Společné aktivity matka+dcera

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
modravlocka
Zasloužilá kecalka 970 příspěvků 12.04.19 16:25
Společné aktivity matka+dcera

Napadají vás nějaké zajímavé společné aktivity pro matku a dceru kolem 10 let? Nemusí to být klasické holčičí nakupování, kadeřnice, ale klidně i něco smysluplnejsiho jako venčení pejska z útulku, návštěva knihovny a podobně. Dcera mi pomalu ordůstá z dětských hřišť, tak hledám inspiraci, jak společně strávit hezke odpoledne.

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Jagwa
Kecalka 311 příspěvků 12.04.19 16:29

My jsme s mamkou jezdily po pamatkach :dance:

Lynette
Echt Kelišová 8453 příspěvků 12.04.19 16:31

Památky, galerie, muzea, společné plánování výletů a jejich realizace

jkra
Nadpozemská drbna 27434 příspěvků 12.04.19 16:31

Kamaradky berou dcerky na cviceni, do sauny, na kolo…

Vemas
Kelišová 5524 příspěvků 12.04.19 16:32

Hledani kesek, kola, divadla

Lama Lama
Hvězda diskuse 51854 příspěvků 12.04.19 16:39
@modravlocka píše:
Napadají vás nějaké zajímavé společné aktivity pro matku a dceru kolem 10 let? Nemusí to být klasické holčičí nakupování, kadeřnice, ale klidně i něco smysluplnejsiho jako venčení pejska z útulku, návštěva knihovny a podobně. Dcera mi pomalu ordůstá z dětských hřišť, tak hledám inspiraci, jak společně strávit hezke odpoledne.

A co baví tebe?
My chodíme na výlety, pěšky, jezdíme na kola, inline, lední brusle na stadak, semam nějake muzeum, koukáme na filmy, hraje deskovky, jdem do divadla, kino, do skateparku, někdy tvoříme..

Lucy75
Zasloužilá kecalka 721 příspěvků 12.04.19 16:43

Tento týden jsem vzala holky přesně v tomto věku na svou hodinu aquaaerobiku, super jsme si to užily :dance: :srdce:.. a budem opakovat… až trochu odrostou, budu je brávat i na jógu, pokud budou stále jevit zájem :mrgreen: jinak spolu pravidelně chodíme na bazén a koukáme na takové ty holčičí filmy nebo venčíme psa a přitom probíráme co bylo ve škole, co kámošky a tak.. ;)

modravlocka
Zasloužilá kecalka 970 příspěvků 12.04.19 16:45

Jé, blbě jsem se vyjádřila. :oops: Hledala jsem inspiraci na pár hodin, kdy bych si ráda udělala čas jen a pouze na dceru. Výlety, kolo, deskovky,…to děláme jako rodina. Šlo mi o chvilky, kdy nechám mladsi sourozence tatínkovi doma a vyrazíme jen sami dvě.

Uživatel je onlineHavlova
Zasloužilá kecalka 644 příspěvků 12.04.19 16:49

@modravlocka Kino na dívčí film, kavárna nebo cukrárna na čokoládu, společné cvičení.

jkra
Nadpozemská drbna 27434 příspěvků 12.04.19 16:54
@Havlova píše:
@modravlocka Kino na dívčí film, kavárna nebo cukrárna na čokoládu, společné cvičení.

jj. presne, plus nakupy.

Lama Lama
Hvězda diskuse 51854 příspěvků 12.04.19 16:55
@modravlocka píše:
Jé, blbě jsem se vyjádřila. :oops: Hledala jsem inspiraci na pár hodin, kdy bych si ráda udělala čas jen a pouze na dceru. Výlety, kolo, deskovky,…to děláme jako rodina. Šlo mi o chvilky, kdy nechám mladsi sourozence tatínkovi doma a vyrazíme jen sami dvě.

No, moc nevím, co si přesně představuješ. Protože sport je přesně to, co mužem dělat se starším, když se zbavíme brzdicí mladší.

Uživatel je onlineHavlova
Zasloužilá kecalka 644 příspěvků 12.04.19 16:57

@jkra To je pro naší mladou nutné zlo.

tininas
Ukecaná baba ;) 1821 příspěvků 12.04.19 16:58
@modravlocka píše:

Ahoj.

Zeptala bych se dcery a dle toho se zařídila. :)

09Veronika09
Kecalka 155 příspěvků 12.04.19 16:59

Cvičení, plavání, čajovna…

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.04.19 17:17

Ja se planuju spolecne s dcerou ucit hrat na kytaru, az povyroste, chystam se nam najit ucitele. Ja vedu jazykove kurzy a chodi spolu ve dvojici matka s dcerou na Aj :)

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama