Špinění v průběhu cyklu

Anonymni
29.4.08 14:32

Špinění v průběhu cyklu

Ahoj, snažilky,
snažíme se o těhotenství, jsem po ovulaci a před 4 dny jsem slabounce zašpinila, měsíčky čekám tak do týdne. Mohlo by se jednat o špinění při zahnizďování? A kdy nejdříve potom můžu testovat?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

12332
29.4.08 15:05

ahoj, no znamenat to uhnizďování může, ale já to měla již cca 3× za dobu co se snažím, a nikdy z toho nic nebylo, tudíž šance tady je, ale jistota to není :wink:
Pro klid duše (tím myslím stres z opakovaných negativních testů)je nejlepší, když si uděláš test až v den, kdy má dorazit menstruace, i když se ti to může zdát k nevydržení. Nebo jít v tento den na krev,pokud budeš mít pocit, že se se zadařilo. Hodně štěstí. B.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12332
29.4.08 15:06

ahoj, no znamenat to uhnizďování může, ale já to měla již cca 3× za dobu co se snažím, a nikdy z toho nic nebylo, tudíž šance tady je, ale jistota to není :wink:
Pro klid duše (tím myslím stres z opakovaných negativních testů)je nejlepší, když si uděláš test až v den, kdy má dorazit menstruace, i když se ti to může zdát k nevydržení. Nebo jít v tento den na krev,pokud budeš mít pocit, že se se zadařilo. Hodně štěstí. B.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama