Povinná vojenská služba

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

JorckCherry 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.02.17 15:37
Povinná vojenská služba

Zdravím měl bych malej dotaz čtu članek že ČR chce znovu zavest povinnou vojenskou službu! Tímto bych byl rád za vaše názory děkuji co si otom myslíte… Když máme Rak odolnou profesionální armádu kde to ted chybí 5000 vojáků!!! http://www.ceskatelevize.cz/…radni-straze :nevim:

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:

Paola21
Závislačka 3531 příspěvků 26.02.17 15:44

Klidně bych na povinnou vojenskou službu mladé muže poslala, ať ti taky něco zažijou a naučí se respektovat autority, odpovědnosti, disciplíny atd., chybí jim to.

cecetka
Kelišová 7348 příspěvků 26.02.17 15:47

@JorckCherry Jsem uplne v klidu. Materialni zazemi, co Armada mela, vlada rozprodala nebo nechala rozkrast, takze neni kde to vse organizovat :nevim:

Kamikadze
Ukecaná baba ;) 1387 příspěvků 26.02.17 15:48

Ja nevim. Ma to svoje pro i proti. Ale je pravda, ze by nekteri by to podle meli zazit. Jen pokud by to bylo, bude se to tykat mladych kluku. Ale ja bych treba nebyla rada, kdy by muj muz nebo muj syn NEmuseli.

Příspěvek upraven 26.02.17 v 19:41

Kamikadze
Ukecaná baba ;) 1387 příspěvků 26.02.17 15:51
@cecetka píše:
@JorckCherry Jsem uplne v klidu. Materialni zazemi, co Armada mela, vlada rozprodala nebo nechala rozkrast, takze neni kde to vse organizovat :nevim:

Presne tak. Spis by na to meli jit nejak jinak. Nevim jak to chodi v USA, ale myslim, ze maji nejakym zpusobem lepsi naborovou propagaci.

sabina.ol
Povídálka 19 příspěvků 26.02.17 15:57

At si vezmou vězně potom by si nestezovali na plné věznice:D :D :D
A naše muže nechají. By mi srdce Bouchlo kdyby můj syn, bratr nebo můj muž musel jit. :oops: :,(

sabina.ol
Povídálka 19 příspěvků 26.02.17 15:58

A naše muže nechají. By mi srdce Bouchlo kdyby můj syn, bratr nebo můj muž musel jit. :oops: :,(

sabina.ol

sabina.ol

sabina.ol

sabina.ol

hehehe
Extra třída :D 11552 příspěvků 26.02.17 16:03

Ty dnešní cápky by to asi zabilo… :roll:

Malaga
Generální žvanilka 24679 příspěvků 26.02.17 16:03

Jsem jednoznačně pro, ale jsem ovlivněna okolnostmi ;)

Renca8
Ukecaná baba ;) 1088 příspěvků 26.02.17 16:08

Me by akorat zajimalo kde budou, ptz kasarna uz jsou zbourana, schatrala :)

eumedon
Extra třída :D 13614 příspěvků 26.02.17 16:14
@JorckCherry píše:
Zdravím měl bych malej dotaz čtu članek že ČR chce znovu zavest povinnou vojenskou službu!

Kdo chce co zavést? Kde ten článek čtete?

Podle mne nesmysl.

Stránka:  1 2 3 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Co když vás auto nechá ve štychu? Nepodceňujte rozsah asistenčních služeb

Myslíte si, že základní asistenční služby obsažené v povinném ručení nebo v... číst dále >

Restaurace bez dětí: Diskriminace, nebo dobrý nápad?

Rozhodnutí Davida Salomona, že děti v jeho restauraci nejsou vítány, se sešlo... číst dále >

Články z Expres.cz

Šafářová oslavila Fed Cup s parťačkami i přáteli. Plekanec ale pořád nikde!

Tenisovou kariéru sice pomalu končí, přesto si Lucie Šafářová náramně... číst dále >

Dojemný a záhadný vzkaz Plekance: Česko slíbil synům, vrací se i Vondráčková?

Tomáš Plekanec definitivně končí v zámořské NHL a v současné chvíli je na... číst dále >

Články z Ona Dnes

Moje přítelkyně se stala mužem, ale stále ji miluji, říká Američanka

Heather Silva z Texasu se před šesti lety zamilovala do ženy. O tři roky... číst dále >

Žena už si dvacet let nemyla vlasy a čtrnáct let je nestříhala

Frankie Cluneyová (32) z Anglie se pyšní vlnitými vlasy, které jí sahají až... číst dále >