skvrny od mrkve na obleceni

150
17.7.06 14:46

skvrny od mrkve na obleceni

Ahoj,

ma te nejaky figl na skvrny na obleceni. Kdyz mala prskne mrkev a objevim to tak to hned zaperu a je to ok, ale obcas to objevim az kdyz laduju pracku nebo az kdyz to dokonce vyperu.

Diky

Aja

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

278
17.7.06 14:50

Ahoj,
taky se mi to stávalo, něco se vypralo a většinu toho zbylého mě „vybělilo“ sluníčko… ale jestli má někdo vyzkoušený trik, tak sem s ním!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Missorka
17.7.06 14:57

Sluníčko funguje perfektně, někdy taky mýdlo s jelenem…

• Nahlásit
  • Citovat
1005
17.7.06 15:05

Mě nefungoval ani jelen, ani slunko :twisted: , takže jsem byla permanentně naštvaná, přešlo to až s „větším“ jídlem. A taky s rychlejším postřehem a větší tolerancí k mrkvě a banánu :o .
Fakt jsem všechno nevychytala........... :?
Díky bohu, že u druhého dítěte se na to člověk dívá už jinak, protože aspoň u mě se to nedá stihnout :? :wink: :roll: 8O

Bubu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5551
17.7.06 15:46

Ahoj. Perfektní je sprej PreWash od firmy Amway, když selhalo mýdlo s jelenem, tak zabral. A nebo prý ještě žlučové mýdlo, prodává se v DM drogerii. ALe to jsem ještě „nestihla“ koupit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
922
17.7.06 15:53

Ahoj,
mě skoro na všechny skvrny zabírá Wanish. Trošku kápnu na skvrnu a trochu dám i k prášku na praní přímo do pračky. Když náhodou něco zůstalo, vybělilo to sluníčko.
Ten sprej od Amvay je super, ale strašně páchne po chemikáliích. Ale super vypere třeba skvrny od oleje. Spíš bych ho ale používala na dospělácké oblečení.
Berča

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
224
17.7.06 16:14

Ahoj, mně tedy na mrkev nezafungovalo nic,takže jsem pořídila barvy na textil a na flekance od mrkve tisknu sluníčka, srdíčka a maluju rybičky :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
150
17.7.06 16:19

Diky za navrhy, priznam se, ze davam prednost ekologictejsim cestam, takze zkusim to slunicko, na latkove pleny zabira perfektne, mrkvove skvrny nas postihuji v techto dnech (zacaly jsme s prikrmy, Sarka ma 6,5 mesice). Takze az mi ted dopere pracka, tak nebudu cekat na vecer, aby se pradlo nevysislo, ale vyberu kousky pekne na vybeleni slunickem, a kdyz to nezabere pujdu podle vasich tipu od toho nejvic eko k mene eko.

Diky

Aja

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
425
17.7.06 17:09

Sluníčko je asi to jediné co pomáhá. Používala jsem tekutý vanish a nechala jsem ho na tom třeba až do druhého dne, ale taky to pokaždé nepustilo. Holt skvrny od mrkve a banánů se mnohdy nepodaří vyprat. Jinak na všechno ostatní byl super.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9458
4.2.12 09:51

uloz

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu