Sterilizace po 2.císaři

Anonymní
3.1.20 17:50

Sterilizace po 2. Císaři

Ahoj, čekám druhé dítě což je o jedno víc než jsem chtela, takze zacinam planovat jak to udelat aby bylo definitivne posledni a nemusela bych se ladovat hormonama atd. Je tady někdo, kdo to řešil? Da se požádat o sterilizaci pri porodu? Pujdu císařem. Zdá se mi to jednodušší než pak znovu jít na operaci, ale jsem lajk. :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat

Reakce:

12693
3.1.20 17:52

Me to nabizeli primo v porodnici pred cs.. zeptala bych se na to tam

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1997
3.1.20 17:52

Druhý CS je indikací ke sterilizaci. Res to v dostatečném předstihu. Je to nejpohodlnější řešení už v rámci tě operace. Když to řekneš těsně před porodem, nikdo ti sterilizaci neprovede.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
3.1.20 17:53
@katkalaila píše:
Me to nabizeli primo v porodnici pred cs.. zeptala bych se na to tam

Diky, jeste mam cas, takze zjišťuji:) a platila jsi to klasicky nebo to bylo levnější, nevis?

• Nahlásit
  • Citovat
1997
3.1.20 17:54
@Anonymní píše:
Diky, jeste mam cas, takze zjišťuji:) a platila jsi to klasicky nebo to bylo levnější, nevis?

Neplatí se nic.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12693
3.1.20 17:55
@Anonymní píše:
Diky, jeste mam cas, takze zjišťuji:) a platila jsi to klasicky nebo to bylo levnější, nevis?

neplati se nic.. podle me ti to doporuci uz v poradne.. nebo si o to rekni sama,, ja na ni nesla,, rada bych jeste jedno :lol: :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
3.1.20 17:58
@baracudas píše:
Neplatí se nic.

Diky :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
8266
3.1.20 18:05

Ano, po druhém ti to zdarma nabídne i tvůj gynekolog ;). Já jsem ovšem ještě mladá, tak jsem to odsunula na pár let :lol:.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13525
3.1.20 18:07

Mám za sebou dva císaře po roce a nikdo mi ster. nenabizel. Ani bych do toho nešla.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
3.1.20 18:16
@Makca87 píše:
Ano, po druhém ti to zdarma nabídne i tvůj gynekolog ;). Já jsem ovšem ještě mladá, tak jsem to odsunula na pár let :lol:.

Jsem zvedava, taky jsem jeste pod 30, ale vim, ze 2 deti jsou maximum pro me a pro dnešní dobu :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
1228
3.1.20 18:19

Me to nabidl dr. pri 3tim tehotenstvi. Sla jsem do toho a sla bych znovu. Resili jsme to snad uz v pulce tehu. Delali mi to hned pri sekci a bylo to zdarma. Pri druhem tehu se o tom ale nikdo nezminil, tak nevim, zda 2uz jsou dost.
Domluv se se svym dr. a nebo primo v porodnici, kde budes rodit. Abys nenarazila na nekoho, kdo ti ani ten cisar neudela :lol: :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
3.1.20 18:26

Mám za sebou dva cs a sterilizaci jsem si platila sama

• Nahlásit
  • Citovat
8266
3.1.20 18:30
@Anonymní píše:
Jsem zvedava, taky jsem jeste pod 30, ale vim, ze 2 deti jsou maximum pro me a pro dnešní dobu :kytka:

To si říkám také, ale nikdy nevíš, koho ještě potkáš :lol:. Můžu říct, že kdyby ten můj chlap teď třeba nějak umřel :lol: a objevil se jiný, bezdětný, který by chtěl mimčo, tak bych to do 40-ti třeba stihla ještě :lol:.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5550
3.1.20 18:32

Je potřeba to řešit už tak od půlky těhotenství, protože musíš s předstihem podepsat papíry kvůli sterilizaci.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
3.1.20 18:37
@Anonymní píše:
Mám za sebou dva cs a sterilizaci jsem si platila sama

ale to ti ji nedělali při tom druhém porodu, ne?

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama