Stabilní lodičky?

681
24.5.16 19:48

Stabilni lodicky?

Hezky vecer,
za 3 tydny jdu jako host na svatbu. Saty uz mam. Potrebuji jeste cerne lodicky. Nikdy jsem extra vysoke podpatky nenosila a potrebuji neco stabilniho, na cem se neprerazim. Nejde tak o vysku podpatku, spis o stabilitu, protoze budu nosit na rukou pulrocniho syna a jezdit tam s nim i s kocarkem a nechci s nim upadnout (ani se synem ani s kocarkem :-).
Mate nejake tipy? Nejlepe s odkazem.
Pokud nic nesezenu, tak to jisti baleriny, ale pripada mi, ze ty dost celkovy dojem ze satu „zabiji“.
Dekuji

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

3395
24.5.16 19:54

Obehni kramy a vyzkousej si. Neobjednavej, z toho te pak muze bolet pekne noha, nemusi sedet. Jinak je spousta bot na nizsim podpatku, stabilnich, jak otevrenych, tak lodicek…staci fakt se jit mrknout. ;-) nebo takove ty balerinky na klinku, ty si myslim, ze by byly asi nejstabilnejsi a nejpohodlnejsi. I kdyz ja nosim teda vysoke lodicky furt a hlavne na jehle a syna nosim furt i s nima :-D ale jsem zvykla no. ;-) zkus baťu, deichman, ccc…maji i celkem levne a urcite tam neco sezenes

Příspěvek upraven 24.05.16 v 19:54

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Marie432875
24.5.16 19:54

Nedávno jsem resila ten samy problem :D značku neporadím, ale velmi se mi osvědčily boty na platformě s klinkem…jsou stabilní a dobre na nerovný povrch, treba na trávu.

• Nahlásit
  • Citovat
11133
24.5.16 19:55

Tak konkretni boty asi nema cenu doporucovat, kdyz nevime tve moznosti nakupu (predpokladam, ze lodicky bez zkouseni nekupujes) a rozpocet.
ale brala bych takovy typ:
http://www.geoxstore.cz/…t-taupe.html

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8389
24.5.16 19:57

@knupka všeobecně bych poradila hlavně ten klínek, je stabilní a hlavně pohodlný :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1825
24.5.16 19:59

Botu v obchodě polož na zem/pult a zlehka do ní cvrnki - hned uvidíš, jak je stabilní. Jinak kvalitní a pohodlné boty jsou Lasocki z CCC, jiné už skoro ani nekupuji.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
681
24.5.16 20:00

Neslo mi o konkretni boty, ale o typy botu. Zaujaly me ty baleriny na klinku. Takze je to stabilnejsi nez samotny podpatek?
A zkouset samozrejme pujdu, ale rada dam na doporuceni, co se osvedcilo…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
681
24.5.16 20:01

@majka 4 @Zireael Dekuji za tipy :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8389
24.5.16 20:03

@Zireael to souhlasím, radši si připlatím, ale za ty bačkůrky to stojí :pankac:

@knupka určitě, tak je to i logické, rozloží se zatížení :palec: za mě stopro klínek, taky tam asi nebudeš jen chviličku a pokud nejsi na podpatky zvyklá, nohy by ti asi zachvilku vypověděli službu :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11514
24.5.16 20:06

Já mám vyzkoušený, že pohodlný aspoń pro mne jsou sandále s plnou špičkou, patou a páskem kolem kotníků. V těch vydržím a to moc lodičky už nenosím… :oops:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3031
24.5.16 20:07

Tak pro mě klínek zabíjí šaty rovněž. Já bych dle svých financí zvolila obchod, černé lodičky je základ, ty využiješ vždy. Rozhodně bych na zahájení zvolila klasické lodičky, pak už třeba později něco pohodlnějšího. Rozhodně osobně vyzkoušet, aby jsi v tom vydržela, netlačily atd.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20807
24.5.16 20:09

Klínek je stabilnější, než klasický podpatek. Já teda musím všechny boty vyšlápnout, jednou jsem šla v nových lodičkách na ples a po pár hodinách už jsem nebyla schopná přejít sál a to to byly opravdu drahé a kvalitní boty, které mi seděly :zed: Takže ještě doporučuji vyšlápnout :D Obzvlášť pokud na podpatek nejsi zvyklá.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20807
24.5.16 20:10
@jenika1 píše:
Tak pro mě klínek zabíjí šaty rovněž. Já bych dle svých financí zvolila obchod, černé lodičky je základ, ty využiješ vždy. Rozhodně bych na zahájení zvolila klasické lodičky, pak už třeba později něco pohodlnějšího. Rozhodně osobně vyzkoušet, aby jsi v tom vydržela, netlačily atd.

Tak podle mě šaty spíš zabíjí klopýtající majitelka, pořád lepší klínek než baleríny.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
681
24.5.16 20:10
@jenika1 píše:
Tak pro mě klínek zabíjí šaty rovněž. Já bych dle svých financí zvolila obchod, černé lodičky je základ, ty využiješ vždy. Rozhodně bych na zahájení zvolila klasické lodičky, pak už třeba později něco pohodlnějšího. Rozhodně osobně vyzkoušet, aby jsi v tom vydržela, netlačily atd.

No taky se trochu bojim toho vzhledu klinku k satum, ale snad najdu neco pekneho… :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11514
24.5.16 20:12
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie