Jak se zbavit kočky?!

1466
18.7.06 09:55

Ako sa zbavit macky???!!!

Ahojte,

dufam, ze sa nedotknem milovnikov maciek, prave od nich totiz dufam mudru radu - vcera ma totiz cakalo nemile prekvapenie. Ked som vecer prichadzala domov, videla som ako si z naseho pivnicneho okna nerusene vylieza susedovska macka! :evil:

Neviem ako dlho sa k nam ta tlsta chlpata potvora chodi rekreovat, ale ta myslienka, ze sa mi vala po posteli, skace po tanieroch co su este len tak volne polozene (este nemame kuchynu), ze si to tam znackuje a ocurava…no proste, ani trosku mi to nie je prijemne! :evil:

Este stale nas novy domcek prerabame, takze su este priestory co skor nez byt pripominaju stavenisko. Nie vsetko je dokoncene, zabezpecene, zatvorene…ciastocne nasa chyba, ze sme jej to umoznili povazovat za svoje teritorium…ale AKO sa jej zbavit :?: :!
Su metody, ako odnaucit macku chodit niekam, znechutit je to, alebo macky su prilis samostatne - teda nevychovatelne???!

Vopred vam velmi, velmi dakujem za akukolvek radu. :idea:

souris

ps1 - predchadzajuci majitelia mali macku - mozno ta susedovska si to povazovala za otazku cti ob:,–(it uvolnene miesto?
ps2 - psa nemame a v blizkej buducnosti mat nebudeme (ten u vedlajsieho domu je sice hlucny ale ocividne k nicomu) :wink:
ps3 - nic proti domacim milacikom, ale ja som skor psickarka a so svojim strachom z toxoplasomzy (snazilka s Rh0-) mi hadam moju averziu odpustite :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

9868
18.7.06 10:00

Staci dat site na prizemni okna - tedy hlavne na sklepni okna. A uvidis, bude klid. Je normalni, ze kocky obhlizeji cizi zahrady a otevrene domy, ale neboj, urcite to neznamena, ze se k vam nastehuje.
Ja se naopak tesim, ze az jednou budeme bydlet v domku, tak se k nam nejaka cica nastehuje :)
L.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1405
18.7.06 10:08

Ahojky,

radim se mezi milovniky kocek, ale zase na druhou stranu chapu Tvou nelibost. Ja osobne mam z venkovnich zacervenych a plesnivych kocek taky hruzu. Nasi milackove jsou pouze doma a za par dni v chranene voliere.

Kocka ma sve teritorium a ploty ci jine vymezeni pozemku ji absolutne nezajima. Nikdy se nenauci, ze tam nesmi - pokud tam nebude treba pes nebo jina kocka nebo jine zabezpeceni. Urcitym resenim by byly site do oken, ale to treba vubec nemate v planu a omezovat se kvuli sousedovic micce je snad trochu moc. Site taky neresi jeji pritomnost na vasem pozemku, kaleni do vasich zahonu atd.
Taky se muzete domluvit s majitelem kocky, at ji ven nepousti…tuto variantu vidim dost cerne.
A nebo je celkem dobre toto reseni : http://www.electro24.cz/…psu-a-kocek/

Neni to zase tak zavratna investice a je pomerne slusna sance, ze to zabere.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1405
18.7.06 10:11

A jeste k te toxoplazmoze…je dost nepravdepodobne, ze ji chytnes primo od kocicky. Spis ze spatne umyte zeleniny, ze syroveho masa nebo z hliny na zahradce.
Mam stejnou krevni skupinu jako Ty, doma 8 kocek a jsem v pohode!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22315
18.7.06 10:13

no asi mne ukamenujete, ale ja bych ji dala co proto!!!

Nesnasim kocky.........brr

U tchyne na zahrade, kdyz chodil ochcavat cizi kocour dvere, parkrat na nej vystrelil manzel ze vzduchovky a uz nechodi........nezabilo ho to, ale odradilo!!!

K

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1352
18.7.06 10:22

K nám chodí kočky z okolí kadit na dvůr, je to výborný! Máme ho vydlážděnej, takže to prostě na té dlažbě leží a neskutečně smrdí. Už jsme byli děsně zoufalí a i když máme zvířata oba s manželem rádi tak jsme to museli řešit. Ale nestřílíme ze vzduchovky, ale z takové té kuličkovky co si s ní hrají děti. Nevím jestli to má nějakej smysl, protože ty kočky se na nás dívají jak na idioty a pak se prostě otočí a odejdou. :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1405
18.7.06 10:22

Katko , to zvire za to ale nemuze :-( my mame od posledniho harani nasi fenky okousana drevena vrata od jednoho ctitele…taky silim jen ho vidim, ale asi by me nenapadlo mu nejak ublizovat…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1436
18.7.06 10:50

Nico diky, diky, diky!!!
To vyzera super, musim to zakupit.
Macky nam sem chodia furt, dokonca su take drze, ze som ich nasla spat v maleho kociku!!!
A tiez mame pieskovisko a aj ked sa ho snazime na noc zatvarat, oni su schopne sa tam vycurat aj cez den, proste hroza. A toto vyzera byt squela vecicka!!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
914
18.7.06 11:09

Ahojky!

Kočky dost odpuzujou citrusy.Když jsem nechtěla, aby mi kočka někam chodila,potřela jsem to tam citronem :lol:
Za pokus to stojí :wink: -myslím postříkat to u těch sklepních oken,ne celý byt :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1405
18.7.06 11:16

Gothic , jsem rada, pokud jsem pomohla. Venkovni kocky jsou udesne a ja jsem vdecna za psa na zahrade, takze si k nam zadna netroufne.
Na tech strankach maji i zarizeni, ktere steka :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9868
18.7.06 11:18

Holky, ja chapu, ze nechtene kocky jsou problem, ale na druhou stranu - strilet po nich? Nezlobte se, to je moc.
L.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1466
18.7.06 11:54

No vcera ked som ju tam mrchu videla, strasne skaredo som jej po slovensky vynadala (byvame vo Francuzsku), ale za tou (este) zamknutou branou som vyzerala tak komicky bezmocne, ze este aj ta macka sa mi vysmiala! :twisted:

Diky, diky za vsetky rady!

Zvlast sa mi paci ta s tymi citrusmi - take nieco som hladala! :P
S tym zariadenim sa to musi este zistit ako presne to „monitoruje "a plasi“ ale za prieskum to rozhodne stoji! :wink:

Zatial sme na to „pristupove“ okno dali take vyrezane drevo, ale pokial je to aspon priemerne sikovna macka, tak to zas tak velky problem nebude… :twisted:
Aspon ze uz viem, ze mam zatvarat vnutorne dvere do spalne, to jedine je zatial aplikovatelne …

S tou toxoplasmozou - no ja si tu cicu hladit nebudem, to je jasne. Ja mam prave strach z toho vsetkeho co ani neviem, ze mam (po nej) umyvat, okolo domu sa hrabem v hline a pod… :x

Este raz dakujem a ak ma este niekto dalsie napady, sem s nimi! -)

souris

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1124
18.7.06 12:04

Souris, řešíme to samý, chvíli v našem domě nikdo nebydlel, pak jsme přišli my, mezitím se tady všechny divoký kočky z okolí naučily pobíhat, chčijou (pardon) nám tu všude po zahradě (že by tu měl malý pískoviště -brrrr) , rozhrabou všechny záhony. Do domu se nedostanou, ale dávno stačí škoda na zahradě. Popř. sedí na sloupku plotu a „směje“ se mi do očí.

recept našeho souseda co pomohl i nám: jednou dostane hadicí proudem vody a už nepřijde! Ono jí to neublíží, oschne a je OK, ze vzduchovky bych asi nestřílela, ale tu vodu sii sakra pamatovat bude.
Hodně štěstí a všem co mají kočičku jako miláčka se omlouvám

Claudie

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
986
18.7.06 12:07

Souris průměrně šikovná kočka :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: to se mi líbí, jen nepodceňovat. Jinak s kočkou neporadím. My ani nikdy žádnou mít nebudeme, protože můj muž kočky nesnáší :idea:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2857
18.7.06 12:12

ahoj,

babička má ten elektronický plašič a funguje… vmá určitý dosah samozřejmě… pro člověka neslyšitelné.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama