Namožená prsa

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní  20.03.18 18:01
Namožená prsa

Ahoj holky, mám 4 dny před MS. S přítelem se snažíme o mimi, dnes je to asi třetí den kdy mám jakoby takové namozene prsa, nejhorší je to když vstanu z postele, to je jakoby takový obrovský tlak. Myslíte že to může mít souvislost s těhu? Nikdy jsem tohle neměla, ale možná to může být i tím jak si na prsa pořád saham a zjišťuji zda stále bolí, tak jsou možná i namozene z toho :nevim:

Reklama

Reakce:

mikashopova  20.03.18 18:06

Ahoj :mavam: souvislost to mít může, ale taky to může souviset s menstruací. Počkej na menstruaci, pokud se nedostaví, udělej si těhotenský test. Přeji hodně štěstí. :kytka:

novakova.t
Závislačka 2719 příspěvků 20.03.18 18:48

Muze…me takhle táhli prsa 3tydny a zjistila jsem ze jsem v 7tydnu :lol:

Anonymní  20.03.18 19:00

Já to mám takhle před každou menstruací. Ale pokud to tak nemíváš, tak se třeba zadařilo :)

Petruna21
Echt Kelišová 9244 příspěvků 20.03.18 19:02

Souvistlost to mít může i nemusí :)

hedvika72
Povídálka 32 příspěvků 22.03.18 11:00

Já to měla vždy před MS, ale jestli jste to tak nikdy neměla, je možné, že se zadařilo. Jestli si však kontrolujete prsa ne moc něžně, je možné, že to máte z toho…Držím palečky, aby to MS nebylo :andel:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Počítání peněz, samota i blýskání na lepší časy. Jak se žije maminkám samoživitelkám z eMimina?

Byla to láska jako trám, ale po svatbě se z něj stal jiný člověk. Nezměnil se... číst dále >

Jak si sbalit tašku do porodnice a nezbláznit se

Jmenuju se Laura a čekám druhé dítě. A možná to znáte taky – to si takhle... číst dále >

Články z Expres.cz

Příběh Čerešňákové a Ditmara: Chtěla být jako Maláčová, ale chyběl jí Bakala

Za dva roky v čele České Miss se jim podařilo něco, co se zdálo být nemožné.... číst dále >

Rozhovor s Františkem Strakou: Nemít rodinu, dopadl jsem jako Pergl

František Straka (59) je bezpochyby jednou z nejzajímavějších postav českého... číst dále >

Články z Ona Dnes

Rakovina číhá i tam, kde ji nečekáte. V kávě, podprsence nebo na grilu

Ročně v Česku zemře na rakovinu více než 27 tisíc lidí. Drží se tak na druhém... číst dále >

Nový vynález podle NASA. Kalhotky, které nemusíte týden prát

Spodní prádlo se má denně měnit. Dánští designéři však vymysleli oděvní... číst dále >

Reklama