Stehy v puse

380
25.7.19 11:01

Stehy v puse

Ahoj, potřebuji radu, názor…
Před týdnem mi chirurgicky odstranili kořeny ze 6ky, bylo to hodně hluboko a zarostlé, téměř až pod oko takže mám stehy přes půl huby. Dnes jsem měla jít na vytažení ale zubařka mi řekla, že to ještě není zhojené, i mi tekla krev kdyż se pokusila vyndat steh a bolelo to. A řekla mi že mám přijít za měsíc. Moje otázka zní, jestli to nemůže nějak moc zarůst? Stehy nejsou vstřebávací.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
25.7.19 11:04

@Kuhnice mě když trhali 7ku, tak jsem měla taky hodně stehů, ale po týdnu začaly samy vypadávat. Mudr už vytáhl jen jeden steh, ostatní mi vypadly samy. Měsíc bych je nenechávala :think:

• Citovat
  • Nahlásit
3784
25.7.19 15:38

Mne tam jeden omylem nechali a vypadl asi za tyden sam.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18
26.7.19 00:37

Ahoj, měsíc je opravdu dlouhá doba. Běžně se stehy vyndavají po týdnu, max 14 dnech. Pak záleží na tom, jestli je steh vstřebatelný nebo ne. Pokud je, nemusí se vyndavat a „vypadne“ sám. V tvém případě, jak píšeš, vstřebatelný není, takže moc nevidím důvod ho v puse nechávat 5 týdnů..
O jakou šlo šestku, nahoře nebo dole? Byly při vyndavání kořenů nějaké komplikace? Např. oroantrální komunikace (tedy díra z pusy do čelistní dutiny)? Omlouvám se za ten odborný výraz, ale nevím, jak to líp popsat ;) Pokud byl zákrok komplikovaný, pak by se tomu odložení vyndání stehů dalo rozumět.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
380
26.7.19 07:34

@Šarík T.
Ahoj, přesně jak píšeš, kořen byl hodně zarostlý, museli jít až do dutin, dělal mi to hodinu a půl. Byla to horní šestka. Taky se bojím nechat to tak dlouho, zítra odjíždím na dovolenou na týden, potom asi pro jistotu skočím ke své zubařce :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama