Alergie na mléko? Jaké testy?

22.8.20 18:31

Alergie na mléko? Jake testy?

Ahoj, trapi me nadymaní s bolesti břicha byla jsem na ultrazvuku, krvi a moci negativni. Ovsem muj pocit sytosti, plynatosti a bolením břicha pokračuje. Napadá mě si nechat vzít krev, ovšem jaký test vybrat nevyznám se v tom :,( děkuji za pomoc, nejlepe nejaka sestra či lekarka :) děkuji ženušky :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1315
22.8.20 18:41

Nejsem doktorka, ale upřímně test na potr. alergii je tak rozsáhlý a tedy drahý, že testovat jednu složku je blbost.
Zkus si najít alergoložku ať tě na ně pošle a aspoň ty to zaplatí pojišťovná

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22.8.20 18:44

Alergoložka mě chtěla testovat na alergii kravského mléka bohuzuželnpojistovna zamítla. A mám vážne podezdřwní na to mléko :poblion:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23129
22.8.20 18:46

Tak to mléko prostě vynech a uvidíš. Nám doktorka říkala, že ty testy jsou často falešné, na obě strany. A u dcery to tak bylo. Vyšlo jí to v pořádku, přitom nic z mléka nemohla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1315
22.8.20 18:50

@Terulinka1998 ono jestli máš podezření tak jej vyřad z jídelníčku a máš klid. Ono se může v testování ukázat i falešná negativita nebo falešná pozitivita.
Já jsem si sama přišla na to, že jsem alergická na mléko a na testy jsem šla jen abych si to potvrdila, což se i stálo.
Ale doktorka mě upozorňovala, že má případy kdy lidem např. dělá problém mléko nebo ořechy cokoliv a testy alergii neukážou a nebo je opak ukážou alergii a daná potravina lidem nic nedělá.
Jak může pojišťovna odmítnout testování (mohu vědět u které jsi? kdyžtak běž k revírce ta je fajn)? Vždyť lékařka ty vypíše žádanku na odběr krve, jdeš na odběr a odeberou ty krev. S pojišťovnou se to přeci neřeší (krom toho že jim laboratoř pošle žádost na proplacení poté). Není to spíš jen kec od doktorky?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14268
22.8.20 19:05

@Terulinka1998 pokud máš podezření na alergii na mléko, tak ho prostě vysaď z jídelníčku. Ale musíš si to pohlídat úplně ve všech potravinách. Po cca 3 týdnech bys měla buď vidět zlepšení a nebo ne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama