Špinění při Norethisteronu

34
30.4.21 10:10

Špinění při Norethisteronu

Ahoj,

již půl roku beru Norethisteron na úpravu menstruace po Depo provere po které jsem přišla o menstruaci. Každý měsíc vše probíhalo v pořádku 2 prášky každy večer po dobu 10 dnů a pak do 4 dnů po dobrání Norethisteronu mi přišla MS. Tento měsíc jsem v 9 den braní Norethisteronu dostala velkou křeč do břicha a začala jsem špinit. Jen ten jeden den a další den nic. Nemáte někdo s tímto zkušenosti? Nevíte co by to mohlo naznačovat? Při braní Norethisteronu se s přítelem nějak nechráníme, jelikož se i v klidu snažíme o mimčo.
Děkuji

  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
64330
30.4.21 10:15

Tohle může znamenat spoustu věcí.. Takhke přes net ti nikdo neřekne. Rozhodně bych udělala test a obrátila se s dotazem na dr

  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
34
30.4.21 10:29
@martina.se píše:
Tohle může znamenat spoustu věcí.. Takhke přes net ti nikdo neřekne. Rozhodně bych udělala test a obrátila se s dotazem na dr

Test jsem měla negativni ale rozhodně se obrátím na dr. :) děkuji

  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
64330
30.4.21 10:38

@Pavlusha29 pak může jít fakt o cokoliv.. Raději dotaz na dr :palec:

  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat