spurt, jak dlouho jeste!!!???

1064
4.9.08 08:53

spurt, jak dlouho jeste!!!???

mile maminky,
tak ten muj andilek se rozhodl, ze bude jist denne cca 10× - 11×a bude me budit 2-3× za noc. predpokladam,ze ma asi rustovy spurt, jemu 5,5 mesice. jenze JAK DLOUHO JESTE 8O 8O 8O . uz to trva docela dlouho. rikam si, jestli mu treba MM uz nestaci.neprikrmuji, nedavam vodu, nic. chtela bych vydrzeti do tech sestim mesicu. je atopik, tak at to ma s plnym servisem dokud to jde :lol: :lol: jak dlouho to trvalo u vas??. rikam si,jestli nema malo, protoze jak koukam na ty moje papirky, kam si to pisu, tak to s prestavkama trva cca tri nedele. pije normalne7-8× dva dny a pak si to zvysi. ale poslednich pet dnu to je porad to vysoky cislo a s tema nocema.

diky za prispevky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

364
4.9.08 09:21

Ahoj Jituš,
u nás to vždy zatím trvalo 3-4 dny. Pak se to zase upravilo. Vím je to super náročné, ale vydrž !! Držím Ti palce. Já jinak normálka vstávám 2-3 za noc. To je u nás standart. :lol: Měj se pěkně. :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3492
4.9.08 22:30

Radu sice nemám, ale rozhodně na tom nejsi tak špatně. My vstáváme od narození minimálně 3× za noc a to je fakt minimum. Kojím hoooodně krát za den a ještě k tomu je malá ubrečená, postýlka u nás neexistuje, je to nošenec co nemá rád kočárek. Prostě opravdu náročné miminko. Že by spurt od narození :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1064
5.9.08 10:06

Ajjo- nemas to teda lehky,ale bic, ze to je tak od zacatku a ze je mala v pohode. my to tak nikdy nemeli, takze u nas je to zmena. volala jsem dneska mudr, vydrzim pres vikend, v pondeli jdeme na prevazeni a pak se uvidi. nechce se mi mu davat mliko, z flasky neumi a kdyz se nauci podle me, prestane chtit ode me, protoze se musi kolikrat trochu snazit, lenoch :lol: :lol: je atopik, tak bych to chtela nejak ustat. ale nebude dano, tak nebude. uvidim

Petas- me to uz trva pet, tak se necham prekvapit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama