Spláchla jsem prstýnek

Anonymní
21.3.17 19:19

Spláchla jsem prstýnek

Ahoj, vím, že mi s tím nepomůžete, ale snad mi pomůžete alespoň zlepšit náladu.
Měla jsem zásnubní + snubní prstýnek na umyvadle a omylem jsem ten zásnubní spláchla sprchou do odtoku :( je fuč… Manželovi jsem volala a utěšoval mě, ale je mi děsně. Stalo se to ještě někomu? Snubní by byl asi horší, ale ten zásnubní měl pro mě taky hodnotu, nosila jsem je pohromadě.
Ach jo :zed:

• Nahlásit
  • Citovat

Reakce:

3154
21.3.17 19:22

No a nemůže být v sifonu?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28799
21.3.17 19:23

To se stane :hug: nic si z toho nedělej :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
21.3.17 19:26
@Helileli píše:
No a nemůže být v sifonu?

v čem? myslím, že se nemá kde zastavit :(

@Nimie :hug: :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
56926
21.3.17 19:26

Bude v sifonu ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13861
21.3.17 19:27

Ja si jednou splachla prstynek v den kdy sem ho dostala, to me taky hodne mrzelo, ale co zivot de dal, aspon ze ti zustal ten snubak, ten by myslim zamrzel vic :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13861
21.3.17 19:29

Splachla si ho do vany nebo umyvadla? V umyvadle by sel rozmontovat sifon a mozna se tam chytil :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3154
21.3.17 19:31
@Anonymní píše:
v čem? myslím, že se nemá kde zastavit :(@Nimie :hug: :hug:

No pod umyvadlem je speciálně zakroucený trubka, ve které stojí voda, aby to z odpadu nesmrdelo. Spláchnout prstýnek dolů je snadné, ale trubka jde pak zase do kolečka ve tvaru písmene U a dole v tom ohybu těžší věc může zůstat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní

Máme vanu vedle umyvadla a z umyvadla vede odtok pod vanu, tam je společný sifon (googlila jsem) s vanou, myslíte že by tam mohl být? nespláchla by ho voda z vany? :( no zkusila bych to odmontovat pokud se tam dostanu ale bojím se ať nevytopím sousedy ale tolik vody by tam snad být nemuselo, ale jen abych to nějak nezničila, je to asi plastové :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
3544

V sifonu se najde plno věcí, mrkněte tam :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
69308
21.3.17 19:32
@Anonymní píše:
Máme vanu vedle umyvadla a z umyvadla vede odtok pod vanu, tam je společný sifon (googlila jsem) s vanou, myslíte že by tam mohl být? nespláchla by ho voda z vany? :( no zkusila bych to odmontovat pokud se tam dostanu ale bojím se ať nevytopím sousedy ale tolik vody by tam snad být nemuselo, ale jen abych to nějak nezničila, je to asi plastové :mrgreen:

rozmontovat, bude určitě v sifonu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2950
21.3.17 19:35

Takhle jsem spláchla naušnici v umyvadle a byla v sifonu, ať to manžel rozdělá, nepouštějte tam uz vodu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13861
21.3.17 19:36
@Anonymní píše:
Máme vanu vedle umyvadla a z umyvadla vede odtok pod vanu, tam je společný sifon (googlila jsem) s vanou, myslíte že by tam mohl být? nespláchla by ho voda z vany? :( no zkusila bych to odmontovat pokud se tam dostanu ale bojím se ať nevytopím sousedy ale tolik vody by tam snad být nemuselo, ale jen abych to nějak nezničila, je to asi plastové :mrgreen:

Tak pockej na chlapa at to rozmontuje on azatim nepoustej vodu do vany :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
21.3.17 19:48

Holky tak sem to odmontovala, byla tam hrst vlasů ale prstýnek žádný :( možná kdyby tam ty vlasy nebyly tak by zůstal na dně… to mě teda štve :( byla jsem posrraná až za ušima abych to dobře utáhla pořád mi z toho padaly gumičky ale snad ok, je to na pevno tak snad nevytopíme… aspon mela konečně využití čelovka z marťánků :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
3154
21.3.17 20:01
@Anonymní píše:
Holky tak sem to odmontovala, byla tam hrst vlasů ale prstýnek žádný :( možná kdyby tam ty vlasy nebyly tak by zůstal na dně… to mě teda štve :( byla jsem posrraná až za ušima abych to dobře utáhla pořád mi z toho padaly gumičky ale snad ok, je to na pevno tak snad nevytopíme… aspon mela konečně využití čelovka z marťánků :mrgreen:

Tak to mě mrzí, že fakt odputoval do odpadu. :( Ale zůstal ti snubak, alespoň víš, kam příště prstýnek nedavat

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama