Společné bydlení po rozchodu

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
2.10.21 20:17

Společné bydlení po rozchodu

Ahoj holky, rozešli jsme se s přítelem. Jsme spolu za dobře, řekli jsme si, že zůstaneme kamarádi. Problém je v tom, že nás okolnosti (finance atd.) nutí spolu ještě 10 měsíců sdílet jeden malý byt. Myslíte, že se to dá nějak zvládnout?

• samozřejmě jestli máte tipy, jak zvládnout rozchod, tak sem s nimi. Není to pro mne vůbec jednoduché období, mám klasicky pocit, že už si nikoho nenajdu..

Příspěvek upraven 02.10.21 v 20:26

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4499
2.10.21 20:20

Sdílela jsem s exmanželem byt tři měsíce a i když jsme se rozešli v dobrém, stalo to za prd. Zvlášť, když si pak našel přítelkyni a já chlapa. Hrozné období a úplně mega jsem se těšila pryč. Ale u nás nehrozily vzpomínaci sexiky, proste to jen vedle sebe přežít. A stejně jsem vařila a nakupovala i pro nej, protože mi to přišlo normální.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1954
2.10.21 20:22

Ne. Byla jsem. v podobné situaci, ale,,jenom" tři měsíce. Nebylo to nic moc, strašně mi to bránilo v novém začátku, nešlo udělat tlustou čáru za vztahem a jít dál. To se podařilo fakt až když jsem se odstěhovala. Takže hned jak se uvolnila kolej, šla jsme na kolej. Z krásného bytu na dvojlůžák bez kuchyně, se společnou sockou na chodbě. :pankac: Dodnes na to vzpomínám jako na nejlepší bydlení kvůli tomu pocitu svobody a nového začátku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7468
2.10.21 20:37

Jo, zazil jsem s ex, bydleli jsme tak asi 3mesice po rozchodu a i kdyz jsme se oba chovali rozumne a nedelali si zadne naschvaly, tak to stalo za uplny kulovy a vickrat v zivote to uz rozhodne opakovat nechci.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
37143
2.10.21 20:41
@Anonymní píše:
Ahoj holky, rozešli jsme se s přítelem. Jsme spolu za dobře, řekli jsme si, že zůstaneme kamarádi. Problém je v tom, že nás okolnosti (finance atd.) nutí spolu ještě 10 měsíců sdílet jeden malý byt. Myslíte, že se to dá nějak zvládnout?
  • samozřejmě jestli máte tipy, jak zvládnout rozchod, tak sem s nimi. Není to pro mne vůbec jednoduché období, mám klasicky pocit, že už si nikoho nenajdu..

A máte děti?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
2.10.21 20:45
@Russet píše:
A máte děti?

děti nemáme

• Citovat
  • Nahlásit
37143
2.10.21 20:46
@Anonymní píše:
děti nemáme

Tak nechápu, proč deset měsíců být a někým, s kým být nechci.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
843
2.10.21 21:27
@Anonymní píše:

Stalo se mi před rokem. Také to bylo v dobrém jen do chvíle kdy jsem se dozvěděla za kterou chodí a a ní mě i podváděl. Přišel od ní a lezl za mnou bezostyšně do ložnice a dožadoval se sexu. V tom jsem se rozhodla že dost, nastvala se a odstěhovala se na měsíc na chatu než on si vyřídit jiné bydlení a vypadne ode mě jak slíbil a já se budu moci v klidu vrátit. Bylo to přes léto tak v pohodě. Tam jsem byla měsíc a před tím jsme byla takhle měsíc a nim. Také mi to bránilo v tom srovnat se s tim jak mi ublížil a žít svůj život. Ikdybych chtěla takhle brzy navázat vztah tak si ho domu ani nemůžu pozvat. Těšila jsem se až bude pořádek a budu zase žít sama
Když odešel dost se mi ulevilo. Teď se občas potkame pokecáme a je to v pohodě. Čas to zahojil.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
137
2.10.21 21:57

Zažila jsem to před čtyřmi lety. Rozchod více méně v dobrém, já se zakoukala jinde a vztah už dlouho nefungoval. Trvalo tři měsíce, než se odstěhoval, pak si ještě jezdil pro věci, prát… Měla jsem v sobě hrozný bordel a nemohla se odstřihnout, stále jsem cítila nějakou povinnost. On už chrápal s jinou, já teda ještě ne… A bylo to divné. Asi půl roku jsem táhla nájem sama, na život mi zbývaly asi tři tisíce, přestěhování o padesát kilometrů dál byla dobrá volba. I když to bylo vážně těžké.
Vzala jsem si u banky půjčku, abych se vůbec mohla přestěhovat, pořídit nové bydlení aj. Rezervy jsem měla malinké, padlo to na živobytí a společenský život před přestěhováním.
Za mě ne spolubydlení s ex ne, deset měsíců je fakt hodně.
Psychicky je to náročné, člověka to brzdí… Raději si půjčit a odejít co nejrychleji to půjde.
Moje ségra takové soužití třeba dávala s některými v pohodě, ale ona měla vždycky velmi povrchní vztahy a její chlapi ji byli vlastně lhostejní.
V té době jsem začala hodně společensky žít, navštěvovala kamarády a známé, které jsem dlouho neviděla, akce s rodinou, chodila na organizované výlety. Sice jsem byla prakticky bez peněz a jak jsem psala, na stěhování si musela půjčit, ale pomohlo mi to z nejhoršího.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2071
3.10.21 06:33

A odkud jste? Najdete si oba nějaké spolubydleni s dalšími lidmi, na FB ke x různých skupin, kdy třeba 3 studenti bydli v jednom větším bytě, nebo bys mohla bydlet s někým přímo na pokoji, pokud ted máš hluboko do kapsy. Ale bydlet spolu je totální kravina, nikdo se nikdy nerozchazi v dobrém, jako ze jsme kamarádi. Vždycky to boli, pokud to předtím byla láska.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1937
3.10.21 12:39
@Švédka87 píše:
Stalo se mi před rokem. Také to bylo v dobrém jen do chvíle kdy jsem se dozvěděla za kterou chodí a a ní mě i podváděl. Přišel od ní a lezl za mnou bezostyšně do ložnice a dožadoval se sexu. V tom jsem se rozhodla že dost, nastvala se a odstěhovala se na měsíc na chatu než on si vyřídit jiné bydlení a vypadne ode mě jak slíbil a já se budu moci v klidu vrátit. Bylo to přes léto tak v pohodě. Tam jsem byla měsíc a před tím jsme byla takhle měsíc a nim. Také mi to bránilo v tom srovnat se s tim jak mi ublížil a žít svůj život. Ikdybych chtěla takhle brzy navázat vztah tak si ho domu ani nemůžu pozvat. Těšila jsem se až bude pořádek a budu zase žít sama
Když odešel dost se mi ulevilo. Teď se občas potkame pokecáme a je to v pohodě. Čas to zahojil.

Bydlení v létě na chatě může být docela fajn. :D Samozřejmě ty okolnosti vůbec nejsou fajn, ale jinak to může být v klidu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
843
3.10.21 13:32

@Pan Dan JO bylo. Dost mi to psychicky pomohlo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
326
3.10.21 16:30
@Švédka87 píše:

Fuj :poblion: :poblion: Je mi z těch chlapů fakt kolikrát na zvracení.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
420
3.10.21 16:55

Také jsem zažil, není to nejlepší nápad, zvláště pokud si ten druhý někoho najde. Znovu bych do toho nešel.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
843
3.10.21 17:32

@Ronnie123 To mne bylo taky tak jsem na chvíli odešla. Říkala jsem si s kým jsem to žila.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat