Stále mě svádí

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.11.18 19:08
Stále mě svádí

Hezký večer, prosím, anonymně. Zítra se uvidím s kolegou, víceméně jde o pracovní setkání. Z mé strany určitě. Jsem zadaná, nehodlám na tom nic měnit - i když je náš vztah přechozený, bez dětí, bez svazku… Na to on nebere ohled, myslí si, že je náš vztah na rozpadnutí, dřív nebo později.

Dělá si pořád naděje, nadbíhá mi, projevuje sympatie, poklony, jak se mu líbím, přitahuju ho atd atd.

Jak byste mu holky řekly, že prostě nemáte zájem, zda si uvědomuje, že jde o pracovní schůzku a dokud jsem zadaná, tak prostě nepodvádím.???

Už si nevím rady (nebere má slova vážně, asi ) a popravdě se na naše setkání, ani netěším.

Reakce:

Elishka1
Závislačka 2780 příspěvků 20.11.18 19:17

asi bych vzala na setkani nehoho sebou, takový štít, když slova nepomahaji

Kralikcek
Ukecaná baba ;) 1325 příspěvků 20.11.18 19:18

A byli jste na te svatomartinske huse? :think:

Uživatel je onlineRusset
Extra třída :D 12136 příspěvků 20.11.18 19:49
@Anonymní píše:
Hezký večer, prosím, anonymně. Zítra se uvidím s kolegou, víceméně jde o pracovní setkání. Z mé strany určitě. Jsem zadaná, nehodlám na tom nic měnit - i když je náš vztah přechozený, bez dětí, bez svazku… Na to on nebere ohled, myslí si, že je náš vztah na rozpadnutí, dřív nebo později.

Dělá si pořád naděje, nadbíhá mi, projevuje sympatie, poklony, jak se mu líbím, přitahuju ho atd atd.

Jak byste mu holky řekly, že prostě nemáte zájem, zda si uvědomuje, že jde o pracovní schůzku a dokud jsem zadaná, tak prostě nepodvádím.???

Už si nevím rady (nebere má slova vážně, asi ) a popravdě se na naše setkání, ani netěším.

Nemám zájem a mít nebudu? :nevim:

Dája999
Zasloužilá kecalka 833 příspěvků 20.11.18 20:08
@Anonymní píše:

Přesně takhle :pankac: co na tom chceš vymýšlet ?

Při dalším případném pokusu : " Josef, to už jsem řekla minule, stále nemám zájem a jsme tady kvůli práci. "

Při dalším pokusu : " Josef, nezájem trvá, pojďme se pustit do práce. "

Při dalším pokusu : " Josef, nebudu ti to opakovat pokaždé, když se potkáme. "

Při dalším pokusu : " Které části ze slov NEMÁM ZÁJEM jsi nerozuměl, ty natvrdlej magore ? "

Po pravdě, nevěřím, že cokoli z toho musí použít normální ženská, která opravdu nemá zájem. Stačí pohled / gesto.
Zase z těch chlapů nedělejme tupé idioty - a pokud na tupého narazíš… viz výše :mavam:

Kotatko03
Echt Kelišová 8182 příspěvků 20.11.18 20:15
@Dája999 píše:
Přesně takhle :pankac: co na tom chceš vymýšlet ?

Při dalším případném pokusu : " Josef, to už jsem řekla minule, stále nemám zájem a jsme tady kvůli práci. "

Při dalším pokusu : " Josef, nezájem trvá, pojďme se pustit do práce. "

Při dalším pokusu : " Josef, nebudu ti to opakovat pokaždé, když se potkáme. "

Při dalším pokusu : " Které části ze slov NEMÁM ZÁJEM jsi nerozuměl, ty natvrdlej magore ? "

Po pravdě, nevěřím, že cokoli z toho musí použít normální ženská, která opravdu nemá zájem. Stačí pohled / gesto.
Zase z těch chlapů nedělejme tupé idioty - a pokud na tupého narazíš… viz výše :mavam:

Az na oslovení natvrdly magore naprosto souhlasim. :palec:

Dája999
Zasloužilá kecalka 833 příspěvků 20.11.18 20:20
@Kotatko03 píše:
Az na oslovení natvrdly magore naprosto souhlasim. :palec:

:mrgreen: jasně, že nadsázka… ačkoliv… pokud by někdo ve čtvrtém kole nepochopil vážně myšlené a opakovaně jasně formulované odmítnutí :think: ;)

Ou
Kelišová 5394 příspěvků 20.11.18 20:39

Promiň, sice mi lichotí, že o mě máš zájem, ale já jsem spokojeně zadanná, nic na tom neplánuju měnit a tohle je skutečně jen pracovní schůzka. Mohli bychom tedy odložit flirtování a chovat se věcně a profesionálně? díky moc.

Dája999
Zasloužilá kecalka 833 příspěvků 20.11.18 20:47
@Ou píše:
Promiň,sice mi lichotí, že o mě máš zájem, ale já jsem spokojeně zadanná, nic na tom neplánuju měnit a tohle je skutečně jen pracovní schůzka. Mohli bychom tedy odložit flirtování a chovat se věcně a profesionálně? díky moc.

u typu " natvrdlý Josef" bych se obávala, aby tohle nebylo jediné, co si zapamatuje :mrgreen:

teerax
Zasloužilá kecalka 996 příspěvků 20.11.18 21:51

Tak ty jeho poznámky ignoruj a chladně přejdi a odveď k pracovním záležitostem, ono ho to přestane bavit..pokud spolu máte spolupracovat i nadále, tak bych se vyhla nějakým urážkám. I když odpověď na „přitahuješ mě“ stylem „Ty mě ne“ by pochopit mohl.

Kdybych takhle řešila každého kolegu co mi nadbíhá a projevuje sympatie :think: :mrgreen: ale chápu, že pokud to přehání, tak už to může být otravné.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Svoboda ze StarDance má tajemství. Proč nechce mluvit o přítelkyni?

Od poroty získal nejvíc bodů a vyslechl si jen slova chvály. Přesto nakonec... číst dále >

Další oběť Me Too hysterie: V rádiu zakázali oscarovou vánoční píseň, je závadná

Vánoční klasika, která neomrzí. Tou je jistě pro velkou část Američanů téměř... číst dále >

Články z Ona Dnes

Svoje tělo mám čím dál radši, říká Alena Mihulová

Ve filmu Chvilky herečka Alena Mihulová na adresu svého dítěte často trousí... číst dále >

Nemoci u dětí často odrážejí atmosféru v rodině, říká lékařka

Dokud jsme zdraví, bereme to jako samozřejmost. Zpozorníme, až když je... číst dále >