává poslední možností pro ty,... číst dále >

Reklama