Štěně doma a dvě děti?

453
13.2.20 20:39

Stene doma a dve deti ?

Zdravim, chci se zeptat zda nekdo ma doma stene a male deti…stene je stafordsirsky bulik jenom je trosku divoky ale to je u stenat normalni…zajimalo by me jak uklizite byt jak si ho udrzujete v cistote vonavy atd.me pripada ze je to nekonecny hlidat deti stene vse ochutnava…jestli mate nejake figle.jak mit upraveny byt! :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

13.2.20 20:44

Každý den utírám prach, luxuju, zametám, vytírám a myju nádobí. 2× týdně převlíkám postele a obden peru oblečení a žehlím, umyvám záchod a koupelnu, 1×měsíčně umývám okna.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
267
13.2.20 20:46

Mám 2 letého syna a bulika (ten je teda už 5 letý) denně vysávám a ob den vytírám, mám roboticky vysavač který i vytírá a to je bomba, když nemám energii nebo nestíhám pustím ho a jdeme třeba ven místo úklidu :lol: pes u nás může absolutně všude (gauč, postel atd) možná jsem si zvykla ale nemám pocit že by u nás byl bordel nebo smrad :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5252
13.2.20 20:49

Mám tři děti a štěně a když začnou všichni už moc řádit, pouštím psa ven. Jinak bych se asi zbláznila.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13.2.20 21:09

Máme dětí pět a velkého psa a malé štěně. Starší už není úplné štěně, ale vzali jsme si ho z útulku jako puberťáka, co nic neuměl, těsně předtím, než se nám narodila dvojčátka. Hlavně kvůli starším dětem, zemřely nám po sobě obě naše staré původní fenky stafordky. Před Vánoci nejstarší syn donesl domů záchraná dvě štěňata, bylo jich více, rozebrali si je mezi kamarády. Nebyli ještě samostatné, byli hodně malí. Děcka škemraly, chtěly si alespoň jedno nechat. Mě to nevadilo, dva psy jsme dříve měli, tak jsem v tom problém neviděla. Taťka o tom nechtěl ani slyšet, ale tíhou vánoc a smutných psích i dětských očí podlehl a děti měly na stromečku dopis, že si smí jedno nechat. Tak nás je o jednoho více. Ale na rovinu říkám, že kdyby šel vrátit čas a byl by Štědrý den zítra, nesouhlasila bych. Ať se děti třeba na hlavu staví. Začíná to být fakt mazec. Malý Balů je divoch a všechno kouše, včetně dvojčátek, nemůžu se ani na vteřinu otočit. Když jsem s nima sama doma a potřebuji něco udělat, zavírám štěně k nejstaršímu do pokoje. Už to odneslo několik věcí. A to, že se mu hodně věnujeme a je několik hodin denně venku. Čistotnost už umí, až na občasnou nehodu, ale na tříměsíční štěně, paráda. Ale to kousání všeho a všech je síla. No dali jsme se na boj, musíme vydržet. Snad bude lépe, je to psí mimino a to k tomu bohužel patří. Jen jsme si to bohužel nedokázali tak představit, jelikož já takhle malé štěně nezažila, starší pes nebyl tak malý a předchozí holky si jako štěňata nepamatuji, to byl manžel dítě a my se neznali. Jo a robot je můj velký kámoš, je v zápřahu dvakrát denně :D.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3877
13.2.20 21:12
@Katchulina píše:
Máme dětí pět a velkého psa a malé štěně. Starší už není úplné štěně, ale vzali jsme si ho z útulku jako puberťáka, co nic neuměl, těsně předtím, než se nám narodila dvojčátka. Hlavně kvůli starším dětem, zemřely nám po sobě obě naše staré původní fenky stafordky. Před Vánoci nejstarší syn donesl domů záchraná dvě štěňata, bylo jich více, rozebrali si je mezi kamarády. Nebyli ještě samostatné, byli hodně malí. Děcka škemraly, chtěly si alespoň jedno nechat. Mě to nevadilo, dva psy jsme dříve měli, tak jsem v tom problém neviděla. Taťka o tom nechtěl ani slyšet, ale tíhou vánoc a smutných psích i dětských očí podlehl a děti měly na stromečku dopis, že si smí jedno nechat. Tak nás je o jednoho více. Ale na rovinu říkám, že kdyby šel vrátit čas a byl by Štědrý den zítra, nesouhlasila bych. Ať se děti třeba na hlavu staví. Začíná to být fakt mazec. Malý Balů je divoch a všechno kouše, včetně dvojčátek, nemůžu se ani na vteřinu otočit. Když jsem s nima sama doma a potřebuji něco udělat, zavírám štěně k nejstaršímu do pokoje. Už to odneslo několik věcí. A to, že se mu hodně věnujeme a je několik hodin denně venku. Čistotnost už umí, až na občasnou nehodu, ale na tříměsíční štěně, paráda. Ale to kousání všeho a všech je síla. No dali jsme se na boj, musíme vydržet. Snad bude lépe, je to psí mimino a to k tomu bohužel patří. Jen jsme si to bohužel nedokázali tak představit, jelikož já takhle malé štěně nezažila, starší pes nebyl tak malý a předchozí holky si jako štěňata nepamatuji, to byl manžel dítě a my se neznali. Jo a robot je můj velký kámoš, je v zápřahu dvakrát denně :D.

Kupte ohradku na psa, bez ni by jsme meli zdemolovanej dum.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
13.2.20 21:25

Pejska pravidelně odčervujeme, koupeme jednou za 14 dní popř dle potřeby speciálním šamponem, poté výdejní řádně vanu. Po vyvenceni utirame packy. Vytiram být obden, luxuji každý den. Pelíšky povlikam dle potreby. Do ložnice a dětského pokoje nesmí. Samozřejmě občas tam vleze, ale když jsme pryč a zapomeneme zavřít dveře. Deky ze sedačky měním 2× týdne je to francouzský buldoček a to je prostě gaucak. Samozřejmě se štěňátkem je to složitější, ale dá se. Vybít venku, nechat určitě místečko jenom pro pejska, aby mohlo mít klid. Našeho lenocha unaví i aportování míčku na chodbě 2 leták mu je háže furt a chodba je dlouhá. Na noc ho zavíráme do chodby nebo když jsme pryč, prostor tam je veliký a je tam dlažba a omyvatelná zeď často si otírá pusu o zeď nebo se o ní drbe záda, ale ví že sní jen tam u pelíšku. Ze začátku by byla fajn větší ohrádka pro psa a pro něj útočiště proti malým dětech.

• Nahlásit
  • Citovat
3449
13.2.20 21:35

@scentini ohradou na psa? Nebo na deti? Nebo na oboje?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
453
13.2.20 21:45

Jj, dekuji za tipy. poridily jsme prepravku tak uvidime :D nema rada koste :D tak ji tam zaviram abych uklidila :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3312
13.2.20 21:47
@Sabina123amy píše:
Každý den utírám prach, luxuju, zametám, vytírám a myju nádobí. 2× týdně převlíkám postele a obden peru oblečení a žehlím, umyvám záchod a koupelnu, 1×měsíčně umývám okna.

Kolik hodin denně nakupuješ, vaříš a staráš se o děti?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13.2.20 21:59
@scentini píše:
Kupte ohradku na psa, bez ni by jsme meli zdemolovanej dum.

Uvažujeme vážně o té kleci nebo ohrádce, protože opravdu nechceme mít všechno zničené. Takhle bych ho tam na chvíli, když nemůžu hlídat dávala. Přes to dopoledne, odpoledne už je to po návratu dětí lepší. Hodně si s ním hrajou, jsou hodně venku a ještě to tak nějak jde, i když řadí pořád, on snad spí jen v noci, to je klid celou noc, ale přes den pořád něco vymýšlí a pak, že štěňata spí hodně. Jenže vadí mi dvě věci, za prvé mi ho bude líto, bude určitě kňučet(to si ale zvykne, stejně ho učíme nechávat doma samotného, musí se to naučit, až půjdu do práce, byl by to problém a i teď nejsem pořád doma a všude pes nesmí). Druhý problém mám s tím, kam to dáme, bojuju s tím, že to tady bude překážet a strašit. Už tak nemáme místa na zbyt a snažím se to mít doma hezké a útulné a ne aby tady strašilo kovové cosi. Začíná mi ale docházet, že je lepší toto období přežít s klecí v bytě, než mít všechno okousané. Máme byt konečně po kompletní rekonstrukci a už pracuje na lištách, tapeta v chodbě není, X nabíječek není, X sluchátek, převržená kytka, rozcupovaná, hlína byla všude i u syna na posteli a mohla bych pokračovat. Tohle bude asi opravdu jediné řešení jak se z toho nezbláznit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5252
13.2.20 22:05
@Katchulina píše:
Uvažujeme vážně o té kleci nebo ohrádce, protože opravdu nechceme mít všechno zničené. Takhle bych ho tam na chvíli, když nemůžu hlídat dávala. Přes to dopoledne, odpoledne už je to po návratu dětí lepší. Hodně si s ním hrajou, jsou hodně venku a ještě to tak nějak jde, i když řadí pořád, on snad spí jen v noci, to je klid celou noc, ale přes den pořád něco vymýšlí a pak, že štěňata spí hodně. Jenže vadí mi dvě věci, za prvé mi ho bude líto, bude určitě kňučet(to si ale zvykne, stejně ho učíme nechávat doma samotného, musí se to naučit, až půjdu do práce, byl by to problém a i teď nejsem pořád doma a všude pes nesmí). Druhý problém mám s tím, kam to dáme, bojuju s tím, že to tady bude překážet a strašit. Už tak nemáme místa na zbyt a snažím se to mít doma hezké a útulné a ne aby tady strašilo kovové cosi. Začíná mi ale docházet, že je lepší toto období přežít s klecí v bytě, než mít všechno okousané. Máme byt konečně po kompletní rekonstrukci a už pracuje na lištách, tapeta v chodbě není, X nabíječek není, X sluchátek, převržená kytka, rozcupovaná, hlína byla všude i u syna na posteli a mohla bych pokračovat. Tohle bude asi opravdu jediné řešení jak se z toho nezbláznit.

Určitě jo. Je to dočasné. Štěňata jsou děsní žraloci, ale naštěstí z toho vyrostou.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3877
13.2.20 22:07
@Srabek píše:
@scentini ohradou na psa? Nebo na deti? Nebo na oboje?

Na psa.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3877
13.2.20 22:14
@Katchulina píše:

Je to k nezaplaceni. At mysli, kdo chce, co chce. Nemame penize na nakupovani veci stale dokola. Ohradka tu byla driv nez stene. Mame tu nejvetsi. Je na ni zvykla, je to jeji prostor, nikdo ji tam neotravuje. Je tam jen na noc, nebo kdyz jsme pryc, nebo ma priji navsteva. Tak ji tam zavru a az se uklidni, jde ven. Prostoru mame dost, nekde v mensim verim, ze vadi.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13.2.20 22:19
@scentini píše:
Je to k nezaplaceni. At mysli, kdo chce, co chce. Nemame penize na nakupovani veci stale dokola. Ohradka tu byla driv nez stene. Mame tu nejvetsi. Je na ni zvykla, je to jeji prostor, nikdo ji tam neotravuje. Je tam jen na noc, nebo kdyz jsme pryc, nebo ma priji navsteva. Tak ji tam zavru a az se uklidni, jde ven. Prostoru mame dost, nekde v mensim verim, ze vadi.

Tak ten náš v noci spí v posteli a spí celou noc, to problém není. Horší je to když jsem doma s nejmladšíma sama a potřebuji se věnovat jim, uvařit, uklidit a nebo když nejsme doma. Právě ten prostor bude boj, vůbec nevím kam to narvat. A to mu tam dáváte i vodu? To to nevyleje?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama