Stále šetříte v časech koronaviru?

33962
20.4.20 14:18

Stále šetříte v časech koronaviru?

Zajímalo by mne, zda stále šetříte v časech koronaviru. :mrgreen:
Na začátku karantény člověk neutrácel skoro nic, kromě nákupů jídla. Žádné kravinky, výlety atd.
Jenže teď už jsem se rozjela na eshopech, konečně jsem se rozhoupala nechat si seřídit kolo atd. :zed: A zas peníze lítají.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
33962
20.4.20 14:19

A to nemluvím o tom, že už mi bylo trapné brát si roušky zdarma, takže jsem si nějaké nakoupila. :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20035
20.4.20 14:20

@Bábrdl no konečně. Já jedu na eshopech již nekolik let, kamenné obchody nepotřebuji, takže u nás žádné úspory nebyly. Jen tedy nádrž na benzín je bezedna, to neznám.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22877
20.4.20 14:21

Jo, snažím se. Ale zdá se mi, že celou výplatu prožereme. :think: Nic jiného než jídlo nekupuju.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19816
20.4.20 14:21
@Bábrdl píše:
Na začátku karantény člověk neutrácel skoro nic, kromě nákupů jídla. Žádné kravinky, výlety atd.
Jenže teď už jsem se rozjela na eshopech, konečně jsem se rozhoupala nechat si seřídit kolo atd. :zed: A zas peníze lítají.

Nešetřím víc, než obvykle, ale ono to tak trochu šetří samo, když není kam chodit utrácet :mrgreen: U nás třeba velká úspora - jídlo po restauracích na výletech, případně pak různé vstupy. Taky hadry si nikdo nekupujeme. Nad rámec potravin jsem po netu objednala akorát dětem nějaké věci na „výtvarku“ a podložky na lego 8)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25723
20.4.20 14:23

@Bábrdl my hodně jezdíme normálně po výletech, fesťácích, koncertech - takže ano, šetřím, protože jedem na kole na dětské hřiště nebo k rodičům na trampolínu, což je obojí zadarmo

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26354
20.4.20 14:24

Tak na něčem šetříme, na něčem ne. Víc utracime za jídlo ( ale trvanlivé věci jsme kupovali už v únoru, takže nemusíme teď dělat velké a časově náročné nákupy, což je fajn), víc vařím, protože děti nejí ve škole. Ušetřím za svačiny, děcka později vstávají a snídají, takže svačinu nepotřebují. Ušetří se za blbosti, které si člověk nakoupil když už do obchoďáku šel, za občasné schůzky s kámoškou, a taky za různé pečivo, kafe, zmrzku když chodil s kočárkem po venku. A taky padly výdaje na zábavu ( bowling, kino..) Oblečení přes net koupit moc nedokážu. Musela jsem nejmladšímu botičky, seděla jsem u toho týden a budu se modlit, ať mu jsou.
Dost jsme utratili za ochranné pomůcky a dezinfekci.
My jsme zatím ok, jsem na RD, takže učení zvládáme, a manžel zatím normálně pracuje.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22500
20.4.20 14:24

Ušetřila jsem na benzínu…a tím to končí. Sníme toho o třetinu víc, když je doma celá rodina a pro děti nakupuju pořád nějaký blbosti na tvoření, abych je zabavila.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3554
20.4.20 14:25

No taky už jen nenakupuju jenom jídlo a dezinfekci ☺️, o víkendu jsem u pojizdneho stánku na zmrzlinu koupila dětem zmrzliny, pomalu koukám po oblečení a botech pro děti, protože v něčem v létě chodit musí… A dovolila jsem si 3× objednat oběd domů, protože už mě fakt nebaví každý den vařit ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3554
20.4.20 14:27

Já ale Teda ušetřím dost na benzínu a pochutinkach pro děti, kaficku v parku, když někam jdeme, protože ty věci beru s sebou z domova nebo to oželim…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
38530
20.4.20 14:32

Setrim, utratimto za Velux rolety a zaluzie.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5767
20.4.20 14:32

Šetřím trochu na naftě, jinak nevidím rozdíl. Jo, vlastně vidím, utrácím za roušky a ústenky, nic takového jsem dřív nepotřeboval :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
34763
20.4.20 14:35

Sice nejdu tak často, ale utratím víc. Benzín je levnější a autobusy jezdily zdarma. To už skončilo. Z e-shopu jsem objednala látky na roušky, protože mě deptaly ty fronty u galanterie.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19912
20.4.20 14:35

Furt „šetřím“, ale nebude problém to roztočit :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20416
20.4.20 14:37
@Bábrdl píše:

prvních pár týdnů, jsme ušetřili. Teď už je to mazec, protože doma každý den luxuju a vytírám, mám vybraný nový vysavač. Nový presovač. Na zahradu nové kytičky, k bazénu houpačku atd. Prostě moc volného času a vidím, co bych vylepšila…Do toho bych chtěla kolo, koloběžku, možná kolečkové brusle pro rodinu a už to jede…
Do toho eshopy s knížkama a kosmetikou :roll: Takže už jsem nakoupili věci za 10tis na za hradu (část oplocení, kytky, motyčku atd.) a já ujela v jednom eshopu s přírodní kosmetikou :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat