Clostilbegyt a další těhotenství

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní  21.03.18 10:22
Clostilbegyt a další těhotenství

Ahojte holky, chtěla jsem se zeptat, brala jste tady některá Clostibegyt a otěhotněla a druhé těhotenství šlo bez něho??
Poprvé jsme to zkoušeli půl roku a pak DR. zjistila, že nemám ovulaci a proto to nejde, takže ho nasadila, otěhotněla jsem po 3 měsících, ale skončilo to ZT, pak jsme čekali pár měsíců a znovu nasadila a to se povedlo na poprvé a máme holčičku, teď už jí budou 3 roky a chtěli bychom další, ale bojím se toho, že to bez něho nepůjde…

Reklama

Reakce:

Janli
Závislačka 4697 příspěvků 21.03.18 10:34

Mě CB pomohl jen k biochemickému t. Podstoupila jsem úspěšné IVF a druhé těhotenstvi přišlo po dvou letech normálně. Takže šance je určitě.

Tichošlápek
Echt Kelišová 8820 příspěvků 21.03.18 10:58

8) první těhotenství díky clostiku, druhé bylo prekvapko bez nej :) po porodu se tělo mění

Anonymní  21.03.18 19:05

@Tichošlápek @Janli aha, tak snad se povede, moje dr. prave odesla jinak a mam to uz daleko a nova neni takova snaziva, tak se trosku bojim, u prvniho jsem tam chodila pravidelne po dobrani na kontrolni Utz a zda jsou folikuly, ted to je jedna uz z jednim slozitejsi byt neustale u dr. takze budem zkouset a snad se povede… No prave po porodu mam vzdycky v pulce MS bolesti bricha a hlen a ovu. TES BYVA POZITIVNI, tak doufam ze ovula je…

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Přijme vláda změny? Týkají se i proplácení rodičovského příspěvku

Poslanec Aleš Juchelka chce vyjádřit úctu všem rodičům, kteří jsou doma s... číst dále >

Zánět dásní v těhotenství? Může za něj špatná péče před početím

V těhotenství trpí na zánět dásní a zvýšenou kazivost 50–70 procent žen.... číst dále >

Články z Expres.cz

Největší řežba v historii? Takhle chorvatský fotbal rozpoutal válku v Jugoslávii!

Fotbalisté Chorvatska na světovém šampionátu drtí jednoho soupeře za druhým a... číst dále >

Kam se poděl Jágr? Jaromír zmizel z internetu a jeho hokejová rodina zeje prázdnotou

Před rokem to vypadlo, že se z Jaromíra Jágra (46) stane novodobý youtuber.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Chození naostro patří k létu. Jaká jsou pro a proti?

Jsou ženy, které nenosí pod letním oblečením zhola nic. Je to příjemné, ale... číst dále >

Zuby moudrosti: trhat, nebo ne? Když nezlobí, mohou být i prospěšné

Každý o nich slyšel, ne každý je má a nikdo je nikomu nezávidí. Třetí... číst dále >

Reklama