Štěnice na hotelu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.01.19 19:28
Štěnice na hotelu

Ahoj :mavam: Na hotelu, nebo spíše ubytovně, kde přítel s jeho kolegy pracuji se objevili štěnice. Proste jich našli několik v posteli a zabili je. Je tu někdo, kdo tomu rozumí a poradil by prosím jak dal postupovat? Dá se to někam ohlásit? Zabývala by se tím hygiena? Spát sw tam už nikomu pochopitelně nechce ale teď na noc asi nemají jinou možnost než si sehnat jinde a zaplatit ze svého. Firma odmítá zaplatit jiné protože tohle je pro ne levné..řekli jim ať si seženou jiné ale za stejně penize (180kc osoba /noc) anonym davam protože jim nechci dělat zle kdyby to někdo cetl.. na internetu jsem poradně nic nenašla.. omlouvám se jestli to sem nepatří ;) Děkuji za rady :*

Reakce:
Hroznej puberťák
Kelišová 6030 příspěvků 21.01.19 19:31

Věci domů přinést v igelitovém pytli a vybalovat ve vaně, co jde vyprat na 60°, co nejde důkladně prohlédnout a vytřepat venku nebo v té vaně, aby to nemohlo utéct a schovat se. Jakmile si to přitáhne domů, budete mít doma peklo.

MartinKa36
Závislačka 3557 příspěvků 21.01.19 19:36

No po dovolené v létě používám jako prevenci proti stenicim auto, otevřu kufry vytahám veci a 70 stupnu celsia všechny vajíčka zlikviduje. A to co jde domu jde přes pračku.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.01.19 19:39

@Hroznej puberťák ano to vím já spis myslela něco co se dá dělat aby tam už nemuseli jezdit :zed:

Hroznej puberťák
Kelišová 6030 příspěvků 21.01.19 19:41
@Anonymní píše:
@Hroznej puberťák ano to vím já spis myslela něco co se dá dělat aby tam už nemuseli jezdit :zed:

No firmu poslat do pr… a dát výpověď :roll:

Kriss Tina
Kelišová 7480 příspěvků 21.01.19 19:42

Ohlásit provozovateli té ubytovny, měl by to řešit plošně a zařídit si nějakou dezinsekci, popř ho udat na tu hygienu, kdyby nespolupracoval :think: doma pak všechny věci prohnat pračkou na vyšší stupeň a nebo co nejde prát na vysoké teploty jde taky zmrazit…

medunka23
Kelišová 7317 příspěvků 21.01.19 19:43

Zkušenost nemám, ale asi bych na tu ubytovnu poslala všechny možný kontroly co jdou :oops:

alisekR
Kelišová 5553 příspěvků 21.01.19 19:45
@Anonymní píše:
@Hroznej puberťák ano to vím já spis myslela něco co se dá dělat aby tam už nemuseli jezdit :zed:

Můžeši napsat klidně anonymně město? Mám podezření, že vím, kde to je :cert: :cert: Udala bych to na hygienu. A oznámila to zřizovateli. Pokud se potvrdí moje domněnka, poradím ti na koho si dojít.

Micaella22
Zasloužilá kecalka 881 příspěvků 21.01.19 20:03

Rict to vedeni ubytovny, aby s tim neco udelali. Zavolat na hygienu… ja bych sla spat jinam, i za 500 na noc a vedeni firmy poslala do pic*e. Lepsi nez to pritahnout domu a vyhazovat nabytek za desetitisice a volat deratizatory

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.01.19 20:12

@alisekR Praha, ubytovna Hloubětín

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.01.19 20:19

Jinak přítel děla na živnost smlouvu nemá. A těžko se teď v lednu shání taková prace ..odmítnout muže a jet na další akci.. jen nebude tolik peněz .. dopadlo to tak ze stačilo nadzvednout matraci a utekli z pokoju.. jede domu .. :roll: já bych tam taky nespala :D

alisekR
Kelišová 5553 příspěvků 21.01.19 20:20
@Anonymní píše:
@alisekR Praha, ubytovna Hloubětín

Tak to ne. Myslela jsem jinou. Každopádně, atz jdou za vedoucím.provozu a ukáží mu to.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.01.19 20:23

@alisekR u nás v Čakovicich je taky jedna ubytovna kde jsou tyhle zvířátka… :nevim:

Váš příspěvek

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Vyznání lásky Karla a Lilie: Jak doopravdy číst tohle duchovno zahlazující nevěru?

Karel Janeček chtěl být na svátek všech zamilovaných romantický, a tak svou... číst dále >

Okázalý život vévodkyň je Britům trnem v oku: Drahé róby za naše peníze!

Královská rodina s příchodem vévodkyň Kate a později Meghan pořádně ožila!... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pohádky jsou švindl, říká psychiatr Radkin Honzák

Pohádky a Vánoce k sobě patří jako kapr a šupiny. Radkin Honzák však říká, že... číst dále >

Příběh Šárky: Máma na mě přepsala byt, švagrová je vzteky bez sebe

S bráchou jsme vyrůstali jen s mámou. Otec nás opustil asi rok po bratrově... číst dále >