Starší parter

Anonymní
28.9.21 18:29

Starší parter

Zdravím,,,
Je tady někdo kdo má staršího partnera, a klape jim to, při nejlepším se seznámili v mladším věku? Mě bude teď brzy 18 a kamarádovi je 25, chceme jít spolu do vztahu. Ostatní mě odsuzuji že je na mě starý, že si mám najít v mém věku. Jaký na to máte názor vy ostatní?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1351
28.9.21 18:30
@Anonymní píše:
Zdravím,,,
Je tady někdo kdo má staršího partnera, a klape jim to, při nejlepším se seznámili v mladším věku? Mě bude teď brzy 18 a kamarádovi je 25, chceme jít spolu do vztahu. Ostatní mě odsuzuji že je na mě starý, že si mám najít v mém věku. Jaký na to máte názor vy ostatní?

Tak to neni starsi partner, to je uplne normalni konstalace.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4784
28.9.21 18:32

Mám na to takový názor, že pokud máš kamaráda, se kterým si musíš rozmýšlet a radit se s okolím, jestli s ním máš začít chodit, tak to není ten, se kterým bys měla začít chodit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
28.9.21 18:33

@Čičorečka neradim si od nikoho. Ale kamarádky a rodina se zeptá jestli někoho mám, či tak. Tak sem se zmínila, neradila sem se.

• Citovat
  • Nahlásit
563
28.9.21 18:35

Mně bylo 17, když jsem potkala manžela. Jemu bylo 24 :nevim: nikomu to nepřišlo divný nebo moc. Manželé jsme 5 let, teď to klape min než by mělo, ale to není věkem

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23021
28.9.21 18:36

Vždyť jste od sebe jen sedm let, to je vcelku normální…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
28.9.21 18:36

@Denina01 tak někdy je období kdy to klape méně.. Přeji aby to bylo zas dobré. :) a děkuji, tak to ste měla podobně jako já.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
28.9.21 18:37

@Janli mě to přijde normální.. Ale rodině a kamarádům ne.. Já za sebe si prostě v mojim věku nikoho nenajdu, mám radši starší :lol: díky

• Citovat
  • Nahlásit
21432
28.9.21 18:37

Vždyť je to normální věkový rozdíl. Není pro tebe starý. :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25388
28.9.21 18:39

To je dobrý věkový rozdíl, akorát. Kluci v tvém věku bývají ještě celkem děti, tak neni divné hledat trochu starší. Já čekala že máš chlapa ve věku rodičů, 7 let je úplná pohoda :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9255
28.9.21 18:40

Neřekla bych, že to je nějaký zásadní věkový rozdíl. Možná vypadáš mladší a on zase starší než jste a ostatním to pak připadá jako velký rozdíl. Každopádně se zařiďte podle sebe :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
28.9.21 18:41

@Kriss Tina přesně jak píšete.. Mě přijdou všichni kluci v mém věku jak děti. Hledám pro to starší, rozumím si s nimi více :)

• Citovat
  • Nahlásit
8046
28.9.21 18:41
@Anonymní píše:
Zdravím,,,

kdo - ostatní - Ti říká, že je na tebe starý? Vždyť 7 let je normální věkový rozdíl. Starý by byl, kdy by byl ve věku Tvých rodičů. A taky to hned nemusí znamenat problém. Spíš si ujasni, jestli ho opravdu miluješ.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
28.9.21 18:43

@Paoloska ano, vypadam mladší. Všichni mě tipuji na 15, ale zase chovám se starší :lol: :lol:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
28.9.21 18:44

@janickaIII rodina a kamarádi teda kromě mamky. Ta mě chápe.. Jasně ujasnim si to předem. Děkuju :)

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat