Stavebnice Magformers

3221
19.8.14 09:39

stavebnice Magformers

Zdravím všechny. Mám dotaz máte doma tuto stavebnici a hrají si s ní vaše děti. Pomalu začínám hledat dárky pro syna, v prosinci mu budou 4 a toto mě zaujalo, ale u nikoho jsem ji ještě neviděla. Sice cena strašná, ale lepší něco pořádného, než 99 blbostí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
308
19.8.14 09:57

@jopo My jsme ji loni naježili pod stromeček. Není snad lepší hračka. Je hodně drahá, ale je pro děti různého věku. Malá si s ní hraje od tří let. Náš osmiměsíční ji miluje, je barevná, dobře se mu drží…Už s ní cvaká.. :-) Pětiletý kamarád z ní krásně staví. A náš táta si dokoupil kolečka na dálkové ovládání a staví auta všemožných tvarů… Takže si hraje celá rodina a děti co jsou na návštěvě se jí taky hned chytnou. Je super, že se dají doplňovat nové díly… A taky je velmi kvalitní, věřím, že zůstane nepoškozená ještě pro naše vnoučata. Nelituji investice do ní, výborná hračka na mnoho let!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13148
19.8.14 10:02

Neznám tuto stavebnici, musela jsem se podívat..ale ta cena 6.500Kč je opravdu strašná.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
308
19.8.14 10:06

@jopo Já teda taky uznávám raději jeden dobrý dárek než milion blbostí. U nás ježí Ježíšek každému pouze jednu věc. A u babiček pod stromečkem vždy taky jen jednu. Tuto stavebnici jsme díky ceně zvažovali dlouho, ale vyplatilo se. Radost byla veliká, je to velmi tvůrčí hračka. A koupili jsme tenkrát sadu za 2500. Můžeš si vybrat jak velkou sadu chceš a pokud se osvědčí, tak třeba sem tam dokoupit nějaký díl…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3221
19.8.14 10:07
@kometa32 píše:
Neznám tuto stavebnici, musela jsem se podívat..ale ta cena 6.500Kč je opravdu strašná.

Tak ono záleží na tom, jak velký komplet koupíš, maj toho hodně, já uvažovala o kompletu tak cca do 3000,–.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3221
19.8.14 10:09
@Julika píše:
@jopo My jsme ji loni naježili pod stromeček. Není snad lepší hračka. Je hodně drahá, ale je pro děti různého věku. Malá si s ní hraje od tří let. Náš osmiměsíční ji miluje, je barevná, dobře se mu drží…Už s ní cvaká.. :-) Pětiletý kamarád z ní krásně staví. A náš táta si dokoupil kolečka na dálkové ovládání a staví auta všemožných tvarů… Takže si hraje celá rodina a děti co jsou na návštěvě se jí taky hned chytnou. Je super, že se dají doplňovat nové díly… A taky je velmi kvalitní, věřím, že zůstane nepoškozená ještě pro naše vnoučata. Nelituji investice do ní, výborná hračka na mnoho let!

Já na ni narazila úplně náhodou a mně se hrozně líbí a vzhledem k tomu, že máme dvě děti /3,5 a 2/ tak si myslím, že když nezaujme jednoho, tak zaujme druhého a je to můj velkej favorit, tak jsem ráda, že na ni jsou pozitivní reakce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3221
19.8.14 10:13
@Julika píše:
@jopo Já teda taky uznávám raději jeden dobrý dárek než milion blbostí. U nás ježí Ježíšek každému pouze jednu věc. A u babiček pod stromečkem vždy taky jen jednu. Tuto stavebnici jsme díky ceně zvažovali dlouho, ale vyplatilo se. Radost byla veliká, je to velmi tvůrčí hračka. A koupili jsme tenkrát sadu za 2500. Můžeš si vybrat jak velkou sadu chceš a pokud se osvědčí, tak třeba sem tam dokoupit nějaký díl…

Díky, taky mám vybranej box cca za těch 2500,– jsou tam i kolečka a to dokupování dílů je docela fajn. U nás to je taky raději o pár větších dárkách, protože ty haldy, který jsme měli loni pod stromkem /uznávám moje chyba/ byla naprostá katastrofa a v polovině jsem říkala, že zbytek snad odnesu a nechám na jindy. Nechci to opakovat. Takže letos bude změna. Ale ta stavebnici mě fakt zaujala na 99% jsem rozhodnutá ji koupit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13148
19.8.14 10:24

Aha a nevíte kolik stojí ta nejmenší sada? Že bych to vzala na zkoušku, ale mám 10letého kluka, asi by ho to už nezaujalo, i když tam píšou do 15ti let. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
308
19.8.14 10:26

@jopo My to děláme s jedním dárkem pod stromkem už od mala a je to tak lepší. I psychologové tvrdí, že dítě více než dva dárky nedokáže pojmout, vstřebat… Tvé děti mají na tu stavebnici ideální věk. Naše malá začala ve třech letech stavět spíše obrazce, třídit barvy… Teď později přichází na řadu stavění prostorových věcí. A ty kolečka tomu dodaly. Manžel je teď dokoupil (spíš asi pro sebe:) a ideálně to rozvinulo možnosti, na které jde stavebnici používat…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
308
19.8.14 10:27

@kometa32 Myslím, že zaujalo, ale spíše s větším počtem dílků… Aby se mohl pořádně rozestavět.. :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3221
19.8.14 10:29
@kometa32 píše:
Aha a nevíte kolik stojí ta nejmenší sada? Že bych to vzala na zkoušku, ale mám 10letého kluka, asi by ho to už nezaujalo, i když tam píšou do 15ti let. :nevim:

Já našla i sady za cca 500,–.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3221
19.8.14 10:34
@Julika píše:
@jopo My to děláme s jedním dárkem pod stromkem už od mala a je to tak lepší. I psychologové tvrdí, že dítě více než dva dárky nedokáže pojmout, vstřebat… Tvé děti mají na tu stavebnici ideální věk. Naše malá začala ve třech letech stavět spíše obrazce, třídit barvy… Teď později přichází na řadu stavění prostorových věcí. A ty kolečka tomu dodaly. Manžel je teď dokoupil (spíš asi pro sebe:) a ideálně to rozvinulo možnosti, na které jde stavebnici používat…

Po loňsku souhlas. A my kupujem i dárky během roku, dá si říci pořád něco, jenomže jsou ve věku, kdy rostou a nemůžu čekat jen na narozky nebo vánoce, takže stavebníce, doplnění dupla a podobný u nás jede. Ale je to vždy jen 1 věc a užijou si ji. Zrovna dneska jsem hoce vyndala snad po dvou týdnech duplo, přestalo je to bavit, tak jsem ten ten giga koš uklidila a dneska si o něj řekla a od rána skládá, ani jsme se nedostaly ven. K vánocům bude mít kuchyňku z ikea a komplet výbavu k tomu, takže sice 1 dárek jako celek, ale výsledná cena bude dosti vysoká. Ale snad zaujme a vyhrajou si určitě oba dva. On si ji totiž přeje i syn.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13148
19.8.14 10:35
@jopo píše:
Já našla i sady za cca 500,–.

Díky, mrknu na to.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2231
19.8.14 10:36

Ahoj taky mě tato stavebnice zaujala.Je to i pro menší děti? Nemá někdo pro menší? Mám syna bude mít po vánocích 5 let a dceru za chvilku 2 roky, tak jestli by si vyhráli oba.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
308
19.8.14 10:52

@Edita27 Určitě si vyhrají oba. My jsme tu stavebnici kupovali tříleté a už skoro rok si hraje. Ale známe jí od roku a půl od tety. Vždycky si tam s ní hrála. Dělala zpočátku jen ty obrazce. Tak jsme ji chtěli koupit. Pak jsme si ale řekli, že už ji zná, že z ní nebude mít takovou radost… Ale nakonec ji dostala a radost měla obrovskou… :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama