Praha - věci do azylového domu

1675
24.6.15 13:52

Pomůže někdo?

Ahoj všem maminkám. Mám velkou prosbu. Vím, že to do diskuze nepatří, ale skupiny s tímto tématem asi už moc nefungují. Studuji VŠ sociální práce, pracuji jako pomocný sociální pracovník a v rámci studia docházím jako dobrovolník do azylových domů. Momentálně chodím k mamince po domácím násilí, která je umístěna v azylovém domě. Má tři děti, z toho poslední čerstvé miminko. Vzhledem k tomu, že odešla z domu úplně bez ničeho nemá nic. Spoustu věcí jsem jí sehnala nebo dala ze svého po mém klučíkovi.
A teď k jádru věci…pokud by jste měli doma botky po dětech vel. 26 nebo plenky klidně rozdělané, které jsou už pro vaše mimi malé, popřípadě umělé mléko od narození a mohli by jste něco darovat, prosím písněte mi do sz. Klidně pro to po Praze dojedu kamkoliv nebo zaplatím předem na účet poštovné i balné. Bude vděčná za cokoliv pro miminko.Moc děkuji a hezký den všem :mavam:
PS: spousta maminek mě tady zná osobně a s některýma jsem v kontaktu i po tel. když potřebovali s něčím poradit nebo pomoc. Nejsem podvodnice co žebrá věci. Tak prosím, jestli nemáte nic k tématu zdržte se různých poznámek a komentářů o darování. Děkuji
No a ještě jedna věc. Maminky si to tam navzájem půjčují a vyměňují, tak když se to zrovna nehodí téhle mojí mamince tak jiné určitě. :srdce:

Příspěvek upraven 24.06.15 v 15:10

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

MarkétkaBeruška
24.6.15 13:55

@hanča74 dítě nemám takže takhle moc pomoct nemohu, ale poptám se po známých co mají mimčo.

• Nahlásit
  • Citovat
1675
24.6.15 13:57

@MarkétkaBeruška děkuji Marketko, spolu jsem si taky psali na jisté téma, vím, že se dlouho snažíte jestli se nepletu. :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
MarkétkaBeruška
24.6.15 13:59
@hanča74 píše:
@MarkétkaBeruška děkuji Marketko, spolu jsem si taky psali na jisté téma, vím, že se dlouho snažíte jestli se nepletu. :srdce:

tak to si mě s někým pleteš…my se nesnažíme, chceme miminko to jo, ale zatím to prostě nejde. :?

• Nahlásit
  • Citovat
1675
24.6.15 14:01

@MarkétkaBeruška taky to byla marketka a měla v profilu berušku, jen jiný obrázek a zakládala diskuzi o adopci. :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
MarkétkaBeruška
24.6.15 14:03
@hanča74 píše:
@MarkétkaBeruška taky to byla marketka a měla v profilu berušku, jen jiný obrázek a zakládala diskuzi o adopci. :kytka:

berušku jsem v profilu měla to jo, adopci řeším to je pravda, ale spíše z jiné strany, psala jsem na téma náhradní rodinné péče odbornou práci…ale o miminko jsme se nikdy nesnažili…

• Nahlásit
  • Citovat
138
24.6.15 14:07

Ahoj, mám tu troje „botasky“ vel 26,27 a 27 zimní…ráda pošlu:)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1675
24.6.15 14:09

@MarkétkaBeruška už jsem to našla v SZ. tak berušku tam měla ale dál něco jiného a řešili jsme adopci, tak jsem si Vás opravdu spletla. Promiň :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
MarkétkaBeruška
24.6.15 14:11
@hanča74 píše:
@MarkétkaBeruška už jsem to našla v SZ. tak berušku tam měla ale dál něco jiného a řešili jsme adopci, tak jsem si Vás opravdu spletla. Promiň :mavam:

v pohodě :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
1675
24.6.15 14:11

@Bexi super, jsi hodná, napiš mi do sz jak by jsi to poslala nebo jestli jsi z Prahy. Podřídím se jak to budeš chtít ty. Díky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24.6.15 14:13

Prosím o víc info do zprávy ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
brko
24.6.15 14:16
@hanča74 píše:
Ahoj všem maminkám. Mám velkou prosbu. Vím, že to do diskuze nepatří, ale skupiny s tímto tématem asi už moc nefungují. Studuji VŠ sociální práce, pracuji jako pomocný sociální pracovník a v rámci studia docházím jako dobrovolník do azylových domů. Momentálně chodím k mamince po domácím násilí, která je umístěna v azylovém domě. Má tři děti, z toho poslední čerstvé miminko. Vzhledem k tomu, že odešla z domu úplně bez ničeho nemá nic. Spoustu věcí jsem jí sehnala nebo dala ze svého po mém klučíkovi.
A teď k jádru věci…pokud by jste měli doma botky po dětech vel. 26 nebo plenky klidně rozdělané, které jsou už pro vaše mimi malé, popřípadě umělé mléko od narození a mohli by jste něco darovat, prosím písněte mi do sz. Klidně pro to po Praze dojedu kamkoliv nebo zaplatím předem na účet poštovné i balné. Bude vděčná za cokoliv pro miminko.Moc děkuji a hezký den všem :mavam:
PS: spousta maminek mě tady zná osobně a s některýma jsem v kontaktu i po tel. když potřebovali s něčím poradit nebo pomoc. Nejsem podvodnice co žebrá věci. Tak prosím, jestli nemáte nic k tématu zdržte se různých poznámek a komentářů o darování. Děkuji

ahoj, mám botičky, pošli mi do SZ adresu. jsou to chlapecké kožené Pegres, doufám, že to jsou vel.26 :) malej je měl na nožičkách snad jen 5 krát. Moc ráda je mamince pošlu.

• Nahlásit
  • Citovat
1549
24.6.15 14:29

Mam boticky spis mensich velikosti, hodilo by se pro to cerstve mimi? Az trochu odroste? A plenky huggies tak pul baliku…obleceni je treba? Ppkud ano jak velke? Pro to mimi nebo starsi…muzu poslat i par hracek-ale zas spis pro to mimi. Mam dvouletou dceru tak po ni. :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1675
24.6.15 14:31

@Mishka85 Ahoj, miminko je kluk 6 týdnů, potom holčina 4 roky a kluk 3 roky. :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1549
24.6.15 14:35

@hanča74 tak boticky by byly klucici nepouzite (nevhodny darek)..plenky vel. 4 bud az doroste mimi nebo i triletak ppkud treba na noc jeste ma. Mrknu co bych mohlq darovat a udelam balicek. Pak napisu do sz o adresu, jo :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama