Reklama

Povinná vojenská služba

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

JorckCherry 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.02.17 15:37
Povinná vojenská služba

Zdravím měl bych malej dotaz čtu članek že ČR chce znovu zavest povinnou vojenskou službu! Tímto bych byl rád za vaše názory děkuji co si otom myslíte… Když máme Rak odolnou profesionální armádu kde to ted chybí 5000 vojáků!!! http://www.ceskatelevize.cz/…radni-straze :nevim:

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Reakce:

Paola21
Závislačka 3384 příspěvků 26.02.17 15:44

Klidně bych na povinnou vojenskou službu mladé muže poslala, ať ti taky něco zažijou a naučí se respektovat autority, odpovědnosti, disciplíny atd., chybí jim to.

cecetka
Kelišová 7172 příspěvků 26.02.17 15:47

@JorckCherry Jsem uplne v klidu. Materialni zazemi, co Armada mela, vlada rozprodala nebo nechala rozkrast, takze neni kde to vse organizovat :nevim:

Kamikadze
Ukecaná baba ;) 1387 příspěvků 26.02.17 15:48

Ja nevim. Ma to svoje pro i proti. Ale je pravda, ze by nekteri by to podle meli zazit. Jen pokud by to bylo, bude se to tykat mladych kluku. Ale ja bych treba nebyla rada, kdy by muj muz nebo muj syn NEmuseli.

Příspěvek upraven 26.02.17 v 19:41

Kamikadze
Ukecaná baba ;) 1387 příspěvků 26.02.17 15:51
@cecetka píše:
@JorckCherry Jsem uplne v klidu. Materialni zazemi, co Armada mela, vlada rozprodala nebo nechala rozkrast, takze neni kde to vse organizovat :nevim:

Presne tak. Spis by na to meli jit nejak jinak. Nevim jak to chodi v USA, ale myslim, ze maji nejakym zpusobem lepsi naborovou propagaci.

sabina.ol
Povídálka 19 příspěvků 26.02.17 15:57

At si vezmou vězně potom by si nestezovali na plné věznice:D :D :D
A naše muže nechají. By mi srdce Bouchlo kdyby můj syn, bratr nebo můj muž musel jit. :oops: :,(

sabina.ol
Povídálka 19 příspěvků 26.02.17 15:58

A naše muže nechají. By mi srdce Bouchlo kdyby můj syn, bratr nebo můj muž musel jit. :oops: :,(

sabina.ol

sabina.ol

sabina.ol

sabina.ol

hehehe
Extra třída :D 11528 příspěvků 26.02.17 16:03

Ty dnešní cápky by to asi zabilo… :roll:

Malaga
Generální žvanilka 24378 příspěvků 26.02.17 16:03

Jsem jednoznačně pro, ale jsem ovlivněna okolnostmi ;)

Renca8
Ukecaná baba ;) 1046 příspěvků 26.02.17 16:08

Me by akorat zajimalo kde budou, ptz kasarna uz jsou zbourana, schatrala :)

eumedon
Extra třída :D 13255 příspěvků 26.02.17 16:14
@JorckCherry píše:
Zdravím měl bych malej dotaz čtu članek že ČR chce znovu zavest povinnou vojenskou službu!

Kdo chce co zavést? Kde ten článek čtete?

Podle mne nesmysl.

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Eva Decastelo: Komentují moje tlusté ruce? Musí mít chudý vlastní život!

Patří mezi nejkrásnější české moderátorky. I když před několika dny oslavila... číst dále >

Rozvodová bitva: Soud rozhoduje o výživném pro Paroubkovou, kolik chce?

U městského soudu v Praze dnes pokračuje rozvodová sága manželů Paroubkových.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jsem tak trochu rebelující černá ovce rodiny, říká sestřička z Ordinace

Ha Thanh Špetlíková, která je známá jako zdravotní sestřička ze seriálu... číst dále >

Pětkrát o očekávání: Submisivní muž ženě neimponuje, říká psycholožka

„Bez ohledu na proměnu společnosti a generační rozdíly očekává stále žena... číst dále >

Reklama