Štěnice?

2114
20.7.06 14:56

Štěnice?

Ahoj, no nevím jestli se to tak jmenuje ale malá spadla a na prstu se jí udělala taková „krevní sraženina“ pod kůží. Dělá se s tím něco :?: Děkuji.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

695
20.7.06 15:03

No, jestli je to malinké. Tak asi nic není potřeba. My to necháváme být a po určité době (může to být ale déle než týden) se to vyloupne. Lepší je, když si to nenatrhne nebo nerozedře-kvůli infekci. Těžko radit, leukoplast si asi sama sundá…
Ahoj, M.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
9.11.14 14:16

štěnice v bytě

Dobrý den, našla jsem v posteli štěnici, zatím jednu ale kde je jedna tam je jich asi víc že? Máte někdo s tím zkušenost?

• Nahlásit
  • Citovat
4697
9.11.14 14:35

Vetsinou ano a mnozi se rychle…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1490
9.11.14 14:40
@Anonymní píše:
Dobrý den, našla jsem v posteli štěnici, zatím jednu ale kde je jedna tam je jich asi víc že? Máte někdo s tím zkušenost?

No, nechci strasit, ale u mojí mamky se objevily štěnice v bytě a byla s tím docela patálie. Hnízdo měly v bytě o patro níže, kde jim lezly i v posteli a obyvatelé toho bytu poštípané. U mamky lezly „jen“ po zdi, nejdřív našla jednu pak jich bylo víc. Oni potvory dokážou prolézt z bytu do bytu! Nakonec správa domu zavolala deratizátora, musel vystříkat byty přes tři patra (preventivně), náklady platili naštěstí ti, u kterých se našlo hnízdo. Byl to děs, takže jestli bydlíš v paneláku, musí se najít ložisko a pak na to pozvat odborníky. Nepodcenila bych ani jedinou, oni jsou prý strašně odolné…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10
19.11.14 01:14

Ahoj, potřebuji radu…jedna paní prodávala nábytek, bydlí v RD, který mají v OV. Prodávala tři věci z jedné místnosti= skříň, pohovku a letiště. Skíň jsem si vzala já, letiště jsme odvezli k jedné paní a pohovku k druhé paní. paní za letiště mi nedala do dnes peníze (10dní) a dnes mi psala, že je poštípaná, že v tom letišti určtiě něco je, že asi štěnice. Horzně jsem se zděsila, protože mám doma také skříň, psala jsem hned paní co má pohvku na které také spí jak je spokojená a ta mi psala, že jsou moc spokojení. Myslíte si, že by mohli být štěnice jen v letišti, když byl nábytek celou dobu jedné místosti? My spíme všichni v místnosti kde je i skříň…já, manžel a dvě děti a nikdo poštípaný není. Paní, která si stěžuje, že je poštípaná, má doma 3děti a nikdo jiný než ona posštípaný není. Nevím co mám dělat?! Zítra tam prý pozve deratizátora, aby se na to podíval, protože nic nenašli a já jsem jí navrhla, že bych ráda byla u toho. Kdyby se to opravdu potvrdilo, máme nějaký nárok na nádhradu za deratizátora od bývalé majitelky nábytku? určitě by to musela vědět, když to prodávala ne?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
4.12.17 20:39

Štenice v rodinném domě?

Dobrý večer, obnovuji téma a chci se zeptat, zda je možné, aby si člověk nevšimnul za 2 roky, že má v domě štěnice? Je tohle vůbec možne si toho nevšimnout? To by za ty 2 roky, už bylo solidně zamořené ne?
Nejedná se o moji osobu. Děkuji za odpovědi.

• Nahlásit
  • Citovat
Doe_Jane
4.12.17 20:41
@Anonymní píše:
Dobrý večer, obnovuji téma a chci se zeptat, zda je možné, aby si člověk nevšimnul za 2 roky, že má v domě štěnice? Je tohle vůbec možne si toho nevšimnout? To by za ty 2 roky, už bylo solidně zamořené ne?
Nejedná se o moji osobu. Děkuji za odpovědi.

je to možné u někoho kdo trpí na ekzémy a nevšimne si že má štípance, některé lidi to ani nesvědí

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
4.12.17 20:43
@Doe_Jane píše:
je to možné u někoho kdo trpí na ekzémy a nevšimne si že má štípance, některé lidi to ani nesvědí

No, ale přece si musí všimnout těch stop po štěnicích ne? Nebo takhle mohou žít aniž by si člověk vážně nevšimnul? Děkuji

• Nahlásit
  • Citovat
Doe_Jane
4.12.17 20:48
@Anonymní píše:
No, ale přece si musí všimnout těch stop po štěnicích ne? Nebo takhle mohou žít aniž by si člověk vážně nevšimnul? Děkuji

jakých stop? kamarád má deratizační firmu a stává se mu běžně že kontrolujou okolní byty a najdou tam šíleně moc štěnic a lidi o tom ani neví, mají tmavé povlečení, spí v dlouhém pyžamu, jen občas mají flek na noze třeba…

• Nahlásit
  • Citovat
52
4.12.17 21:01

@Doe_Jane Stopy bývají na nebo pod postelí a když má někdo doma štěnice 2 roky, tak i přesto, že třeba kontroluje lůžkoviny a postel atd, tak i tak si lze toho nevšimnout? Za 2 roky už by to snad poznat šlo ne, ty stopy ne?

Sakra tak anonym nevyšel, nevadí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1016
4.12.17 21:04

Štěnice dělají shluky. Jsou většinou na spodu nábytku, uvintr gauče,… A myslím, že dva roky by teda s nima nevydrželi.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
52
4.12.17 21:26
@MaminkaLucka píše: Štěnice dělají shluky. Jsou většinou na spodu nábytku, uvintr gauče,… A myslím, že dva roky by teda s nima nevydrželi.

jakoze už by to bylo masivní rozmnožení, tak že už si toho člověk všimnout musí?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
4.12.17 21:32

Měli jsme doma blechy, nikdo kromě mě by si toho nevšiml. Štípance jsem si nikdy na sobě nevšimla, jen jsem kontrolovala podlahu a nebylo to smetí ale blecha

• Nahlásit
  • Citovat
52
4.12.17 21:34
@Anonymní píše:
Měli jsme doma blechy, nikdo kromě mě by si toho nevšiml. Štípance jsem si nikdy na sobě nevšimla, jen jsem kontrolovala podlahu a nebylo to smetí ale blecha

2 roky, jste měla doma blechy?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama