Špinění v 5tt

10
17.2.20 14:54

Špinění v 5tt

Ahoj, potřebovala bych prosím radu.
2.2. jsem měla dostat Ms, ta nepřišla a místo toho se objevil pozitivní test :) neměla jsem žádné komplikace, bolelo mě akorát občas v podbřišku, lékařka me objednala na 19.2.. Dneska od rána ale lehce spinim, mám růžový vytok takový, tak jsem ji volala ale říkala, ať počkám do středy, trošku mě bolí podbřišek. Je to normální nebo si mám dojet na pohotovost? Jsem lehce nervózní.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymní
17.2.20 15:02

Ahoj, špinění opravdu nemusí nic znamenat, má ho spousta těhotných, do středy by to mělo počkat. Akorát kdybys měla silné křeče v břiše nebo kdybys víc krvácela, tak raději na pohotovost. Já jsem na začátku taky špinila, Dr. mi předepsal utrogestan a asi po týdnu to přestalo. A pobolívání podbřišku mám celý 1.trimestr. Snaž se nestresovat, určitě to bude v pořádku, hodně štěstí :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
10
17.2.20 15:04

Diky :) jsem těhotná poprvé, tak mě to zaskočilo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10808
17.2.20 15:08

Ten začátek je buď a nebo. Nevim proc hned pohotovost kdyz si se svou doktorkou mluvila a ta ti řekla at počkáš.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
502
17.2.20 15:15

Jj, ja jsem krvácela v tehotenství dost často. v 5 tt takmer dva týždne, 5tt ješte nic neznamená, pokiaľ je embry slabé, vyjde von samé, nieje na mieste ho umelo udržovať. Príroda vie čo robí, Ale to naše to vydržalo, a toho krvácaniaa som sa nezbavila ani druhý trimester. A tiež to ustálo. Ešte je veľmi skoro na akékoľvek závery. Vieš koľko žien v takomto týždni bolo tehotných, odišlo to menštruáciou a nikdy o tom ani nevedeli…? zbytočne sa stresuješ.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
331
18.2.20 11:25

Koukám, že jsme na tom dost podobně. Já jsem v 6. týdnu a dnes taky trochu špiním. Protože déle to nevydržím, tak jdu zítra na kontrolu. Jsem hodně nervózní, přestože sestřička říkala, že špinění v tomto období je běžné. Takže vydržme a doufejme v dobré zprávy.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama