Školní WC - malé holčičky

Anonymni
4.3.09 08:47

Školní WC - malé holčičky

Ahoj holky, jak to dělají vaše holčinky na wc ve škole? Necháte je, aby si sedly na to erární prkýnko???? Já nevím, jak to budem dělat :-(, dcerka je malá a záchod velký a veřejný :-( :-(.

Petra

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

10813
4.3.09 09:09

no sedela jsem na erarnich prkynkach x let a v pohode- myslimze ve skole si nedovoli mit WC spinava…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6545
4.3.09 09:25

ve školce s tím nic nenadělám (ale jako věřim, že špinavá nejsou, ale zas pochybuju, že učitelky chodí a kontrolují, jestli si někdo necvrnkne). Jinde si ale sedat nesmí (a já sama mam z veřejných wc fobii, já mam ale hrůzu chodit na wc i když tu má doma švagr na návštěvě svoji madam).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10813
4.3.09 09:28

jasny gabi takhlejsem to myslela jen nenapsala… skolni skolkova zarizeni neersim- a ve meset nebo v restauraci nebo proste jinde takhle- ji pridrzim- hotovo

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13320
4.3.09 09:28

no myslím, že s tím moc nnaděláš. maximálně mě napadá naučit ji, aby si ho předem utřela papírem…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
50730
4.3.09 09:33

Mno, já si o této problematice myslím, že nohy, kterýma se člověk dotýká prkýnka zas tak infekční snad nejsou (v autobuse si v kraťasech taky sednete na sedadlo, ačkoli hrozí, že tam seděl jiný člověk v kraťasech před vámi nebo v plavkách na bazéně na lavičku…) A kdyby si všecky ženské sedaly a nevymýšlely ptákoviny, bylo by těch prkýnek znečištěných tak max. 5 %, co teď :wink:

A jestli chodí holčička do školy, tak se jí dá určitě říct, aby se podívala, jestli prkýnko není počurané, než si sedne, ne? Ostatně ve školkovém věku by to snad pochopila taky… :roll: Nebo jí kup ty jednorázové kryty na sedátko, ale jestli pak nebude ve škole za pošuka :lol: :lol: :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5245
4.3.09 10:18
Angua píše:
Mno, já si o této problematice myslím, že nohy, kterýma se člověk dotýká prkýnka zas tak infekční snad nejsou (v autobuse si v kraťasech taky sednete na sedadlo, ačkoli hrozí, že tam seděl jiný člověk v kraťasech před vámi nebo v plavkách na bazéně na lavičku…) A kdyby si všecky ženské sedaly a nevymýšlely ptákoviny, bylo by těch prkýnek znečištěných tak max. 5 %, co teď :wink:

…no právě! To si taky myslím. Vždycky si vzpomenu na extchýni, která z mně neznámého důvodu si nesedala ani na prkénko doma…a po ní už to WC nikdo použít nemohl, v jakém bylo stavu (ne 1-2 kapky, ale zlité celé prkénko :evil: ) Prostě některé „nesedací“ dámy by si měly uvědomit, zda tu toaletu bude moci po jejich návštěvě ještě někdy někdo použít…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
4.3.09 10:30

No kdyby šlo jen o sednutí, tak bych to nějak neřešila, protože vím, že by si to utřela a pak sedla najisto správně. Jenže ona je tak malá, že na velkou mísu se musí tak jakoby nasoukat postupně, nejdřív prkýnka rukama chytit a pak se tam vytáhnout (nepředpokládám, že jim tam nechají k dispozici stoličku), takže se komplet otře. Tak z toho mám blbej pocit. Ale asi to nesmím řešit. Ve školce je tak nějak čistěji, bych řekla. Stará škola, starý záchody. Tak jste hodné. Dík

Petra

• Nahlásit
  • Citovat
6545
4.3.09 10:32
vulpes píše:
Angua píše:
Mno, já si o této problematice myslím, že nohy, kterýma se člověk dotýká prkýnka zas tak infekční snad nejsou (v autobuse si v kraťasech taky sednete na sedadlo, ačkoli hrozí, že tam seděl jiný člověk v kraťasech před vámi nebo v plavkách na bazéně na lavičku…) A kdyby si všecky ženské sedaly a nevymýšlely ptákoviny, bylo by těch prkýnek znečištěných tak max. 5 %, co teď :wink:
…no právě! To si taky myslím. Vždycky si vzpomenu na extchýni, která z mně neznámého důvodu si nesedala ani na prkénko doma…a po ní už to WC nikdo použít nemohl, v jakém bylo stavu (ne 1-2 kapky, ale zlité celé prkénko :evil: ) Prostě některé „nesedací“ dámy by si měly uvědomit, zda tu toaletu bude moci po jejich návštěvě ještě někdy někdo použít…

jenže já mam právě tu fobii z toho, že ty záchody jsou zprasený. Kdyby nebyly, člověk by to asi neřešil. A jako sorry, ale já pece nebudu utírat záchod po nějakym praseti. Já se teda snažim, když už není zbytí, tak aspoň do přírody:D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
4.3.09 10:34

Jo a víc dětí než ve školce samozřejmě. Nepředpokládám, že to tam víckrát denně chodí uklízet :-)

Klidně si můžou ty ženské nesedat, ale ať si to po sobě pak utřou.

Někde dávají tu básničku

Vítáme vás,
posaďte se u nás,
až se nadzvednete,
tak se podívejte,
je-li čisto po vás.

Ale na některou „dámu“ asi ani tohle nezabere, prostě „po ní potopa“ že jo…

Petra

• Nahlásit
  • Citovat
5527
4.3.09 11:01

Teda já si zá:,–(ně na veřejná WC nesedám a nikdy po mě potopa není. Asi je to cvikem a tím, že to dělám už od základky. Nechápu, jak se někdo nemůže trefit do tak velké díry :roll: :lol:
Vidívám spoustu ženských, jak jdou z WC a neumyjí si ani ruce. To si pak představuju, jak to u nich vypadá „tam dole“ a na prkýnko si už tuplem nesednu!!! :!
Jo, a na veřejných WC to prkýnko zvedám, než vykonám potřebu ;) jejda, to je ale téma :)
Už teď mám strach, až mi Hanička vyroste z plínek :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
fyzikarka
4.3.09 12:18

Neboj,jsem učitelka a školní wc jsou čistá.Mám zkušenosti ze 2škol a nikde nebyl problém,uklízečky fakt udržují ony místnosti v čistotě.

• Nahlásit
  • Citovat
13996
4.3.09 12:58

Dítě ve školce nemám a navíc nemám dceru, tak to neporadím, ale záchody utírám po sobě (prkýnko zvedám) i po jiných :evil: . Nejvíc miluju, když vyjde kráska, co se pak začne rtěnkovat a šminkovat a vlasy upravovat a hajzlík po ní vypadá jak na hlavním nádraží :-( . A že někteří lidé chodí a neklepou, rovnou zarvou za kliku, to úplně miluju, zvlášť když se ten záchod nedá zamknout. No, celkem se divím, že jsem si ještě neuhnala žádný zánět, jak se snažím veřejným sociálkám vyhýbat, drží mě to právě už od ZŠ. Ale zvykejme si, v domově důchodců bude hůř :wink: . I když ono kolikrát stačí jít do nemocnice, ve které to myjí jednou denně a ještě blbě.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2189
4.3.09 13:08

Tak to já jsem od základky taky zvyklá si na prkénko nesedat a potopa žádná není. Když už ale člověk sednout opravdu chce, tak nejprve prkýnko utřu papírem a pak na něj položím další papír do tvaru U a pak teprve usednu. Největší problém pro mě na základce byl, že nikdy nebyl toaletní papír a pokud byl tak třeba jen dvě hodiny ráno, než se roličky vypotřebovaly, nikde nebyl náhradní.
Ale nevím jak je to v dnešní době, myslím, že už je to povinnost, nebo s pletu?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
50730
4.3.09 13:12

Len-til-kah - ale zase nemůžeš vědět, že to udělala ona, třeba to tam už bylo… Já třeba když jsou tam dvě kapky, tak to taky utřu a třeba i sednu (záleží, co jdu dělat) :lol:, když je to dochcaté celé, tak se na to vybodnu a jen opatrně obkročím a jen si říkám - co si o mně asi bude myslet ta, co půjde po mně :roll:

Ale po sobě utírám vždy, když se stane, to je fakt :wink:

A neklepači mě taky vytáčejí :roll:

Ještě by mě teda trochu OT zajímalo, co ty ženské na záchodech proboha dělají - já jsem se několikrát „měřila“ s jinou paní, která vešla současně se mnou a vždycky jsem vyhrála. Prostě přijdu, vyčurám se a jdu… Proč jsou tam někteří lidi i několik minut fakt nechápu 8O (beru, MS, velká strana… ale všichni???) Pak jsou tam fronty jak kráva… Ale to by bylo úplně na jinou diskuzi :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama