Špinění po clostilbegytu

Anonymni
4.3.09 10:33

Špinění po clostilbegytu

Ahoj všem,
prosím o Vaše zkušenosti, stalo se Vám někomu, že po Clostilbegytu, brala jsem jednu tabletu ráno a jednu večer na vyvolání ovulace,by se nedostavila menstruace? Už víc jak týden mám bolesti břicha, jako kdyby měla menzes každou chvilkou přijít a jen jsem malinko zašpinila a stratilo se to a teď taky sem tam zašpiním, ale strašlivě malounko a jinak nic. Vůbec jsem to nedostala. Zkoušela jsem si dělat těhotenský test, ale 4 dny před termínem menstruace a byl negativní. Nestalo se to prosím taky některé z Vás? Moc děkuji za jakýkoli příspěvek.
Adéla

  • Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

27287
5.3.09 07:55

Adélo, test 4 dny před vynecháním MS je asi ještě dost brzký, takže zkus znovu. To špinění nebude mít co do činění ani tak s Clostilbegytem jako s jinými hormony (progesteron) v druhé půlce cyklu nebo může jít o to těhotenství. Takže testi, třeba po dvou dnech, kdy hcg narůstá a uvidíš, popř. si zajdi na krev.

  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama