Splněný sen

Anonymní
1.7.15 21:14

Splněný sen

Dlouhodobě se mi nedaří (proto se omlouvám za anonym, chodí sem někdo mně blízký) Potřebuji nakopnout :mrgreen:

Já jsem zjistila, že dřív jsem měla sny, moc snů :mrgreen: Rozdíl mezi snem a plánem vidím v tom, že sen je méně reálný, můžete se nechat více unášet fantazií. Mně se snad ani žádný sen nesplnil, ale to není stěžování, toho krásného mě potkalo dost. A teď nevím, jestli je to věkem, starostma, které mám poslední 4 roky mám, nebo zkušenostma, dětma :mrgreen: a časem, snad ani žádné sny nemám :oops: Splnil se někomu sen? Máte práci, o které jste v násti snily, přestože to bylo tak nereálné, muže, který byl váš idol, ale nikdy by vás nenapadlo, že to dáte dohromady, pořídily jste si motorku :mrgreen:, o které jste snily? A máte další sny? ;)

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

4657
1.7.15 21:18

Už od základky jsem měla sen, mít dceru a mít jí brzy. Můj poklad se narodil, když mi bylo 20let, je to můj největší splněný sen :srdce: Kariérně moc zaujatá nejsem, pro mě je na prvním místě zdraví a rodina…Jinak mám zdrávku a práce obor-Sociální péče, ta práce mě baví, ale není smyslem mého života

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1.7.15 21:22

Mám svoji vysněnou práci, mám vysněný dítě a kupujeme vysněný dům. Nějaký nereálný sny nemám právě proto, abych si mohla sny plnit :) Mým největším snem je pohladit šimpanze. Manžel zjišťoval a nelze. Tenhle sen zůstane asi navždy jen snem.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6582
1.7.15 21:25

Mně se splnila cesta do Afriky :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
30915
1.7.15 21:29
@Ester13 píše:
Mně se splnila cesta do Afriky :palec:

kam?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13608
1.7.15 21:34

Zatim ne, ale mam sny velke, tak to bude tezsi :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2997
1.7.15 21:42

Donutila jsi me přemýšlet…mám tuctova přání - cestovat, neresit peníze, byt zdrava, mít prima praci, skvělého muze a dítě,…něco z toho jest uspesne splněno. Mym snem je procestovat hory všude možně, vylézt na spousty hor a kochat se krásnými výhledy a umět si to všechno nafotit (haha, nemozne, fotim výhradně mobilem). Verim, že driv nez me dostihne revma, tak „vykopeme“ deti z domu a tenhle sen si s mužem splnime…a na závěr - nejradeji fantaziruji se svým mužem, který si umí bajecne vymyslet. Dela mi to moc dobre, ze jsme on na stejne vlbe vymysleni nemozneho.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1.7.15 21:42
@Izzz píše:
Mám svoji vysněnou práci, mám vysněný dítě a kupujeme vysněný dům. Nějaký nereálný sny nemám právě proto, abych si mohla sny plnit :) Mým největším snem je pohladit šimpanze. Manžel zjišťoval a nelze. Tenhle sen zůstane asi navždy jen snem.

A nezkouseli jste se poptat u Berouska, jak ma u prahy ten zverinec..? My tam byli tedy asi pred 12ti lety ( vim, je to dlouho a mohlo se toho dosti zmenit) ale chovala jsem si tam tenkrat lvicata a i toho simpanze…tak treba at zkusi manzel zapatrat timto smerem.. Pokud jste jiz zkouseli, tak se omlouvam.. ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26496
1.7.15 21:43

Sny si plním v rámci plánů:)
Největší jsou cestovatelské. Zatím mám za sebou 50 zemí a ráda bych jich ještě pár desítek dala.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9018
1.7.15 21:50

Nemám úplně nějaké konkrétní sny, spíš takové určité cíle. Mám vytoužené dítě a nedávno se mi taky splnil jeden dlouhodobý sen/plán - nová krásná koupelna :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6582
1.7.15 21:51
@Burj Chalifa píše:
kam?

Zimbabwe :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4148
1.7.15 21:52

Sny se mají plnit nejen o vánocích:) A já se tím řídím. Snažím se stále žít tak, aby bylo pro co a nesklouzávala jsem do nudných stereotypů…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3030
1.7.15 22:00

Muj nejvetsi sen jsem si splnila, mam krasnou princeznu :-) takovy ty sny prace, barak, auto, to me nebere, ale chci videt jeste kus sveta a taky na cas odjet z republiky a zit nekde jinde a jeste k tomu studovat… no uvidime, jak se s tim popasujem… ale splnila jsem si detsky sen, sice az ted v dospelosti, ale proste musela jsem s tema delfinama plavat :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19251
1.7.15 22:02

Některé sny si plním, některé nezískávám snadno a některé přehodnocuji.

V dětství jsem snila o dvou dětech - v dospělosti jsem zjistila, že dvě děti je málo. :mrgreen:
Snila jsem o motorce Harley Davidson - už se toho bojím a neřídila bych to
Chtěla jsem tetování - :palec: mám a časem přibude 8)
Snila jsem, že skočím bungee jumping - :palec: překonáno - skočila jsem z letadla (volný pád) :D :palec:
Chtěla jsem být paní učitelka ve školce - za rok dostuduji a doufám, že se uchytím ještě před tím
Pak jsem chtěla být voják (asi od sedmé třídy do 18 let) - nejsem, ale nelituji…
Pak jsem dospěla a přeji si hlavně, aby jsme byli všichni zdraví a šťastní. A už sním jen o baráčku, o cestování letadlem a o poznávání cizích zemí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
JayLee
1.7.15 22:03
@Anonymní píše:
Dlouhodobě se mi nedaří (proto se omlouvám za anonym, chodí sem někdo mně blízký) Potřebuji nakopnout :mrgreen:Já jsem zjistila, že dřív jsem měla sny, moc snů :mrgreen: Rozdíl mezi snem a plánem vidím v tom, že sen je méně reálný, můžete se nechat více unášet fantazií. Mně se snad ani žádný sen nesplnil, ale to není stěžování, toho krásného mě potkalo dost. A teď nevím, jestli je to věkem, starostma, které mám poslední 4 roky mám, nebo zkušenostma, dětma :mrgreen: a časem, snad ani žádné sny nemám :oops: Splnil se někomu sen? Máte práci, o které jste v násti snily, přestože to bylo tak nereálné, muže, který byl váš idol, ale nikdy by vás nenapadlo, že to dáte dohromady, pořídily jste si motorku :mrgreen:, o které jste snily? A máte další sny? ;)

vse co jsem si kdy prala a o cem se mi zdalo, tak to se mi uz splnilo :hug: at uz vysnena prace, manzel a nase rodina, dcera i syn, vlastní bydleni, zadny dluhy, novy auto ale hlavne zdraví i ten jeden sen v který jsem ani nedoufala, ze by se nekdy splnil, tak splnil ale tam je to ještě otázka casu aby to bylo dokonane do konce ale jiz se stalo a to je hlavni :hug:

• Citovat
  • Upravit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama