Neví, jestli chce vztah

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
28.9.21 14:21

Neví, jestli chce vztah

Je mi 24, přítel je o rok starší a jsme spolu 5 let. Dříve jsme byli nejlepší kamarádi a stále si moc rozumíme, jsme k sobě upřímní a věříme si. V poslední době se ale přítel chová více odtažitě, poznám, že už mu nechybím, nemluví o budoucnosti. Když jsem se ho na to zeptala, řekl, že mě má pořád strašně rád, ale cítí v tom vztahu prázdno. Není to tím, že bychom se navzájem omezovali, nebo něco nefungovalo, ale už je to po čase pořád to samé. Navíc jsme před naším vztahem ani jeden nikoho neměli a je těžké žít dlouhodobě s představou, že člověk už nezažije nic jiného, když je ještě mladý (bojuje s tím i hodně jiných párů, které znám). On říká, že ten vztah nechce ukončit, řekli jsme si, že to zkusíme napravit, ale já si myslím, že pokud už nic necítí, tak to možná ani nemá smysl. Přemýšlím, jestli ten vztah neukončit rovnou, protože to prázdno, které cítím z jeho strany mě strašně ničí. Samozřejmě když vím, že mě nechce, tak to způsobilo typický efekt že já jej chci o to víc, protože jej můžu ztratit a nesu to fakt blbě. Co myslíte? :roll:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
28.9.21 14:25

Ano, myslím, že ti bude samotné líp, když mu dáš svobodu. Často „nevím, jestli chci vztah“ znamená spíš „nevím, jak ti říct, že nechci vztah.“

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
28.9.21 14:36
@Žižkovská žena píše:
Ano, myslím, že ti bude samotné líp, když mu dáš svobodu. Často „nevím, jestli chci vztah“ znamená spíš „nevím, jak ti říct, že nechci vztah.“

Presne tak, ja si ted prosla tim samym.Pry mi nechtel ublizit, ze ja mu nikdy neublizila. Miloval me, ted uz me ma jen rad a nerad by o me uplne prisel. Nabidl mi kamaradstvi s vyhodou :roll:.Ted uz tuplem o nem nemam dobre mineni. Proste me pry chce, ale ted uz nechce vztah, jen se obcas vidat :roll:.Ja ho stale miluji a zaroven mam na nej vztek.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
28.9.21 14:38
@Anonymní píše:
Presne tak, ja si ted prosla tim samym.Pry mi nechtel ublizit, ze ja mu nikdy neublizila. Miloval me, ted uz me ma jen rad a nerad by o me uplne prisel. Nabidl mi kamaradstvi s vyhodou :roll:.Ted uz tuplem o nem nemam dobre mineni. Proste me pry chce, ale ted uz nechce vztah, jen se obcas vidat :roll:.Ja ho stale miluji a zaroven mam na nej vztek.

Jo, u nás je to nějak podobně. Když mluvíme o tom, že bychom byli jen kamarádi nebo spolu občas spali, tak mu to připadá jako fajn představa. Já o něho také nechci přijít, ale tímhle bych se jen trápila. Bohužel mě to co píšeš utvrzuje v tom, co tuším…že už to prostě nedopadne. Takže jsi se s ním rozešla ty?

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
28.9.21 14:42

Zakladatelko, jak ja ti rozumim :hug:.My si rozumely ve vsech smerech, ale on se ted rozhodl, ze se bude hledat :roll:.Ja sem vztah ukoncila, abych mohla normalne zit. Porad se vykrucoval, ze uvidime, uvidime, ze nevi, co chce.No a kdyz sem to skoncila, rekl, ze vztah ted ani nechce, jen me chce za kamaradku, ze mozna casem muzem mit treba vztah.Tak ja uz vazne nicemu nerozumim.To jsme nemely zadne konflikty, zadne problemy, nic…

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
28.9.21 14:50
@Anonymní píše:
Zakladatelko, jak ja ti rozumim :hug:.My si rozumely ve vsech smerech, ale on se ted rozhodl, ze se bude hledat :roll:.Ja sem vztah ukoncila, abych mohla normalne zit. Porad se vykrucoval, ze uvidime, uvidime, ze nevi, co chce.No a kdyz sem to skoncila, rekl, ze vztah ted ani nechce, jen me chce za kamaradku, ze mozna casem muzem mit treba vztah.Tak ja uz vazne nicemu nerozumim.To jsme nemely zadne konflikty, zadne problemy, nic…

Jako bych viděla náš vztah, úplně do puntíku stejně. :think: Říká, že třeba po čase bude na vztah připravený, že stejně nikoho lepšího nenajde, ale teď že to necítí a možná potřebuje dospět. Ale v to nedoufám a určitě na něj nebudu čekat. Byli jsme kamarádi i dlouho před vztahem a říká, že kdyby to nedopadlo, tak by to kamarádství rád zachoval. Ale já nevím, pořád ho miluju a dost by mě to ničilo. Ty jsi s ním pořád v přátelském kontaktu?

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
28.9.21 14:50
@Anonymní píše:
Jo, u nás je to nějak podobně. Když mluvíme o tom, že bychom byli jen kamarádi nebo spolu občas spali, tak mu to připadá jako fajn představa. Já o něho také nechci přijít, ale tímhle bych se jen trápila. Bohužel mě to co píšeš utvrzuje v tom, co tuším…že už to prostě nedopadne. Takže jsi se s ním rozešla ty?

Ano rozesla s tezkym srdcem. Choval se s odstupem- az na chvile v posteli :roll: Pry me ma rad jako cloveka, ze se se mnou dobre povida a v sexu byl se mmou spokojeny.Ale nechce vztah.Tak se muzem vidat obcas, nez si najde jeden z nas pry nekoho jineho.Ale ze on jen tak nekoho nenajde pry :mrgreen: :zed:.Ja mela za to, ze nam to vydrzi.Fakt jsme si rozumely ve vsech smerech. Vubec to nechapu. Rozchod byll jedine reseni :,(.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
28.9.21 14:53
@Anonymní píše:
Jako bych viděla náš vztah, úplně do puntíku stejně. :think: Říká, že třeba po čase bude na vztah připravený, že stejně nikoho lepšího nenajde, ale teď že to necítí a možná potřebuje dospět. Ale v to nedoufám a určitě na něj nebudu čekat. Byli jsme kamarádi i dlouho před vztahem a říká, že kdyby to nedopadlo, tak by to kamarádství rád zachoval. Ale já nevím, pořád ho miluju a dost by mě to ničilo. Ty jsi s ním pořád v přátelském kontaktu?

Ani nevim sama proc, ale pisem si a volame si o vikendech.Ale od rozchodu jsme se nevidely nazivo. Zatim na to nemam.Furt se omlouva, ze to tak nechtel, ze me miloval, ale ted proste vztah nechce.Na druhou stranu pise, vola, vic nez kdyz jsme spolu byly. Evidentne nechce o me uplne prijit :roll:.Ja sama nevim co chci po tom vsem.

• Citovat
  • Nahlásit
2461
28.9.21 14:53
@Anonymní píše:
Je mi 24, přítel je o rok starší a jsme spolu 5 let. Dříve jsme byli nejlepší kamarádi a stále si moc rozumíme, jsme k sobě upřímní a věříme si. V poslední době se ale přítel chová více odtažitě, poznám, že už mu nechybím, nemluví o budoucnosti. Když jsem se ho na to zeptala, řekl, že mě má pořád strašně rád, ale cítí v tom vztahu prázdno. Není to tím, že bychom se navzájem omezovali, nebo něco nefungovalo, ale už je to po čase pořád to samé. Navíc jsme před naším vztahem ani jeden nikoho neměli a je těžké žít dlouhodobě s představou, že člověk už nezažije nic jiného, když je ještě mladý (bojuje s tím i hodně jiných párů, které znám). On říká, že ten vztah nechce ukončit, řekli jsme si, že to zkusíme napravit, ale já si myslím, že pokud už nic necítí, tak to možná ani nemá smysl. Přemýšlím, jestli ten vztah neukončit rovnou, protože to prázdno, které cítím z jeho strany mě strašně ničí. Samozřejmě když vím, že mě nechce, tak to způsobilo typický efekt že já jej chci o to víc, protože jej můžu ztratit a nesu to fakt blbě. Co myslíte? :roll:

NEví, jestli CHCE. Vyhoď přebytečná písmenka. NECHCE ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
28.9.21 14:55

Ja ho hlavne nechapu, ze zahodil ten vztah svym chovanim. Ukoncila sem to ja sice, ale neslo jinak. A to mi rikal, ze uz se ho nezbavim, ze sex jako se mnou nikdu nezazil. Takze jako kamaradku by si me rad nechal :mrgreen:.Ja sem z toho uplne vyrizena.

• Citovat
  • Nahlásit
2441
28.9.21 14:58

Už s tebou být nechce, jen holt není natolik chlap, aby ti to upřímně řekl. Na vztah musí být dva. Dala bych mu svobodu, ale nedělala bych mu matraci, ty v tom uvidíš naději, že se k tobě vrátí, ale pro něj to bude jen snadno dostupný sex. Časem můžete být kamarádi, ale hned po rozchodu bych s ním omezila kontakt.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
28.9.21 15:05
@Anonymní píše:
Ja ho hlavne nechapu, ze zahodil ten vztah svym chovanim. Ukoncila sem to ja sice, ale neslo jinak. A to mi rikal, ze uz se ho nezbavim, ze sex jako se mnou nikdu nezazil. Takze jako kamaradku by si me rad nechal :mrgreen:.Ja sem z toho uplne vyrizena.

Také tomu nerozumím a on tvrdí, že on taky nechápe, co se děje. Já si od něj teď raději budu držet odstup, abych se nezbláznila. Bojím se mu to říct, ale vím, že když navrhnu rozchod, tak bude bez námitek souhlasit. Udělám to a budeme na tom stejně :hug:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
28.9.21 15:13
@Anonymní píše:
Také tomu nerozumím a on tvrdí, že on taky nechápe, co se děje. Já si od něj teď raději budu držet odstup, abych se nezbláznila. Bojím se mu to říct, ale vím, že když navrhnu rozchod, tak bude bez námitek souhlasit. Udělám to a budeme na tom stejně :hug:

Je to hrozne no, ale vztah za kazdou cenu, mema smysl.

• Citovat
  • Nahlásit
1395
28.9.21 15:14
@Anonymní
Neví, jestli chce vztah
Co myslíte? :roll:

Ja myslim, ze vi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28.9.21 15:18

Ten sex v „kamarádství s výhodami,“ co vám ti gentlemani nabízejí, je extrémně nefér. Musejí vědět, že když se de facto rozcházejí oni s vámi, tak nemáte tak svobodnou volbu v tom, jestli se s nimi vyspat, nebo ne. Z jejich strany je to manipulace, jak si vás nechat bokem jako fajn možnost pro osamělé večery, zatímco oni budou vesele randit dál. Pro vás, které v téhle fázi „milujete víc,“ to znamená jen planou naději, že se někdy vrátí.

Tím jsem si prošla taky, ale když jsem pak přesně podle dohody začala spát s jinými, byli vždycky strašně překvapení. Bacha na to.

Můžete bejt určitě zase kámoši, ale až po čase, až se oba srovnáte s rozchodem. Já mám dobrý vztah skoro se všemi svými bývalými. Ale člověk musí vědět, kdy odejít.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat