Špinění v 5+2

Napsat příspěvek
Velikost písma:
1538
12.2.22 17:10

Spinila jsem a krvácela v obou těhotenstvích. První nedopadlo, druhé zatím zdárně pokračuje. V obou jsem dostala Ascorutin, ve druhém i progesteron, těžko říct, jestli pomohl, ono je to fakt hop nebo trop. Pro klid duše bych sjela k dr. kvůli případnému hematomu a klidovému režimu, ale jinak do konce 13. týdne nezbývá než doufat, potom teda taky. :) Držím palec. :kytka:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
14313
12.2.22 17:38

@Wiwi1992 To je otázka na lékařku ale špinění na začátku tohetenstvi je normalni

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
14313
12.2.22 17:43

@Wiwi1992 Jinak já spinila u každého těhotenství

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3418
12.2.22 17:46

Pro svůj klid bych jela na pohotovost. Já taky začala v 5. týdnu špinit a trochou krvácet, byl to hematom. Váhala jsem, ale nakonec jela, dostala injekci na podporu vývoje plodu, Ascorutin a Utrogestan, klidový režim. Střídavě jsem krvácela a špinila celý první trimestr. Měla jsem i křeče v břiše, od krve promočené kalhoty a nakonec vše ok. Ale takhle na začátku je to zkrátka o štěstí. Držím palce :kytka:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
18658
12.2.22 17:57

Vždy když jsem zaspinila tak to bylo spatne a tělo už se zbavovalo odumreleho embrya/plodu. U me to normální neni

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2499
12.2.22 17:57

První těhotenství špinění nasledne zamlkle,8tt revize, druhé těhotenství take se špiněním, nasazen utrogestan a narodila se mi zdravá holčička. Rekla bych, že jsem spinila dost, ale po 12tt už byl klid.No a se třetím ditkem( čtvrté těhotenství) jsem měla i slabou MS která trvala asi 2 dny, to že jsem těhotná jsem zjistila až další cyklus, což byl 10tt, vsadím se, že kdybych těhotenství plánovala, zbláznila bych se strachem, že o mimi přijdu, takhle jsem prošla nejrizikovejsim obdobím úplně v klidu a zase mám doma krásnou, zdravou princeznu :kytka:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1892
12.2.22 18:11
@Giovanna1 píše:
Já jsem přibližně v té době začala taky špinit. Spinila jsem málo, tak jsem jen ležela a čekala, ať to přejde. Jenže po pár dnech se mi to nezdálo a radši jsem šla na pohotovost (moje dr.mela beztak dovolenou) a na ultrazvuku se ukázal hematom. Od něho bylo to špinění. Byl fakt teda velký a blbě umístěny, že ohrozoval plod. Dostala jsem Ascorutin, Utrogestan, v nemocnici něco do kapačky a hlavně jsem musela JEN ležet, max.jit na WC nebo sníst jídlo. Prostě fakt jen ležet. Vyplatilo se, podařilo se to zachránit. Může, ale nemusí to být i tvůj případ. Já jen vím, že kdybych na tu pohotovost nešla a mavla nad tím rukou a fungovala tak nějak normálně, jenom víc odpočívala…tak jsem o to přišla.

Ono to v takovém týdnu je vždycky buď a nebo..utrogestan atd je jen placebo, v takovém týdnu si buď tělo poradí, pokud je plod zdravý, tak se nic nestane.
Pokud ne, ani kdybys ležela 24/7 v týdnu to nezachrání a rozjede se klasická menstruace a tím vyplaví zbytky po zárodku.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
577
12.2.22 19:46

První těhotenství jsem v termínu MS krvacela a myslela jsem si, že je to MS. Pak jsem zjistila těhotenství a za 14 dní začala spinit a dobrý, mimčo se udrzelo, těhotenství bylo úspěšné.

Teď jsem zase špinila v době MS a dobrý, za 14 dní jsem zakrvacela a bylo to ZT.

Mne Dr. řekla, že špinění je normální, krvácení není dobré.

Ale jak píšou holky, i dle mého, teď to neovlivníš, když tělo pozná, že je plod špatný, prostě to ukončí. Hodně štěstí :kytka:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
35
12.2.22 19:48

@Annabela11 spinim strasne malinko…ani na vlozku to neni

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
14313
12.2.22 20:10

@Wiwi1992 Jak je děloha prokrvená tak je to pravděpodobně tim

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
35
12.2.22 22:21

@Majinka7 byla jsem na pohotovosti, gestacni vacek tam byl, hematom nevidela, udelala prohlidku a krev nikde nevidela jen trosku spineni

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
13.2.22 08:06

V prvním těhotenství kolem 6tt jsem začala krvácet a byl to spontánní porod
V druhem těhotenství jsem nekrvácela vůbec a v 7tt to bylo zamlklé těhotenství
Ve třetím těhotenství jsem na začátku špinila (pak od 8tt do 15tt hematom) a dnes mám dvouletou dceru :srdce:
A teď jsem 5+3 a zatím bez špiněni

Takže je to buď a nebo.. odpočívej a zkus se tím nestresovat.. držím palce ať to dopadne dobře :srdce:

  • Citovat
  • Upravit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

Original

  • (3.9) + 55 recenzí

Prsní vložky

  • (3.5) + 51 recenzí

Babylove Prsní vložky

  • (2.4) + 40 recenzí

PureLan 100

  • (4.9) + 36 recenzí

Poradna gynekologa

Ikona - Jiří Škultéty

MUDr. Jiří Škultéty