Stále červený obličej

Anonymní
22.8.20 20:36

Stále červený obličej

Ahoj holky, omlouvám se za anonym, ale dost se za ten svůj „hendikep“ stydím. Mám stále červený obličej. Nemáte s tím někdo taky zkušenost? Jsem dost stydlivá, dost se červenám, teda hlavně, když jsem středem pozornosti, ale někdy i při rozhovoru pouze s jednou osobou. Používám make up, ten to trošku zakryje, ale tak moc závidím holkám, které se nemusí líčit a mohou vyjít ven i bez make upu. Pleť nemám suchou, nesvědí aní nepálí. Používám krém na citlivou a zarudlou pleť, vyzkoušela jsem jich už více, ale žádný nezabral. Trápí mě to už odmala a nevím už co s tím. :nevim: :zed:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
22.8.20 20:46
:,(
  • Citovat
  • Nahlásit
1776
22.8.20 21:07

Promiň, já vidím celkem normální pleť. Nijak extra červenou :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6849
22.8.20 21:08

Mas citlivou plet ale ja taky nevidim nic hroznyho..nauc se mit vic rada ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14222
22.8.20 21:13

Za mě se moc pozoruješ. Mě na fotce na tom obličeji nepřijde nic zarudlé. Připomínáš mi moji pubertální dceru, když nechce jít ven v kraťasech v téhle vedrech, protože má na nohou milimetrové chloupky a nestihla se oholit. Takže se vždy pohádáme a ona si pak vezme ty kraťasy :mrgreen:
Pointa je, že se vnímáš strašně negativně a přikládáš obrovský význam věci, které si protistrana ani nevšimne. Zkus víc zapracovat na svém sebevědomí a mít se ráda tak jak jsi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
195
22.8.20 21:32

Ja tohle mivala taky, pak jsem zacala na plet pouzivat šípkový olej (ne z sípkové ruze, ale z šípek) a zmizelo mi to. Obecne mam citlivou plet, ale tohle snesu :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
22.8.20 21:52

Holky, ona ta fotka možná trošku zkresluje, ono je to o něco více červené. Bohužel, líp mi to nevyfotilo. Snažím se, mít se ráda taková, jaká jsem, ale už jsem se setkala i s posměchy a to mi na sebevědomí nepřidá. To, že zrudnu v létě, v zimě, při sportu atd je normální, ale já to mám červené pořád, ikdyž ležím a fakt nic nedělám a jsem úplně v klidu. :oops:

• Citovat
  • Nahlásit
6849
22.8.20 21:54
@Anonymní píše:
Holky, ona ta fotka možná trošku zkresluje, ono je to o něco více červené. Bohužel, líp mi to nevyfotilo. Snažím se, mít se ráda taková, jaká jsem, ale už jsem se setkala i s posměchy a to mi na sebevědomí nepřidá. To, že zrudnu v létě, v zimě, při sportu atd je normální, ale já to mám červené pořád, ikdyž ležím a fakt nic nedělám a jsem úplně v klidu. :oops:

Kolik Ti je?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
22.8.20 21:55
@Chumchalice a
@Chumchalice píše:
Ja tohle mivala taky, pak jsem zacala na plet pouzivat šípkový olej (ne z sípkové ruze, ale z šípek) a zmizelo mi to. Obecne mam citlivou plet, ale tohle snesu :palec:

A nemáš někde prosím fotku, nebo odkaz toho oleje?:)

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
22.8.20 21:59
Holky, ona ta fotka možná trošku zkresluje, ono je to o něco více červené. Bohužel, líp mi to nevyfotilo. Snažím se, mít se ráda taková, jaká jsem, ale už jsem se setkala i s posměchy a to mi na sebevědomí nepřidá. To, že zrudnu v létě, v zimě, při sportu atd je normální, ale já to mám červené pořád, ikdyž ležím a fakt nic nedělám a jsem úplně v klidu. :oops:
@Tarjei píše:
Kolik Ti je?
20
  • Citovat
  • Nahlásit
6849
22.8.20 22:04
@Anonymní píše:
20

Ahaaaa, ja se k sebevedomi dohrabosila az v 35. Je to proste o tom, ze se vyrovnas s tim, jaka jsi. Mas takova byt. I s tim cervenym oblicejem. Nakej posmech je dobry mit u zadele. Hele ja jsem zase chlupata jak opice. No co, no, se nezblaznim.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1461
22.8.20 22:12

Někde jsem četla dobrou poznamku, že lidi jsou zvyklí strašně moc řešit svoji pleť, svůj vzhled, přitom ostatním je to z valné většiny úplný šumák. Týkalo se to teda hlavně dospěláckého akné, kdy ta pleť fakt vypadá docela specificky, když to řeknu takhle. Smyslem bylo to, že cokoliv máš na obličeji, lidi to začnou vnímat po chvíli stejně tak pozorně a důležitě, asi jako že máš hnědé oči a modré oči, prostě tohle jsi ty a je úplně jedno, jak vypadáš, je důležité, jak se k ostatním chováš.

Příspěvek upraven 22.08.20 v 22:14

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
22.8.20 22:13
@Tarjei píše:
Ahaaaa, ja se k sebevedomi dohrabosila az v 35. Je to proste o tom, ze se vyrovnas s tim, jaka jsi. Mas takova byt. I s tim cervenym oblicejem. Nakej posmech je dobry mit u zadele. Hele ja jsem zase chlupata jak opice. No co, no, se nezblaznim.

Tak to mám ještě pár let to sebevědomí pilovat :) Každý je nějaký a každý je originál a výjimečný, to já vím :)

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
22.8.20 22:17
@stín katedrál píše:
Někde jsem četla dobrou poznamku, že lidi jsou zvyklí strašně moc řešit svoji pleť, svůj vzhled, přitom ostatním je to z valné většiny úplný šumák. Týkalo se to teda hlavně dospěláckého akné, kdy ta pleť fakt vypadá docela specificky, když to řeknu takhle. Smyslem bylo to, že cokoliv máš na obličeji, lidi to začnou vnímat po chvíli stejně tak pozorně a důležitě, asi jako že máš hnědé oči a modré oči, prostě tohle jsi ty a je úplně jedno, jak vypadáš, je důležité, jak se k ostatním chováš.Příspěvek upraven 22.08.20 v 22:14

Myslím si, že se chovám hezky a mile a jsem řekla bych hodně obětavá a nápomocná. Dost zamrzí, že si mě dobírají i blízcí. Například přítelův švagr a otevřeně to řekne před celou partnerovou rodinou. Švagr má přes 40 let.

• Citovat
  • Nahlásit
1461
22.8.20 22:33

Na to je nejlepší obrana říct Ano, mám červené tváře, a co jako. Já s tím problém nemám. :nevim: Švagr jistě taky není dokonalý. Takovým lidem nejvíc vypálíš rybník tím, že se k nedostatku vědomě přihlásíš, ale zároveň dáš najevo, že je to pro tebe úplná malichernost, která ti ani nestojí za to ji řešit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama