Společný byt s přítelem

Anonymní
11.7.20 21:56

Společný byt s přítelem

Dobrý den. Je mi 20 let a příteli 25. Jsme spolu 3 roky a vždycky byl náš vztah skvělý. Už tak rok a půl “bydlím” u něj v bytě.. tedy jsem tam tak 3-4 dny v týdnu, jinak jsem u rodičů doma. Rozhodli jsme se ale, že si pronajmeme společný byt a půjdeme bydlet spolu se vším všudy od srpna. Ale poslední týdny mám z toho děsnou depku. Za 3 roky vztahu jsme se nepohádali, věříme si, jsme parťáci, máme společné koníčky, ale i každý jen své, na všem se vždycky domluvíme. Ale poslední týdny mi přijde nějaký zvláštní, vybouchne kvůli každé kravině (většinou se to mě vůbec netýká, ale i tak mě to štve, že takhle reaguje) a posledních pár dní, když něco zařizujeme do bytu, tak je protiva, že proč si to vybírám po internetu, že se snad na to dojdu podívat nejdřív atd atd.. dneska jsem si na Ikee vybrala koberce a polštáře, abych měla představu, co bych tak chtěla a co tam budu hledat, protože tam zítra jedeme a úplně vybouchnul, že ted nemá čas se na to dívat, kdyz jsem mu to chtela ukázat, že to budeme řešit až na místě. Taky mi přijde, že kvůli jeho chování jsem víc a víc odtažitá a nevim, jestli se na to bydlení vůbec těším.. popravdě si posledních pár dní říkám, jestli k němu cítím pořád to samé. Nevím, co mám teď dělat.. jestli to zkusit a buď to vyjde a bude všechno super jako dřív nebo se to pokazí. Jsem z toho dost špatná a nevím co mám dělat.. jestli si s ním zkusit promluvit nebo to nechat plynout, protože je z toho bydlení asi také nervní jako já.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

17412
11.7.20 22:10

Mas se pak kam vratit, kdyby to nevyslo? Jestli jo, jdi do toho. Každý vztah prověří právě az to společné bydleni.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
241
11.7.20 22:18

Není přepracovaný? Ono stěhování a zařizování byti je docela náročné, jestli je celý den v práci a ve volnu řeší koberce a záclony, tak už to dost možná jen chce mít za sebou a v klidu bydlet…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3216
11.7.20 22:22

Jak už je zmíněno výše, společně bydlení odhalí i nedostatky, a stinné stránky partnera.. Taky z toho může být i on ve stresu, proto to chování.. Uvidis jak se to vyvrbi, třeba toho je na něj prostě moc. Odejít můžeš vždycky ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1210
11.7.20 22:27
@Anonymní píše:
Dobrý den. Je mi 20 let a příteli 25. Jsme spolu 3 roky a vždycky byl náš vztah skvělý. Už tak rok a půl “bydlím” u něj v bytě.. tedy jsem tam tak 3-4 dny v týdnu, jinak jsem u rodičů doma. Rozhodli jsme se ale, že si pronajmeme společný byt a půjdeme bydlet spolu se vším všudy od srpna. Ale poslední týdny mám z toho děsnou depku. Za 3 roky vztahu jsme se nepohádali, věříme si, jsme parťáci, máme společné koníčky, ale i každý jen své, na všem se vždycky domluvíme. Ale poslední týdny mi přijde nějaký zvláštní, vybouchne kvůli každé kravině (většinou se to mě vůbec netýká, ale i tak mě to štve, že takhle reaguje) a posledních pár dní, když něco zařizujeme do bytu, tak je protiva, že proč si to vybírám po internetu, že se snad na to dojdu podívat nejdřív atd atd.. dneska jsem si na Ikee vybrala koberce a polštáře, abych měla představu, co bych tak chtěla a co tam budu hledat, protože tam zítra jedeme a úplně vybouchnul, že ted nemá čas se na to dívat, kdyz jsem mu to chtela ukázat, že to budeme řešit až na místě. Taky mi přijde, že kvůli jeho chování jsem víc a víc odtažitá a nevim, jestli se na to bydlení vůbec těším.. popravdě si posledních pár dní říkám, jestli k němu cítím pořád to samé. Nevím, co mám teď dělat.. jestli to zkusit a buď to vyjde a bude všechno super jako dřív nebo se to pokazí. Jsem z toho dost špatná a nevím co mám dělat.. jestli si s ním zkusit promluvit nebo to nechat plynout, protože je z toho bydlení asi také nervní jako já.

Chapu te.. Ale pridam to chlapsky nazor.
Resi dulezite veci jako praci a co, kdy a skym prestehuji. Nerelevantni pi. coviny jako koberce, polstarky, zaclony, vazy, kytky, obrazky muzete resit potom. :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8595
11.7.20 22:34

Hele, můj mužský výběr polštářků a koberců nechává čistě na mně. My ženské si to představujeme jinak, ale velká část chlapů tyhle věci úplně nesnáší. A co si budeme povídat, když se pro něco nadchneme, řešíme to neustále dokola. Neleze mu to už trochu na nervy? Já bych kvůli novému koberci projela tři města a všechny obchody, mužský má vybráno hned.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1210
11.7.20 22:40
@Aduš8 píše:
Hele, můj mužský výběr polštářků a koberců nechává čistě na mně. My ženské si to představujeme jinak, ale velká část chlapů tyhle věci úplně nesnáší. A co si budeme povídat, když se pro něco nadchneme, řešíme to neustále dokola. Neleze mu to už trochu na nervy? Já bych kvůli novému koberci projela tři města a všechny obchody, mužský má vybráno hned.

Ja rikas. Neni nic lepsiho nez pri premysleni, ktereho kamose budu otravovat, aby mi pomohl s vytahanim tun nabytku do bytu byt vyrusen dotazem na barvu a vzor NAKEJCH HADRU PO TALIRE NA JIDELNI STUL :lol:

Zensky jsou skvele vsimani si a piplanim detailu, ze ten celkovy obraz maji nekdy dost zkresleny. :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26262
11.7.20 22:40

U nás tohle při sestěhování neprobíhalo. Ale ve dvaceti by to takový scénář mít mohlo. Zkusila bych to s tím, že se snad mám kam vrátit. Vztah společné bydlení určitě prověří.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26262
11.7.20 22:42
@MayhemDevil píše:
Chapu te.. Ale pridam to chlapsky nazor.
Resi dulezite veci jako praci a co, kdy a skym prestehuji. Nerelevantni pi. coviny jako koberce, polstarky, zaclony, vazy, kytky, obrazky muzete resit potom. :lol:

Souhlas. Vybírali jsme společně velké věci, číčurádičky jako dečky a polštáře nechal na mě. Na to jsem si vzala do obchodu kámošku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1210
11.7.20 22:45
@Russet píše:
Souhlas. Vybírali jsme společně velké věci, číčurádičky jako dečky a polštáře nechal na mě. Na to jsem si vzala do obchodu kámošku.

Jojo. Hlavne jsem to myslel tak, ze je dulezite dat ten byt do provozniho stavu a tyhle zbytecnosti(pro nas sorry jako :kytka:) se daji resit potom. Az je vsechno na miste.. Znaji se vsechny rozmery atp. Ono zeny se strasne snadno pro neco nadchnou a pak je stim akorat vic prave, protoze se to posklada jinak nez byla predstava.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11.7.20 22:49

Nejprve promysli, co napíšeš trolle, píšeš, že bydlíš u něj v bytě, ale rozhodli jste si pronajmout společný byt, to je to za blbost? :poblion:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1210
11.7.20 22:54

Jako postreh dobry, ale predpokladam, ze trolla by takova nesrovnalost pri vymysleni nenapadla. Beru to tak, ze kluk je treba v garzonce.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11.7.20 23:01
@MayhemDevil píše:
Jako postreh dobry, ale predpokladam, ze trolla by takova nesrovnalost pri vymysleni nenapadla. Beru to tak, ze kluk je treba v garzonce.

a nebo ve svém dětském pokojíčku u rodičů, no máš bujnou fantazii, jestli si tady většina přispěvatelů domýšlí, něco, co v zakl. příspěvku vůbec není, tak se ani nedivím, že si tady z vás trollové dělají perdel

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1210
11.7.20 23:05
@jaternicejelito píše:
a nebo ve svém dětském pokojíčku u rodičů, no máš bujnou fantazii, jestli si tady většina přispěvatelů domýšlí, něco, co v zakl. příspěvku vůbec není, tak se ani nedivím, že si tady z vás trollové dělají perdel

Nebo je novy byt v lepsi lokalite pro praci/skolu. Lepsi spojeni pro oba dva atd. Trollove jsou a budou. Kdyz neco troll promysli tak to nepoznas. Jak to resit? Neodpovidat na nic? :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
12.7.20 06:45

@MayhemDevil jsem zakladatelka a myslela jsem to tak, že přítel bydlí v garsonce a daleko od mé školy (jiné město) a i pro něj je to do práce celkem daleko, protože pracuje na okraji města, kde studuji a bydlí v centru. Tak jsme našli větší 2+ kk byt v lepší lokalitě pro nás pro oba a já to budu mít do školy autobusem 10 minut a on do práce 15 minut autem místo 40 :) jinak jak píšete, že ty kravinky si mají vybírat ženský.. to ano, ale chtěla bych na to znát i jeho názor, jestli se mu to líbí, jinak ho s tím nijak neotravuju :D Ale možná i to je mu nepříjemné.. psala jsem v dotazu, že se mi poslední dobou nelíbí jeho chování kvůli výbušnosti (v situacích, co nemají nic společného s bydlením). Hlavně co se týče jeho rodiny. Někdo ho jenom nějak se srandy pošťouchne a normálně by se tomu zasmál, ale teď úplně vybouchne a nejsou to malé hádky :,( je mi to líto a prostě mám asi strach z toho, aby se pak takhle nechoval i on ke mně.

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama