Špinění silnější 5tt

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
242
26.1.22 15:43

Špinění silnější 5tt

Ahoj holky,

kontrolu u lékaře mám v úterý, ale začala jsem špinit, dnes hodně tak jsem se vybláznila. Nevím, zda to prostě nechat nebo to řešit pohotovostí v nemocnici. Hcg v pondělí bylo 1897 vysoké, jako prosperující těhotenství.. no tak se prostě bojím.. zda máte s tím zkušenost.. Děkuji.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1701
26.1.22 15:49

Ahoj když to mas potvrzené z krve a bojis se, tak místo psaní diskuze, mas jit k dr.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
242
26.1.22 15:54

@Anicka2888 teď už mě veme jen pohotovost, ale zas nechci být za hysterku.. až zítra ráno Dr. :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
855
26.1.22 16:01

Zakladatelko, klidne si zajed i na pohotovost, hlavu ti neutrhnou. V tom ti neporadím, ale zítra ráno nejpozději bez k dr. Jenom až do kontroly co nejvíc lež!!! Nedělej nic namáhavého, fakt jen lež!!! Může to být hematom a ten způsobuje krvácení a ohrožuje plod v děloze. Měla jsem ho letos, musela jsem fakt jen ležet, maximálně jít na záchod, najíst se, napít. To bylo všechno. Nepodcenuj to…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1701
26.1.22 16:02

@Millllli Jestli se bojíš tak je lepší at te zkontroluji, zajdi na tu pohotovost aby sis to pak nemusela vyčítat. Radsi bych byla za hysterku nez něco zanedbat :nevim: Zajdi pro klid duše fakt, ono nemusí to nic znamenat ale taky může. Zalezi i jak se cítíš, je to fakt silne porad? A jak dlouho spinis?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
242
26.1.22 16:05

@Anicka2888 už 5 dní ale Dr říkal, že je to právě běžné… pak to na jeden den přestalo a dne se to zintenzivnělo.. no máš pravdu..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
242
26.1.22 16:07

@Giovanna1 děkuji za info.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1701
26.1.22 16:57

@Millllli Tak uvidíš co bude ale radši zajdi at jsi klidnější :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2497
26.1.22 16:57

Zakladatelko na pohotovost klidně zajeď, ale může se stát, že ti moc neřeknou, protože toho moc neuvidí /5tt je strašně brzo, je to úplný začátek/ a přitom to bude normálně v pořádku a pokračující prosperující těhotenství. A také pokud to má odejít, tak to ničím nezachrání. Napíšou ti třeba utrogestan, ale to je tak vše, a to není všespásné. Držím palce a snaž se být v klidu, ty začátky jsou někdy na nervy a taky někdy nedopadnou. Znám bohužel opakovaně (ale tedy o dost později než 5tt). Ale špinění v začátku může být a nemusí nic znamenat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
855
26.1.22 17:31
@Mutlice píše:
Zakladatelko na pohotovost klidně zajeď, ale může se stát, že ti moc neřeknou, protože toho moc neuvidí /5tt je strašně brzo, je to úplný začátek/ a přitom to bude normálně v pořádku a pokračující prosperující těhotenství. A také pokud to má odejít, tak to ničím nezachrání. Napíšou ti třeba utrogestan, ale to je tak vše, a to není všespásné. Držím palce a snaž se být v klidu, ty začátky jsou někdy na nervy a taky někdy nedopadnou. Znám bohužel opakovaně (ale tedy o dost později než 5tt). Ale špinění v začátku může být a nemusí nic znamenat.

Jasne, teď je to 50 na 50. Ale doporučuju fakt co nejdriv doktora, aby zakladatelku prohlédl. A zakladatelko, přijde mi, že spinis nějak dlouho. To je divné a ukazovalo by to na ten hematom. Krvácet můžeš i z hormonálních důvodů - to je ten lepší případ, jakože tělo se ještě úplně nesrovnalo a žena takto spiní většinou v době, kdy měla mít normalne menstruaci. Ale to bývá tak dva, tři dny. Možná to tady nevysvětluju úplně přesně, je to už nějaký čas, kdy jsem to musela řešit. Mě taky uklidnovali, že špinění je celkem běžné normální. Ale u mě nebylo, byl to ten blbější případ, a to hematom v deloze. A byla jsem ráda, že jsem skončila na pohotovosti, protože mi dali Utrogestan a kapačku s cimsi a Ascorutin na cévy a musela jsem jen lezet. A těhotenství se udrželo. Kdybych se na to vykašlala, tak jsem potratila. Protože ten klidovej režim je děsně dulezitej, aby ho těhotná dodržela.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2497
26.1.22 17:40

@Giovanna1 U mě třeba špinění v prvním těhotenství nebylo, vše vypadalo super - a byl z toho zamlklý potrat, v druhém špinění bylo a byl z toho znovu zamlklý potrat (přes Utrogestan, který mi dali spíš jako placebo, abych měla pocit, že něco pro to dělám). V třetím zase bylo špinění a je z toho dvouletý kluk i bez Utrogestanu :) Takže člověk si nevybere, je to prostě 50 na 50. V 5tt se kromě klidu a modlení prakticky nic nedá dělat. Hematom se řeší tou terapií, co popisuješ. ale je řada jiných důvodů, a pokud není těhotenství dobře založeno, nespasí to žádná medikace. Pro klid samozřejmě, ať zakladatelka zajde, ať si pak nic nevyčítá. Je taky dost dobře možné, že se neděje vůbec nic, a těhotenství bude v pohodě, takových případů je spousty. Hodně žen špiní v začátku a nic to není. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
855
26.1.22 21:28
@Mutlice píše:
@Giovanna1 U mě třeba špinění v prvním těhotenství nebylo, vše vypadalo super - a byl z toho zamlklý potrat, v druhém špinění bylo a byl z toho znovu zamlklý potrat (přes Utrogestan, který mi dali spíš jako placebo, abych měla pocit, že něco pro to dělám). V třetím zase bylo špinění a je z toho dvouletý kluk i bez Utrogestanu :) Takže člověk si nevybere, je to prostě 50 na 50. V 5tt se kromě klidu a modlení prakticky nic nedá dělat. Hematom se řeší tou terapií, co popisuješ. ale je řada jiných důvodů, a pokud není těhotenství dobře založeno, nespasí to žádná medikace. Pro klid samozřejmě, ať zakladatelka zajde, ať si pak nic nevyčítá. Je taky dost dobře možné, že se neděje vůbec nic, a těhotenství bude v pohodě, takových případů je spousty. Hodně žen špiní v začátku a nic to není. :)

Jasně, tak v tomto období je to buď - anebo. Všechno nebo nic. Ale jak pisete, pro klid bych se jela nechat zkontrolovat, zvlášť pokud si zakladatelka miminko moc přeje, tak ať si pak nic nevyčítá.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
242
26.1.22 22:02

Holky dekuji!! :* Doma jsem lehla na gauc a je klid, takze hned rano jedu k Dr. Jak prijdu z prace lehnu tak to ustane. To uzbyloi vcera a dnes taky.
Jak pisete uvidime zda to vyjde ci nikoliv! :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2497
26.1.22 22:22
@Millllli píše:
Holky dekuji!! :* Doma jsem lehla na gauc a je klid, takze hned rano jedu k Dr. Jak prijdu z prace lehnu tak to ustane. To uzbyloi vcera a dnes taky.
Jak pisete uvidime zda to vyjde ci nikoliv! :mavam:

Drzim palce, at je vse v poradku :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12
26.1.22 23:36

Jessica

Ahojte holky jsem moc ráda za tuto stránku :potlesk:
Potřebuji poradit
S přítelem jsme měli nechráněný sex minulý měsíc den po Vánocích a potom ještě 26.12
24.1 jsem začala zvracet i na druhý den ráno, dostala jsem bolesti prsou a asi dva týdny mám bílí výtok, začali se mi rychle mastit vlasy což se mi nikdy před tím nestávalo :nevim: těhotenský test jsem si dělala a je negativní, prosím nějakou maminku o pomoc :andel:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat