Asi zláštní intimní dotaz

Anonymní
21.3.17 08:09

Asi zláštní dotaz

Ahoj, mám takový zvláštní dotaz, ale velmi mne zajímá, snad někdo z vás bude vědět, zajímalo by mě když má žena mokrý orgasmus (výstřik) určitě víte o čem mlvím, co je to za tekutinu? A kde se tvoří? u mužu je to sperma, to je jasné ale u žen? děkuji, snd se nevysmějete

• Nahlásit
  • Citovat

Reakce:

2514
21.3.17 08:11

Mix poševního sekretu, trocha moči, nějaká voda…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Aenne
21.3.17 08:17
@Anonymní píše:
Ahoj, mám takový zvláštní dotaz, ale velmi mne zajímá, snad někdo z vás bude vědět, zajímalo by mě když má žena mokrý orgasmus (výstřik) určitě víte o čem mlvím, co je to za tekutinu? A kde se tvoří? u mužu je to sperma, to je jasné ale u žen? děkuji, snd se nevysmějete

je to moč zmíchaný s poševným sekrétem, žádny jiný tajuplný orgán v tele ženy nenajdete, do kterého by se zmestil hrnek vody, jedine močový mechur.

• Citovat
  • Upravit
14213
21.3.17 08:20
@Aenne píše:
je to moč zmíchaný s poševným sekrétem, žádny jiný tajuplný orgán v tele ženy nenajdete, do kterého by se zmestil hrnek vody, jedine močový mechur.

HRNEK? Ja mela vzdy za to, ze to je posevni sekret a ze toho je tak na sprk. To jsem netusila, ze nektere jsou z toho orgazmu tak hotove, ze se z toho pocuraji.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Aenne
21.3.17 08:23
@warita píše:
HRNEK? Ja mela vzdy za to, ze to je posevni sekret a ze toho je tak na sprk. To jsem netusila, ze nektere jsou z toho orgazmu tak hotove, ze se z toho pocuraji.

nekdy je to fakt „mokrý orgazmus“, je toho hodne a nejde o nic jiné, jenom o počurani se při orgazmu, ji vim, nezni to moc poeticky…

• Citovat
  • Upravit
430
21.3.17 08:52

Já když jsem vzrušená, tak se nemůžu potom vyčůrat ani vědomě. Chce se mi, ale nejde to, tak nechápu jak se mi to může povést v posteli.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
69308
21.3.17 09:05
@Aenne píše:
nekdy je to fakt „mokrý orgazmus“, je toho hodne a nejde o nic jiné, jenom o počurani se při orgazmu, ji vim, nezni to moc poeticky…

to není pravda :mrgreen:

Zdrojem ejakulace jsou tzv. Skeneho žlázy, které se během sexuálního vzrušení naplní tekutinou a mohou být pohmatem cítit přes stěnu vagíny. Zduření tkáně obklopující močovou trubici může být dáno kombinací náplně těchto žláz tekutinou a také zduřením ženské erektilní tkáně, což je ta samá tkáň, která způsobuje erekci u mužů. Často bývá patrné i zduření části klitorisu. K uvolnění tekutiny ze Skeneho žlázy dochází při silném orgastickém stahu, a to jak při pohlavním styku, tak při masturbaci nebo při orálním sexu.
Studie zabývající se vylučovanou tekutinou prokázaly její rozdílné chemické složení než u moči. V ženském ejakulátu se objevuje glukóza, fruktóza a sacharóza, prostatické fosforečné kyseliny a také nízké množství močoviny a kreatininu. V žádném případě to tedy není moč. Jelikož se ale jedná o poměrně vodnatou tekutinu, s močí bývá v mnoha případech zaměňována.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
69308
21.3.17 09:06

Podle některých výzkumů se zdá, že ejakulaci u žen pomáhá (nebo ji dokonce způsobuje) stimulace Gräfenbergova bodu (neboli bodu G). Nejspíš z tohoto důvodu je také uváděn vyšší výskyt ejakulace u lesbických žen než u heterosexuálních, protože G bod je snazší stimulovat prsty než penisem.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
69308
21.3.17 09:07
@warita píše:

nepočůtají a nebývá toho hrnek :mrgreen: kdyby se to nastříkalo do hrnku, v velkou pravděpodobností by toho nebyl plný hrnek. U extrémních výstřiků půl hrnku, povětšinou pár čajových lžiček

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7253
21.3.17 10:23

@terinka4444 tyyy jo expertka :potlesk: :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Aenne
21.3.17 10:41
@terinka4444 píše:
to není pravda :mrgreen:Zdrojem ejakulace jsou tzv. Skeneho žlázy, které se během sexuálního vzrušení naplní tekutinou a mohou být pohmatem cítit přes stěnu vagíny. Zduření tkáně obklopující močovou trubici může být dáno kombinací náplně těchto žláz tekutinou a také zduřením ženské erektilní tkáně, což je ta samá tkáň, která způsobuje erekci u mužů. Často bývá patrné i zduření části klitorisu. K uvolnění tekutiny ze Skeneho žlázy dochází při silném orgastickém stahu, a to jak při pohlavním styku, tak při masturbaci nebo při orálním sexu.
Studie zabývající se vylučovanou tekutinou prokázaly její rozdílné chemické složení než u moči. V ženském ejakulátu se objevuje glukóza, fruktóza a sacharóza, prostatické fosforečné kyseliny a také nízké množství močoviny a kreatininu. V žádném případě to tedy není moč. Jelikož se ale jedná o poměrně vodnatou tekutinu, s močí bývá v mnoha případech zaměňována.

vždyť právě, skeneho žlazy produkuji maximálne 2 až 3 malé lžičky sekrétu, jenomže kupodivu ženy s výstřekem produkují tolik tekutiny, že v žádnem případe nejde o výluček ze skeneho žlazy, ktorý je mimochodem mléčny, vzhledove podobný mužskému ejakulátu, ale jde o moč… ženy, které mají pod sebou mokro se počuravají, nic jiného to není, žádny jiný tajuplný mechur, který se záhadne skrýva nekde v tele ženy tekutinu neobsahuje.

• Citovat
  • Upravit
Aenne
21.3.17 10:53

Když delali vedci uktrazvuk počas mokrého orgazmu žen, tak zjistili, že mechur i když byl pred tím prázdny, se pred orgazmem naplnil a pak vyprázdnil, v moči se ale pri orgazme nachádza aj prostatický antigen, ktorý sa nachádza ale aj v moči žien po orgazme…nic jiného nezustava, jen se zmírit s tim, že nektore z nás se pri orgazmu počuravame.

• Citovat
  • Upravit
69308
21.3.17 11:42
@Aenne píše:
Když delali vedci uktrazvuk počas mokrého orgazmu žen, tak zjistili, že mechur i když byl pred tím prázdny, se pred orgazmem naplnil a pak vyprázdnil, v moči se ale pri orgazme nachádza aj prostatický antigen, ktorý sa nachádza ale aj v moči žien po orgazme…nic jiného nezustava, jen se zmírit s tim, že nektore z nás se pri orgazmu počuravame.

jenomže to není moč, je to zpětná ejakulace, která jde nejdřív do močového měchýře, záleží na velikosti a tvaru Skeneho žláz, respektive té škvírky, uněkterých žen se jeví, že tam snad vůbec není, možná to je důvod, že něktará ejakuluje a některá ne, zpětná ejakulace jde do močového měchýře. Proto před sexem prázdný v průběhu plný. Běžná ženská ejakulace prostě není počůrání.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4656
21.3.17 12:40

@terinka4444 :palec: pěkné opáčko a vysvětlení.

:roll:Besserwisserkou toho, ale moc nenadiskutuješ, ona VÍ, víš?!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7253
21.3.17 12:43
@terinka4444 píše:
jenomže to není moč, je to zpětná ejakulace, která jde nejdřív do močového měchýře, záleží na velikosti a tvaru Skeneho žláz, respektive té škvírky, uněkterých žen se jeví, že tam snad vůbec není, možná to je důvod, že něktará ejakuluje a některá ne, zpětná ejakulace jde do močového měchýře. Proto před sexem prázdný v průběhu plný. Běžná ženská ejakulace prostě není počůrání.

taky jsem cetla, ze to neni moc. ale cert vi :think: osobne to nemam.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama