Stavba domu - firma?

308
7.3.17 08:21

stavba domu - firma?

Dobrý den,
rozhodli jsme se s přitelem že bychom začli stavět.
Zajimalo by nás jestli máte někdo zkušenosti s firmou HP domy a nebo firmou SOVYM s. r.o
Děkuji moc za odpovědi. :) Martina
:nevim: :nevim:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4224
7.3.17 08:26

@aaamartisek Máme do měsíce zahájit stavbu s HP domy. Zatím je vše na jedničku, jsem mile překvapena jejich jednáním, měli jsme díky stavebnímu úřadu plno komplikací a povolení nám dali po více jak roce. Doufám, že budeme spokojení i nadále :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
308
7.3.17 08:35

Mohu se zeptat o jaké komplikace šlo? Povolení po více jak roce mi připadá hrozné

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1025
7.3.17 08:50

A odkud jste? S těmito 2 firmami zkušenost nemám, ale vím o jedné, kterou bych 100% doporučila :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Petulina33
7.3.17 09:06

My stavíme s ekonomickými stavbami a zatím také super! :-)

  • Citovat
  • Upravit
308
7.3.17 09:12

Z Ostravy

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
441
7.3.17 09:23
@Alca83 píše:
A odkud jste? S těmito 2 firmami zkušenost nemám, ale vím o jedné, kterou bych 100% doporučila :)

A jakou prosim?
@Petulina33
A jde vsechno, jak ma? Ja nacetla mnoho a mnoho recenzi a nakonec jsme schizku s nima odvolali.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
308
7.3.17 09:33
@Nymphetamine píše:
A jakou prosim?
@Petulina33
A jde vsechno, jak ma? Ja nacetla mnoho a mnoho recenzi a nakonec jsme schizku s nima odvolali.

ja pravě na ES taky nenašla dobre recenze :(

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Petulina33
7.3.17 09:33

@Nymphetamine Ano vše jak má, jsme pod pobockou Pardubice a skvělé lidi, opravdu ;-) Také jsme hodně načetli, ale šli jsme na schůzku a hned věděli, že tohle chceme takže zatim jsme opravdu spokojeni. :srdce:

  • Citovat
  • Upravit
Petulina33
7.3.17 09:36

@aaamartisek My našly spoustu špatnych ale i kladných recenzi, spojila jsem se hned s pani co od nich také má postaveno a rozhodli jsme se pro prvni schuzku a vse jde podle planu ;-)

  • Citovat
  • Upravit
441
7.3.17 09:42

@aaamartisek @Petulina33 me prave ty recenze odradily! Rikala jsem si, cze za schuzku nic nedame, ale pak zvitezila opatrnost. Hlavne proto, ze tam lidi hodne psaly o smenkach a reportaze v cernych ovcich.. Stavi s nima nas znamy a od zacatku porad nejaky problem :roll: tak to je super, ze vam to slape!
Tedka mluvil pritel s kolegou- jeho tata ma nejaky patent ohledne drevostaveb- a ten rikal, ze videl na vlastni oci, ze jedna firma, co stavela dum, tak jim nejak nevysly desky a normalne tam natloukli obyc prkna do mezer :lol: byla to Atrea :lol:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
308
7.3.17 09:43
@Petulina33 píše:
@aaamartisek My našly spoustu špatnych ale i kladných recenzi, spojila jsem se hned s pani co od nich také má postaveno a rozhodli jsme se pro prvni schuzku a vse jde podle planu ;-)

tak to je super, taky bych si to tak nějak představovala spojit se s člověkem co už ma postaveno a ne jen ty domy co firma nabídne :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
308
7.3.17 09:46
@Nymphetamine píše:
@aaamartisek @Petulina33 me prave ty recenze odradily! Rikala jsem si, cze za schuzku nic nedame, ale pak zvitezila opatrnost. Hlavne proto, ze tam lidi hodne psaly o smenkach a reportaze v cernych ovcich.. Stavi s nima nas znamy a od zacatku porad nejaky problem :roll: tak to je super, ze vam to slape!
Tedka mluvil pritel s kolegou- jeho tata ma nejaky patent ohledne drevostaveb- a ten rikal, ze videl na vlastni oci, ze jedna firma, co stavela dum, tak jim nejak nevysly desky a normalne tam natloukli obyc prkna do mezer :lol: byla to Atrea :lol:

my máme v plánu právě zděné domy a od HP i s projektem na dům bungalov 963
Jen bychom chtěli vědet jestli někdo staví a jak dodržují cenu a termín apd. :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Petulina33
7.3.17 10:14

@Nymphetamine nevím ono když se člověk podívá tak všude jsou nějaké špatné recenze :-) My sebou měli na první schůzce člověka co stavbám rozumí a tím že to je přitelův taťka tak bude na stavbu dohlížet. Mame parcelu pímo vedle nich takže opravdu zatím bez problémů. :-) Na všem jsme se zatím domluvili a žádnou směnku jsme nepodepisovali ;-)

  • Citovat
  • Upravit
441
7.3.17 10:19

@Petulina33 tak to je naprosto super, kdyz mate nekoho, kdo tomu opravdu rozumi! To je k nezaplaceni!

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

1.2 Spray Max mop box

  • (4.8) + 25 recenzí

Turbo 3v1

  • (4.8) + 10 recenzí

Roborock S5 Max

  • (5) + 1 recenze

Breno poradna - podlahové krytiny

Ikona - Jiří Novotný

Jiří Novotný