Splnily se vám vaše sny?

Anonymní
19.8.21 21:04

Splnily se vam vase sny?

Mne zadny :-) rada bych si precetla vase splnene sny, pokud se o ne podelite :-) :srdce:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
24377
19.8.21 21:07

Můj největší sen byl velká rodina, čekám třetí dítě, takže bych řekla, že se to celkem splnilo :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5562
19.8.21 21:11

Dva dokonalí zdraví chlapečci :srdce: Úžasný manžel, skvělá rodina :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
308
19.8.21 21:29

Zatím ne, ale věřím a plně cítím, že se jednou splní ☺️

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
34481
19.8.21 21:37

Asi ano. V tom základním mám splněno - rodina, život v páru. A něco si ještě přeju.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
41
19.8.21 22:01

Splnilo se mi jich hodně a ještě si jich strašnou hromadu přeju, takže postupně si je užívám. :) konkrétně říct nemůžu, protože by mě v tom okamžitě každý poznal, ale obecně - hodně se mi daří v cizích jazycích. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9251
19.8.21 22:12
@Anonymní píše:
Mne zadny :-) rada bych si precetla vase splnene sny, pokud se o ne podelite :-) :srdce:

Ahojky :srdce:
Sny mám dva. Vychovat dobře své děti :srdce: a být dobrá fotografka :srdce: :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
513
19.8.21 22:43

Mě se sny splnily :) mám manžela, dvě krásné zdravé dcerky a práci, ve které jsme spokojená. Žijeme si dobře, stěžovat si nemůžu.
No a pak mám samozřejmě takové ty malé dílčí sny, na kterých ale je třeba zapracovat…
Mým aktuálním cílem je vychovat ze svých dětí slušné lidi a budu jen doufat, že budou v životě šťastné s spokojené, ať už se rozhodnou jít jakoukoliv cestou. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
513
19.8.21 22:46

Mimochodem moc hezké téma :palec: :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
33750
19.8.21 23:32

Ano a ještě více, než jsem od života čekala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
33750
19.8.21 23:32
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3657
20.8.21 06:54

Mne se stane, ze na neco pomyslim a do par let to ke mne samo připochoduje 8o (ne vsechno samozrejme)

Mam sny, na kterych pracuju, tam je jasne, ze se hodne splni, človek k tomu vedome i podvedome upina pozornost a syti to, a takove zablesky ‚jeee, to by bylo super‘ a tam je to jak vyhra ve sportce :lol:

Mam i hodne snu nesplnenych, zivot je v rovnovaze

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5893
20.8.21 07:07

Ano. Mám to tak. Bohužel už jsem ve fázi, kdy si musím dávat pozor hlavně na ta malá ukamžitá přání. :mrgreen: Za poslední dobu se totiž stalo, že se mi nechtělo ráno do práce a vyslovila jsem to ještě v posteli nahlas, že by mi třeba mohli zavolat, že jsem tak skvělá, že mi dávají volno :mrgreen: a když jsem se do ní dotlačila, tak záhadně nefungovaly systémy, servery a vše okolo a měli jsme volno :mrgreen:
Třeba naprosto ukázkové splnění snu, je právě moje práce. Pamatuji si, že jsem po po 9 měsících, co jsem byla navíc doma po rodičáku, kvůli fatálnímu úrazu své holčičky, měla přání. Přála jsem si práci, kde budou fajn lidi, budu dělat na malý úvazek, za hodně peněz a nikam ne dojíždět.
Výsledek: dělám šest hodin, za peníze o kterých si může většina u nás ve městě zdát, dělám díky covidu už rok pouze home office. A mám skvěle kolegy i šéfa.
Jsem zde tři roky. A s pokorou za to děkuji :srdce:
V životě se mi splnilo spousty přání a snů, k některým ta cesta byla delší, některé i ty velké doslova spadly z nebe.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5064
20.8.21 07:15

Krásné téma. Ano, splnilo se mi víc, než jsem doufala a čas od času za to osudu poděkuji. Některé se mi nesplnily, ale takový už je život. Nějaké sny ještě mám a těším se, že se mi splní. A když ne, nevadí. Dost často si říkám, dávej pozor, na to, co si přeješ, může se ti to vyplnit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4294
20.8.21 11:50

Profesni ne, ale v osobnim zivote se mi splnilo vic nez jsem si kdy predstavovala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat