Špinění v 8.tt

2
2.5.21 10:50

Špinění v 8 tt

Ahoj holky,
chtěla jsem se vám zeptat na vaše zkušenosti. Jsem v 8 tt a včera ráno jsme měli s přítelem sex (pak mě trochu pálilo při čůrání). Odpoledne jsme šli na procházku a při příchodu domů jsem zjistila, že jsem začala špinit (ne moc, ale přesto). V noci jsem nešpinila, tak jsem si myslela, že už dobrý, ale když jsem vstala tak jsem zase trošku začala špinit.
Břicho mě nebolí, jen jsem dneska ráno 2× zvracela (což není nic neobvyklého, protože poslední 4 dny mi je blbě furt).
Volala jsem na pohotovost a tam mi sestřička řekla, že nemá cenu jezdit, že to může být po sexu a že se mnou stejně nic neudělají.
Zítra jdu na kontrolu, tak uvidíme (na ultrazvuk u minulý týden ještě netlouklo srdíčko ale doktorka říkala, že je to na spadnutí, že už tam něco problikava - dva dny na to jsem začala mít nevolnosti, tak jsem si říkala, že už asi začalo pracovat srdíčko).
Máte se splněním v této fázi těhotenství zkušenosti? Nebo se splněním po sexu takhle „dlouho“? 🙂
Děkuji ☺ ☺

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
17403
2.5.21 11:21

Kup si Ascorutin-píše se, že se v těhotenství nesmí, ale dava se běžně. A zítra uvidíš.. každopádně bych si dala trochu klidový režim.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1712
2.5.21 11:44

Neboj se, já jsem špinila skoro celý první trimestr a ještě pak občas a všechno v pořádku. Jak píše nademnou dává se na to Ascorutin, ale já ho nechtěla..
Pokud nekrvacis tak neplaš :).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
341
2.5.21 11:58

Ahoj, to je do 12.tt buď a nebo, no. Já mám za sebou 4 těhotenství, v každém jsem v 1.trimestru spinila. Jedno ze 4 nevyšlo. Ale skončilo až v 17 tt. Jen poznatek, který mám je, ze pokud spineni nedoprovazi bolesti, je to většinou dobre znamení. Držím ti palce a odpocivej, zatím nesexujte.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat