Reklama

Výpověď z fabriky

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.02.17 19:33
Vypoved z fabriky

Nestiham skolu a trismenny provoz, koncem mesice davam vypoved. Ale uz jsem po zkusebce, co to obnasi? Nevi nekdo? Js zamestnana pod agenturou.

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Reakce:

Svistice
Neúnavná pisatelka 16930 příspěvků 1 inzerát 25.02.17 19:37

Pokud nemáš ve smlouvě jinak, tak platí dvou měsíční výpovědní lhůta. Pokud potřebuješ zkončit co nejdříve, tak se snažit se zaměstnavatelem domluvit a rozvázat pracovní poměr dohodou. A do výpovědi bych nezapomněla zmínit, že to je z důvodu péče o dítě, aby Ti nekrátili podporu.

Lady Bee
Ukecaná baba ;) 2205 příspěvků 25.02.17 19:38

Prostě podej výpověď a záleží co máš ve smlouvě, zřejmě klasickou 2 měsíční výpovědní lhůtu, tzn. 2 měsíce tam budeš muset ještě vydržet pokud se nedohodnete k dřívějšímu datu.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.02.17 19:42

Aha a co kdyz to dohodou nepujde co nasleduje pak? Jinak bojim se aby mi pak poslali vyplatu.

Lady Bee
Ukecaná baba ;) 2205 příspěvků 25.02.17 19:44
@Anonymní píše:
Aha a co kdyz to dohodou nepujde co nasleduje pak? Jinak bojim se aby mi pak poslali vyplatu.

Tak je to výpověď ze strany zaměstnance, tudíž 2 měsíční výpovědní lhůta. Tzn. pokud dáš výpověď k 1.3.2017, tak odcházíš ze zaměstnání k 1.5.2017. Neznám jediný důcvod proč by ti neměli poslat výplatu, pokud máš řádnou smlouvu.

Nowuka2
Ukecaná baba ;) 2294 příspěvků 25.02.17 19:47
@Svistice píše:
Pokud nemáš ve smlouvě jinak, tak platí dvou měsíční výpovědní lhůta. Pokud potřebuješ zkončit co nejdříve, tak se snažit se zaměstnavatelem domluvit a rozvázat pracovní poměr dohodou. A do výpovědi bych nezapomněla zmínit, že to je z důvodu péče o dítě, aby Ti nekrátili podporu.

Třeba ho ani nemá… :nevim:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.02.17 19:47
@Lady Bee píše:
Tak je to výpověď ze strany zaměstnance, tudíž 2 měsíční výpovědní lhůta. Tzn. pokud dáš výpověď k 1.3.2017, tak odcházíš ze zaměstnání k 1.5.2017. Neznám jediný důcvod proč by ti neměli poslat výplatu, pokud máš řádnou smlouvu.

Ale ja potrebuju skoncit hned, nemuzu tam chodit jeste 2 mesice, v cervnu me cekaji ve skole zaverecky a ja jeste nemam hotove 1 pololeti.

Lady Bee
Ukecaná baba ;) 2205 příspěvků 25.02.17 19:50
@Anonymní píše:
Ale ja potrebuju skoncit hned, nemuzu tam chodit jeste 2 mesice, v cervnu me cekaji ve skole zaverecky a ja jeste nemam hotove 1 pololeti.

No a co máš ve smlouvě? Hned to opravdu nejde, pokud se ze zaměstnavatelem nedohodnete, pak jedině marodit po tu dobu 2 měsíců.

Terisos
Zasloužilá kecalka 583 příspěvků 25.02.17 19:50
@Anonymní píše:

Zkus se zeptat nadřízeného. Pokud bude fér, můžete se dohodnout i na dřívějším odchodu.

Svistice
Neúnavná pisatelka 16930 příspěvků 1 inzerát 25.02.17 19:52
@Nowuka2 píše:
Třeba ho ani nemá… :nevim:

Aha, já to pochopila tak, že nestíhá školu, jako že nestíhá vyzvedávat dítě ve škole. No, evidentně žiju ve své „mateřské“ bublině. :lol:

Z dalšího příspěvku už je mi jasné, že nestíhá vlastní studium. Takže prostě jen dát výpověď nebo jít na dohodu a počítat s krácenou podporou.

Svistice
Neúnavná pisatelka 16930 příspěvků 1 inzerát 25.02.17 19:54
@Anonymní píše:

Když se nedohodnete na dohodě, tak máš povinnost prostě chodit do práce do konce případné výpovědní lhůty. Polkud se neobjevíš, tak máš prostě neomluvené absence a taky můžeš letět na paragraf.

Nowuka2
Ukecaná baba ;) 2294 příspěvků 25.02.17 20:03
@Svistice píše:
Aha, já to pochopila tak, že nestíhá školu, jako že nestíhá vyzvedávat dítě ve škole. No, evidentně žiju ve své „mateřské“ bublině. :lol:Z dalšího příspěvku už je mi jasné, že nestíhá vlastní studium. Takže prostě jen dát výpověď nebo jít na dohodu a počítat s krácenou podporou.

Vidíš, to zas nenapadlo mě že je i jiná škola než ta vlastní :lol: (školkové dítě, 1 kus) :mrgreen:

j.a.n.i1
Hvězda diskuse 62548 příspěvků 3 inzeráty 25.02.17 20:09
@Anonymní píše:

Tak na to si měl myslet dřív… teď se holt buď hododnete nebo tam ještě 2 měsíce budeš chodit.

B4RC3LON4
Zasloužilá kecalka 722 příspěvků 25.02.17 20:34
@Anonymní píše:

ve fabrikach co ja vim jsou vetsinou dacani nadrizenia nemaji lidi poradim ti nedojdi do prace dostanes acko a vyhodi te pak sejen domluvis s budoucim zamestnavatelem ze mas acko protoze ze te nechteli pustit

Svistice
Neúnavná pisatelka 16930 příspěvků 1 inzerát 25.02.17 20:39
@B4RC3LON4 píše:
ve fabrikach co ja vim jsou vetsinou dacani nadrizenia nemaji lidi poradim ti nedojdi do prace dostanes acko a vyhodi te pak sejen domluvis s budoucim zamestnavatelem ze mas acko protoze ze te nechteli pustit

Mě dorazit potenciální zaměstnanec s takovouto story, tak ho tedy nezaměstnám. Protože to velmi vypovídá o jeho celkových schopnostech, rozhledu a přístupu k práci.

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Očkování a autismus - mýtus, který ohrožuje dětské zdraví

Očkovat, či neočkovat? Téma očkování dětí se stalo v dnešní době mezi rodiči... číst dále >

Jak jsme přežili krmení z láhve

Jmenuji se Laura a jsem máma. Jako by to bylo včera, když jsem se nestačila... číst dále >

Články z Expres.cz

Šéfky Británie a Německa pobavily Evropu. Na kostýmcích se snad musely domluvit!

Brexit se nezadržitelně blíží a představitelé evropských mocností začínají... číst dále >

Bučková a Vágner už spolu na ryby nevyrazí. Po třech letech se rozešli

Modelka a náš nejznámější rybář se rozhodli jít od sebe po dvouletém vztahu.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Doktorka mi řekla, ať „to“ dám radši pryč, řekla matka zdravé holčičky

Některá maminka porod císařským řezem nechce, ale stejně to tak nakonec... číst dále >

Jsem tak trochu rebelující černá ovce rodiny, říká sestřička z Ordinace

Ha Thanh Špetlíková, která je známá jako zdravotní sestřička ze seriálu... číst dále >

Reklama