Spodní prádlo - co s tím?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.12.16 09:37
Spodní prádlo co s tím

Holky, jsem na sebe pořádně naštvaná. K Vánocům jsem dostala super růžovou podprsenku z Lidlu, ne bavlněnou. A hned druhý den jsem si ji vzala. Problém je, že další vrstvou bylo tmavě modré triko a jak jsem se spotila, samozřejmě se mi podprsenka od trika obarvila. Dá se to ještě nějak zachránit? Abych zachovala barvu a nezničila ji? :,(

Reakce:

monrom
Echt Kelišová 9686 příspěvků 27.12.16 09:56

Namočit do vanishe a pak normálně vyprat se stejnobarevným prádlem. A příště tm modré triko nejdřív vyprat, než oblečete na sebe. Pokud pouuští pokaždé, tak zahodit a koupit kvalitně barvené.

martina.se
Hvězda diskuse 56919 příspěvků 27.12.16 10:20
@Anonymní píše:
Holky, jsem na sebe pořádně naštvaná. K Vánocům jsem dostala super růžovou podprsenku z Lidlu, ne bavlněnou. A hned druhý den jsem si ji vzala. Problém je, že další vrstvou bylo tmavě modré triko a jak jsem se spotila, samozřejmě se mi podprsenka od trika obarvila. Dá se to ještě nějak zachránit? Abych zachovala barvu a nezničila ji? :,(

jj, namoč do žlučového mýdla nech přes noc odmočit.. mi to zabralo..

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Brzy budu venku! Pašeračka Tereza věří v zázrak a píše v base knihu za knihou

Ve čtvrtek k pákistánskému soudu opakovaně přišla Češka Tereza H. (22), která... číst dále >

Premiéra Fantastických zvířat: Depp příjemně překvapil, zářil Law i autorka Rowlingová

Fanoušci Harry Pottera mají žně, do kin totiž zamířil druhý díl filmové série... číst dále >

Články z Ona Dnes

O holky se postarám, slíbil Mirek snoubence, která zemřela v den svatby

Simona zemřela pár hodin před vlastní svatbou a zoufalému snoubenci zůstaly... číst dále >

Život Livie Klausové ovlivnil pobyt v dětském domově i smrt otce

Zatímco Václav Klaus byl jako prezident jedněmi obdivován a druhými... číst dále >