Sportisimo práce

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Marynamama
Nováček 3 příspěvky 27.02.17 09:27
Sportisimo práce

Ahoj, nevíte někdo prosím jak to chodí ve Sportisimu? Myslím plat, pracovní doba, nadřízení. Jedná se mi o vedoucí směny a nebo prodavačka. Děkuji :)

Reakce:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.02.17 11:19

Ahoj, ja tam pracovala rok pri skole a nikdy vic. Jako na vedouci smeny mozna, kdyz ti nevadi lezt trochu nadrizenym do zadku. Nicmene lidi tam berou jen jako stroje a nemaj problem te vyhodit kdykoliv…kamery na prodejne nejsou kvuli zlodejum, ale kvuli kontrole zamestnancu, aby porad neco delali a byli ve spravnem sektoru, ktery jim narizuje denni doba. Plat klasicky a pracovni doba byla dlouhy-kratky tyden (po, ut, pa-ne a st, ct). Vedouci obchodu byl super clovek, ale proti oblastnimu stejne nic nezmohl a ti co se mo projevovali byli taky odejiti… Takze pokud nutne potrebujes praci nebo vis, ze je to jen na chvili, tak do toho jdi, ale dyl jak nejaky ten rok tam podle me pracovat nejde…to bych radsi do nakych potravin priste, kdybych hledala misto na dyl :)

Marynamama
Nováček 3 příspěvky 27.02.17 11:26

Díky moc. A plat je tam jaký, aspoň kolem 14tis. čistého na vedoucí směny? Potřebuji nutně práci, jsem po mateřské. No ta pracovní doba, uf, děti mě nebudou znát. Ale co nadělám, nejsem v pozici kdy si můžu určovat

gabiqa
Ukecaná baba ;) 2071 příspěvků 27.02.17 11:43

Já se sportisimem taky nemám dobrou zkušenost. Ztotoznuji se s komentářem výše..Snižovali stavy tenkrát kvůli té krizi..Měla jsem dostat odstupné něco přes 30.000 ale ze strany vedoucího mě bylo vyhrožováno abych odešla na dohodu..Nechtěla jsem ale ten psychický nátlak z jeho strany se nedal vydržet..Prakticky řekl že buď mu tu dohodu podepišu nebo si stejně najde důvod proč mě vyhodí+mi napíše špatné hodnocení a strhne prémie…Podotýkám že jsem byla bezproblémový pracovník..Nakonec jsem uznala sama ze bude lepší odejít protože s takovým falešným vyděračem co uměl jenom buzerovat jsem už dělat nechtěla…Jinak nemůžeš se tam zastavit..Musíš pořád dělat že děláš i když kolikrát nebylo velice co..A ten pocit že tě celou pracovní dobu vedoucí sleduje zkrz prosklené okénko z kanclu fakt nic moc teda..Stačilo že ses na minutu zastavila a už slezl z té jeho prosklené kukaně zase buzerovat :roll:

gabiqa
Ukecaná baba ;) 2071 příspěvků 27.02.17 11:48

@Marynamama jinak myslím že těch 14tis.na vedoucí pozici bys určitě mela :) a snad natrefis na lepší kolektiv a lepšího vedoucího prodejny ;) pak by to snad mohlo být ok :)

Jana5771
Nováček 1 příspěvek 24.10.17 22:10

Ahoj pracovala jsem jako vedoucí prodejny Vlašim. Ono tak ani není o tom jaká je to práce. Spíš o tom jak se v té práci cítíme. Sportisimo je fajn pokud máš fajn podporu. Já měla to štěstí že jsem začala pracovat s výborným oblastním manažerem který tu práci znal. Bohužel po půl roce mi dali OM Ditu Benešovou která neměla o této práci ani ponětí. A navíc to byl člověk velice zlý a pomstychtivý. Zničila vše co jsem měla ráda a co jsem vybudovala. Poštvala celou firmu a díky ní jsem skončila na 2 měsíce v péči lékařů. Ztěžovala jsem si na šikanu. Ale bohužel, tato firma se tváří jako konzervativní ale věci jako šikana, to pěkně zametou pod koberec. A navíc ještě zmanipulují výsledky, je jedno že je máte. Vždy si něco vymyslí proč jste špatný. Je to špatné dokud dovolíme takovým lidem jako je Dita Benešová rozhodovat o lidech. Teď pracuji ve firmě kde mi šef poděkuje za mojí práci a je rád za pracovitého a poctivého člověka. :D :D :D přeji hodně štěstí v nalezení vhodné práce kde člověk může jít do práce v klidu :potlesk: :potlesk:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rebečina křídla: Příběh Rebeky, která trpí nemocí motýlích křídel

O nemoci motýlích křídel v poslední době slýcháme stále častěji. V čem... číst dále >

Jak bojovat proti vzniku potravinové alergie u dětí – pomůže hypoalergenní mléko?

Stále častěji se setkáváme s nešvarem zvaným alergie u dětí. Riziko jejího... číst dále >

Články z Expres.cz

Češky se potí na Fed Cupu... A Slovenky? Takhle se vystavuje jejich hvězda Cibulková!

Ve světě tenisu je nyní tématem číslo jedna Fed Cup. Češky na něm zdolaly... číst dále >

Láska Pavly Tomicové: Manžel je pro ni muž života, ten jí to stále dokazuje

Nejusměvavější, nejzábavnější, nejrytmičtější a nejpřekvapivější. To je... číst dále >

Články z Ona Dnes

Moje nemoc měla smysl, říká Katka. Ve 22 letech porazila rakovinu

Ve dvaadvaceti se Kateřina Vacková dozvěděla, že trpí rakovinou vaječníků. Na... číst dále >

Život Livie Klausové ovlivnil pobyt v dětském domově i smrt otce

Zatímco Václav Klaus byl jako prezident jedněmi obdivován a druhými... číst dále >