Stále mě svádí

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.11.18 19:08
Stále mě svádí

Hezký večer, prosím, anonymně. Zítra se uvidím s kolegou, víceméně jde o pracovní setkání. Z mé strany určitě. Jsem zadaná, nehodlám na tom nic měnit - i když je náš vztah přechozený, bez dětí, bez svazku… Na to on nebere ohled, myslí si, že je náš vztah na rozpadnutí, dřív nebo později.

Dělá si pořád naděje, nadbíhá mi, projevuje sympatie, poklony, jak se mu líbím, přitahuju ho atd atd.

Jak byste mu holky řekly, že prostě nemáte zájem, zda si uvědomuje, že jde o pracovní schůzku a dokud jsem zadaná, tak prostě nepodvádím.???

Už si nevím rady (nebere má slova vážně, asi ) a popravdě se na naše setkání, ani netěším.

Reakce:
Elishka1
Závislačka 3195 příspěvků 20.11.18 19:17

asi bych vzala na setkani nehoho sebou, takový štít, když slova nepomahaji

Kralikcek
Ukecaná baba ;) 1824 příspěvků 20.11.18 19:18

A byli jste na te svatomartinske huse? :think:

Russet
Neúnavná pisatelka 15034 příspěvků 20.11.18 19:49
@Anonymní píše:
Hezký večer, prosím, anonymně. Zítra se uvidím s kolegou, víceméně jde o pracovní setkání. Z mé strany určitě. Jsem zadaná, nehodlám na tom nic měnit - i když je náš vztah přechozený, bez dětí, bez svazku… Na to on nebere ohled, myslí si, že je náš vztah na rozpadnutí, dřív nebo později.

Dělá si pořád naděje, nadbíhá mi, projevuje sympatie, poklony, jak se mu líbím, přitahuju ho atd atd.

Jak byste mu holky řekly, že prostě nemáte zájem, zda si uvědomuje, že jde o pracovní schůzku a dokud jsem zadaná, tak prostě nepodvádím.???

Už si nevím rady (nebere má slova vážně, asi ) a popravdě se na naše setkání, ani netěším.

Nemám zájem a mít nebudu? :nevim:

Dája999
Ukecaná baba ;) 1054 příspěvků 20.11.18 20:08
@Anonymní píše:

Přesně takhle :pankac: co na tom chceš vymýšlet ?

Při dalším případném pokusu : " Josef, to už jsem řekla minule, stále nemám zájem a jsme tady kvůli práci. "

Při dalším pokusu : " Josef, nezájem trvá, pojďme se pustit do práce. "

Při dalším pokusu : " Josef, nebudu ti to opakovat pokaždé, když se potkáme. "

Při dalším pokusu : " Které části ze slov NEMÁM ZÁJEM jsi nerozuměl, ty natvrdlej magore ? "

Po pravdě, nevěřím, že cokoli z toho musí použít normální ženská, která opravdu nemá zájem. Stačí pohled / gesto.
Zase z těch chlapů nedělejme tupé idioty - a pokud na tupého narazíš… viz výše :mavam:

Uživatel je onlineKotatko03
Echt Kelišová 8390 příspěvků 20.11.18 20:15
@Dája999 píše:
Přesně takhle :pankac: co na tom chceš vymýšlet ?

Při dalším případném pokusu : " Josef, to už jsem řekla minule, stále nemám zájem a jsme tady kvůli práci. "

Při dalším pokusu : " Josef, nezájem trvá, pojďme se pustit do práce. "

Při dalším pokusu : " Josef, nebudu ti to opakovat pokaždé, když se potkáme. "

Při dalším pokusu : " Které části ze slov NEMÁM ZÁJEM jsi nerozuměl, ty natvrdlej magore ? "

Po pravdě, nevěřím, že cokoli z toho musí použít normální ženská, která opravdu nemá zájem. Stačí pohled / gesto.
Zase z těch chlapů nedělejme tupé idioty - a pokud na tupého narazíš… viz výše :mavam:

Az na oslovení natvrdly magore naprosto souhlasim. :palec:

Dája999
Ukecaná baba ;) 1054 příspěvků 20.11.18 20:20
@Kotatko03 píše:
Az na oslovení natvrdly magore naprosto souhlasim. :palec:

:mrgreen: jasně, že nadsázka… ačkoliv… pokud by někdo ve čtvrtém kole nepochopil vážně myšlené a opakovaně jasně formulované odmítnutí :think: ;)

Ou
Kelišová 6905 příspěvků 20.11.18 20:39

Promiň, sice mi lichotí, že o mě máš zájem, ale já jsem spokojeně zadanná, nic na tom neplánuju měnit a tohle je skutečně jen pracovní schůzka. Mohli bychom tedy odložit flirtování a chovat se věcně a profesionálně? díky moc.

Dája999
Ukecaná baba ;) 1054 příspěvků 20.11.18 20:47
@Ou píše:
Promiň,sice mi lichotí, že o mě máš zájem, ale já jsem spokojeně zadanná, nic na tom neplánuju měnit a tohle je skutečně jen pracovní schůzka. Mohli bychom tedy odložit flirtování a chovat se věcně a profesionálně? díky moc.

u typu " natvrdlý Josef" bych se obávala, aby tohle nebylo jediné, co si zapamatuje :mrgreen:

teerax
Ukecaná baba ;) 1393 příspěvků 20.11.18 21:51

Tak ty jeho poznámky ignoruj a chladně přejdi a odveď k pracovním záležitostem, ono ho to přestane bavit..pokud spolu máte spolupracovat i nadále, tak bych se vyhla nějakým urážkám. I když odpověď na „přitahuješ mě“ stylem „Ty mě ne“ by pochopit mohl.

Kdybych takhle řešila každého kolegu co mi nadbíhá a projevuje sympatie :think: :mrgreen: ale chápu, že pokud to přehání, tak už to může být otravné.

ANNYlis
Stálice 55 příspěvků 20.12.18 09:24
@Elishka1 píše:
asi bych vzala na setkani nehoho sebou, takový štít, když slova nepomahaji

souhlasím

Jenda.jj
Nováček 2 příspěvky 20.12.18 16:53

Nebo mu prostě tu chvíli podr.ž,a máš to za sebou :palec:

KimL
Ukecaná baba ;) 1352 příspěvků 20.12.18 16:58

Někteří to nepochopí. Taky mi nadbíhal kolega. Týden po tom, co jsem tam nastoupila a řekla mu, že jsem tam nová a nechci se tam hned s někým zaplést. Říkal, že budeme kamarádit, ale stejně to pokaždé z jeho strany bylo spíš flirtování. Tak jsem mu jasně (znovu) řekla, že nemám zájem. Furt se ptal proč. Pořád jsem mu to vysvětlovala, že jsem tam nová atd. A v tu chvíli už jsem neměla ani zájem kvůli tomu jeho nátlaku. Pak mi pořád psal, proč už si ho tolik nevšímám, co mi udělal atd. Tak jsem mu to řekla znovu. On odpověděl, že chápe… a potom mi psal, jak se nikdy nevzdá 8o 8o Nereagovala jsem, přestala jsem si ho všímat a od té doby spolu nemluvíme a ani nepozdraví :roll: .

Váš příspěvek
Reklama