Clostilbegyt a další těhotenství

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní  21.03.18 10:22
Clostilbegyt a další těhotenství

Ahojte holky, chtěla jsem se zeptat, brala jste tady některá Clostibegyt a otěhotněla a druhé těhotenství šlo bez něho??
Poprvé jsme to zkoušeli půl roku a pak DR. zjistila, že nemám ovulaci a proto to nejde, takže ho nasadila, otěhotněla jsem po 3 měsících, ale skončilo to ZT, pak jsme čekali pár měsíců a znovu nasadila a to se povedlo na poprvé a máme holčičku, teď už jí budou 3 roky a chtěli bychom další, ale bojím se toho, že to bez něho nepůjde…

Reklama

Reakce:

Janli
Závislačka 3843 příspěvků 6 inzerátů 21.03.18 10:34

Mě CB pomohl jen k biochemickému t. Podstoupila jsem úspěšné IVF a druhé těhotenstvi přišlo po dvou letech normálně. Takže šance je určitě.

Tichošlápek
Echt Kelišová 8195 příspěvků 21.03.18 10:58

8) první těhotenství díky clostiku, druhé bylo prekvapko bez nej :) po porodu se tělo mění

Anonymní  21.03.18 19:05

@Tichošlápek @Janli aha, tak snad se povede, moje dr. prave odesla jinak a mam to uz daleko a nova neni takova snaziva, tak se trosku bojim, u prvniho jsem tam chodila pravidelne po dobrani na kontrolni Utz a zda jsou folikuly, ted to je jedna uz z jednim slozitejsi byt neustale u dr. takze budem zkouset a snad se povede… No prave po porodu mam vzdycky v pulce MS bolesti bricha a hlen a ovu. TES BYVA POZITIVNI, tak doufam ze ovula je…

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Počítání peněz, samota i blýskání na lepší časy. Jak se žije maminkám samoživitelkám z eMimina?

Byla to láska jako trám, ale po svatbě se z něj stal jiný člověk. Nezměnil se... číst dále >

Jak si sbalit tašku do porodnice a nezbláznit se

Jmenuju se Laura a čekám druhé dítě. A možná to znáte taky – to si takhle... číst dále >

Články z Expres.cz

Přišel o ženu i Českou Miss! Podnikatel Ditmar skončil v nemocnici a prosí o modlitby

Martin Ditmar skončil opět v péči lékařů. Bývalý šéf České Miss musel být po... číst dále >

Sbohem, prsa! Angel Wicky si nechala upravit svůj gigantický hrudník! FOTO UVNITŘ

Svá od přírody obrovská prsa Angel Wicky moc milovala. I proto slavnou... číst dále >

Články z Ona Dnes

OBRAZEM: Vyvinutá Japonka nosí místo podprsenky popruhy od batohu

Hvězdou sociálních sítí se stala vnadná japonská cosplayerka Yui Okada, která... číst dále >

Obchod se zdravím. Dokument odhalil nebezpečí alternativní léčby v Česku

Alternativní léčitelství se stále častěji stává poslední možností pro ty,... číst dále >

Reklama