Zpět na web

  • načítám...

F6998D5C-7C96-457B-AA1A-A72C0ED60079.jpeg

Ahoj, trapi me nadymaní s bolesti břicha byla jsem na ultrazvuku, krvi a moci negativni. Ovsem muj pocit sytosti, plynatosti a bolením břicha pokračuje. Napadá mě si nechat vzít krev, ovšem jaký test vybrat nevyznám se v tom :,( děkuji za pomoc, nejlepe nejaka sestra či lekarka :) děkuji ženušky :srdce:

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...