Reklama

Namožená prsa

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.03.18 18:01
Namožená prsa

Ahoj holky, mám 4 dny před MS. S přítelem se snažíme o mimi, dnes je to asi třetí den kdy mám jakoby takové namozene prsa, nejhorší je to když vstanu z postele, to je jakoby takový obrovský tlak. Myslíte že to může mít souvislost s těhu? Nikdy jsem tohle neměla, ale možná to může být i tím jak si na prsa pořád saham a zjišťuji zda stále bolí, tak jsou možná i namozene z toho :nevim:

Reklama

Reakce:

mikashopova 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.03.18 18:06

Ahoj :mavam: souvislost to mít může, ale taky to může souviset s menstruací. Počkej na menstruaci, pokud se nedostaví, udělej si těhotenský test. Přeji hodně štěstí. :kytka:

lampicka11
Závislačka 3395 příspěvků 2 inzeráty 20.03.18 18:48

Muze…me takhle táhli prsa 3tydny a zjistila jsem ze jsem v 7tydnu :lol:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.03.18 19:00

Já to mám takhle před každou menstruací. Ale pokud to tak nemíváš, tak se třeba zadařilo :)

Petruna21
Echt Kelišová 9863 příspěvků 20.03.18 19:02

Souvistlost to mít může i nemusí :)

hedvika72
Povídálka 32 příspěvků 22.03.18 11:00

Já to měla vždy před MS, ale jestli jste to tak nikdy neměla, je možné, že se zadařilo. Jestli si však kontrolujete prsa ne moc něžně, je možné, že to máte z toho…Držím palečky, aby to MS nebylo :andel:

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Záhada Jágrových kalhot: Lidé si všímají nabušeného rozkroku, jak je to doopravdy?

Dvě zřejmě největší fotbalové legendy Petr Čech a Pavel Nedvěd a hokejový bůh... číst dále >

„Co je to Řeporyje?“ Venkov s výhodami města, kde se občas střílí. A Novotným

Nejstarší písemná zpráva o Řeporyjích je z roku 1277, kdy je Přemysl Otakar... číst dále >

Články z Ona Dnes

OBRAZEM: Třiašedesátiletá žena chtěla vypadat na pětadvacet. Povedlo se?

Manželka ruského moderátora Gauguina Solnceva by mohla být jeho matkou. Dělí... číst dále >

Máš doma tyrana, vypadni od něj, radila vyměněná manželka

V jedné domácnosti z Výměny manželek si tentokrát zkusili spolu deset dnů žít... číst dále >